Lt Ru En
Paulius
2018-07-22
00:01:40
Kur dingo lauko šachmatai?
Mama
2018-07-20
09:33:41
Sveiki aš kaip ir dauguma turejau sunkumu su užsirašymų į sanatoriją, bet po ilgu kančiu tikrai pavyko, nepasiduokit . Didžiausia galimybe tai pirmadieni kai buna daugiausia vietų. Sekmes, nepraraskit vilties
Krista
2018-07-19
17:19:35
Tikrai taip, Gražina, ir įdomu, kaip tas vietas taip gauna, nes užsiregistruoti be proto sunku, nėra ir nėra vietų su slauga, bet va kažkaip kiti gauna, nes važiuoja kasdien daug...
Gražina
2018-07-18
21:51:43
Grįžau iš sanatorijos su tokiais pastebėjimais, kad ne visi atvyksta gydytis, kas man yra labai skaudu, nes vietų su slaugančiu asmeniu labai mažai ir sunku gauti. Mamos maisto neperka (pusryčių ir vakarienės) , o paskui kaulija pas padavėjas ir gauna netgi po dvi porcijas papildomai. Gal ir nieko, jeigu tai būtų pasikartoję tik kartą, tačiau tai vykdavo kasdien ryte ir vakare. Man skaudu, nes maistą sąžiningai nusipirkau, o paprašius vaikui kitokio patiekalo, nes to nevalgo, nepakeičia. Norėčiau įvairesnio maisto vaikams. Ir prašau, nešelpkite poniučių. Jeigu nori valgyti, tegul nusiperka.
Eva
2018-07-17
19:04:14
Kažin, ADMINISTRACIJA skaito atsiliepimus, ar ne??? Suvaldykit pagaliau tą TRIUKŠMĄ, neįmanoma pailsėti, nei pietų vaiko užmigdyt, nei apskritai atsigauti, "geri" tiek paaugliai, tiek kai kurios mamos, toliau savo nuosies nemato, apie kitus negalvoja! Slaugytojos ir auklėtojos ignoruoja, tai kas čia turi tą tvarką ir ramybę palaikyti??? Visi susipažino su taisyklėm, pasirašė, aiškiai parašyta, kad DRAUDŽIAMA KELTI BET KOKĮ TRIUKŠMĄ! Ir ne tik ramybės valandomis (jomis, žinoma, ypatingai), bet visą laiką apskritai!!
I.
2018-07-17
16:26:36
Pritariu, kad sioje sanatorijoje visiskai nesilaikoma ramybes nei popiecio metu nei vakare. Niekas nieko nekontroliuoja, triuksmas visus varo is proto, korodoriai pavirte zaidimu aikstelemis ir gatvemis. Nieko panasaus i rimta gydymo istaiga.
Rūta
2018-07-16
10:24:05
dvi savaites bandžiau internetu priregistruoti su slaugančiu asmeniu - nesėkmingai. Bet šiandien pavyko - labai aktyviai atnaujinau puslapį ir pavyko :) reikia greito kompiuterio ir geros reakcijos. Sėkmės visiems - nepraraskit vilties! Pati skambinausi praeitą savaitę ir klausiau, kada atsiras daugiau vietų, tai sakė nuo rugpjūčio vidurio. tai manau greitu laiku prisiregistruoti bus lengviau. Sėkmės!
Inga
2018-07-15
15:42:03
Sveiki visi aš nenoriu komentuoti sanatorijos ,manau kam teko susidurti skambinant ir registruojantis su lydinčiu asmeniu,tai prasilenkia realybę.u
as
2018-07-14
12:05:01
registruotis neimanoma, nes skambini istisai ir rodo uzimta dviem telefonais, po kokiu 50-100 skambuciu istisinio skambinimo, atsiliepia ir vietu near. sergu.lt raso, kad nuo 9 val registruoja, bet vietu nebuna. korupcija kvepia.
Pacientai
2018-07-13
19:46:24
Kada kai kurios slaugančios mamos ir paauglių tėvai įgis sąmoningumo ir išmoks sanatorijoje gerbti kitų pacientų teisę į poilsį, o ne galvos tik apie save? Kada pagaliau sanatorijos ADMINISTRACIJA užtkrins aplinką be nežmoniško triukšmo, kokio nei vienoje kitoje gydymo įstaigoje niekas kelti neleidžia, kada užtikrins, kad triukšmadariai, kurie, kaip ir mes visi, atvykę į sanatoriją, pasirašė elgesio taisykles, būtų priversti jų laikytis, o neslaikant laiku sutramdomi? Kai kurios slaugytojos tingi užpakalį pakelti ir sudrausminti koridoriuose triukšmaujančius, sėdi savo kabinetuose ir tiesiogine to žodžio prasme miršta iš nuobodulio, nes neturi, ką veikti, baigia alkūnėmis skyles staluose prarytoti. O tuo tarpu kiti turi raminti klykiančius mažiukus, negalinčius užmigti dėl triukšmo, jautrūs vaikai sudirgę, paskui normaliai nei procedūrose neištveria, nes pavargę nuo nuolatinio triukšmo, nes paaugliai be jokio supratimo apie aplinkinius koridoriuose ar balkonuose būriais stūgauja, bėgioja, trankosi durimis, kad sienos dreba, kartais ir muziką leidžia, slaugančios mamos, kurioms nusispjaut ant visų kitų, savo mažius paleidžia į koridorius ten duotis su mašinom, paspirtukais ir pan, klykti, rėkti, o čia, žinia, garsas sklinda super gerai, kaip per garsiakalbius, Eikit į savo kambarius ir ten žaiskit, užsiimkit su tais vaikais, kiti taip pat čia su vaikais, atvykę gydytis, o ram būtinas ir poilsis, slaugantys asmenys taip pat nori ramybės pavargę per dieną su savo ligoniukais. Čia yra GYDYMO ĮSTAIGA, pasveikti neturint jokio poilsio ir ramybės yra neįmanoma!
As
2018-07-10
23:48:38
Na as registravaus internetu, pavyko is pirmo karto. Per sergu.lt, pirmiiausia prisijunkit vaiko vardu, o tuomet vis atnaujinkit puslapi pries 9 val., vietos dingsta keliu sekundziu begyje, taip kad cia reikia greitos reakcijos. Sekmes!
Nebeistverianti
2018-07-10
14:24:37
Laba diena, sakykit pagaliau, kaip rezervuoti vietas sanatorijoje, skambinau nuo 8,50 tik 10.15 atsiliepe taciau informavo vietu neta, registravausi el.pastu liepe reg.telefonu. ar tik ne korupcijos zenklai? Bus matyt.
A.
2018-07-10
12:29:30
Į savo klausimą atsakymo vis tiek nesulaukiu...
smiltis
2018-07-10
10:09:50
Gerb.A, vietų reabilitaciniam gydymui vaikams yra: 1. VšĮ Respublikinės Kauno ligoninės Vaikų ligų klinikos Vaikų reabilitacijos skyriuje „Žibutė“ 2. VšĮ Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje (VšĮ sanatorija „Pušyno kelias“) Info apie laisvas vietas galite rasti Valstybinės ligonių kasos tinklalapyje.
A.
2018-07-10
09:05:21
Sveiki, na jo keliami straipsniai kad nėra vietų. O kodėl nieks nepaaiškina, kad kiekvieną dieną atsiranda tik kelios laisvos vietos su slaugančiu asmeniu tiek daug vietų turinčioje įstaigoje, tuo tarpu 8-18 metų pilna vietų? Tai žinoma, kad tokiais tempais patenka tik keletas vaikų ir tie patys neaišku kaip, nes priskambinti neįmanoma internetu rezervuotis taip pat be šansų.
Aurelija
2018-07-09
22:51:22
Mes jau grįžome iš šios sanatorijos, kurioje lankėmės 18-ą kartą. Tai, kad kasmet grįždavome čia, pasako apie darbuotojų profesionalumą. norėtume padėkoti gydytojui Ąžuolui Kavoliūnui už nuoširdų rūpestį ir supratingumą, masažistei Laimutei Bagdonienei,savo rankomis padėjusiai mums užaugti. Nuoširdų Ačiū tariame Audronei, Redai, Ingutei, Viktorui, Raimondai ( atleiskite, kad be pavardžių, bet mes taip jas vadinome), kurios visada rasdavo laiko pakalbinti mano sūnų ir atlikti procedūras malonioje emocinėje aplinkoje. Ačiū Daliai, kuri puikiai tvarkė papildomų paslaugų gavimo galimybes.Dėkojame ir Aušrelės vadovaujamai komandai, kuri geranoriškai atsižvelgė į sūnaus poreikius maistui. Sakoma, kas ko ieško, tas tą randa. gal mums taip sekėsi? gal neišrankūs buvome? Bet kaip galima pamiršti 4 korpuso slaugytojų - Vilmutės, Ramunės ir kitų- šypsenas, rūpestį? Džiaugiamės, kad tiek kartų važiavome kaip į antrus namus. Deja, apie pasikeitusios administracijos kartais keistą požiūrį į pacientą, norisi patylėti ir palinkėti daugiau nuoširdumo. Suprantu, mes atvykstame pavargę, kartais įnoringi, bet...Visgi, visiems sakau, kad ČIA BUVO GERA. Ačiū, kad stiprinote sveikatą sūnui, o kartu ir tėveliams.
.........
2018-07-09
12:37:30
Norite patekti į sanatoriją? Nepamirškite vieno dalyko BNS ir lrytas.lt inf. 2018-07-09 10:30 Kiekvienais metais daugiausiai stacionarinių Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis apmokamų medicininės reabilitacijos paslaugų suteikiama vasarą. Tiek medikai, tiek Valstybinės ligonių kasos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) specialistai pacientams primena, kad reabilitacijos įstaigos skirtos ne poilsiui, o gydymui ir paslaugos jose teikiamos ištisus metus. „Pastebime, kad kasmet gegužės – rugpjūčio mėnesiais ypač padaugėja tėvų, norinčių išsiųsti savo vaikus į sanatorijas. Todėl kai kuriose reabilitacijos įstaigose neretai susidaro eilės. Svarbu suprasti, kad reabilitacija skiriama ne tada, kai pacientui yra tiesiog patogus metas, o tada, kai gydymas yra iš tiesų reikalingas. Sanatorijos skirtos ne poilsiui – į jas tiek vaikai, tiek suaugusieji siunčiami esant rimtoms ligoms ištisus metus“, – sako fizinės medicinos ir reabilitacijos (FMR) gydytojas Tomas Sinevičius. Gydytojas atkreipia dėmesį, kad reabilitacijos paslaugos teikiamos ligoniams po sunkių operacijų, ligų ir traumų arba sergantiesiems lėtinėmis ligomis. Tačiau daliai pacientų reabilitacija gali būti iš viso neskiriama dėl medicininių kontraindikacijų. Todėl kiekvienu konkrečiu atveju dėl reabilitacijos skyrimo sprendžia šeimos gydytojas arba stacionaro gydantis gydytojas pagal FMR gydytojo rekomendacijas. „Svarbu žinoti, kad dėl tos pačios ligos per 1 kalendorinius metus suaugusiems žmonėms gali būti skiriamas 1 reabilitacijos kursas. Vaikams tokio apribojimo nėra: jei yra indikacijų, dėl tos pačios ligos jie gali vykti į reabilitaciją ir kelis kartus per metus“, – pabrėžia VLK Paslaugų ekspertizės ir kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Asta Matuliauskienė. Pasak jos, vaikus iki 8 metų į reabilitacijos įstaigas gali lydėti slaugantis asmuo. Jei vaikui daugiau nei 8 metai, kartu su juo galima vykti tik tuo atveju, jeigu vaikas yra neįgalus arba taip nusprendžia gydytojų konsultacinė komisija. Šiais atvejais PSDF biudžeto lėšomis apmokamos ne tik vaiko reabilitacijos paslaugos, bet ir jį slaugančiojo nakvynė bei maitinimas. Svarbu nepamiršti, kad tos pačios šeimos vaikus vienu metu gali lydėti tik vienas slaugantis asmuo. „Taip pat reiktų žinoti, kad pacientą reabilitacijai siunčiantis gydytojas turi paaiškinti, kokios reabilitacijos paslaugos jam yra reikalingos ir nurodyti bent 3 gydymo įstaigas, kur jos yra teikiamos. O reabilitacijos įstaigą pacientas turi teisę pasirinkti pats. Visuomet rekomenduojame reabilitacijai rinktis tą įstaigą, kurioje laukimo eilės yra trumpiausios. Tai galima sužinoti VLK interneto svetainės skyrelyje „Apie medicininę reabilitaciją“. Duomenys apie esamą laisvų vietų skaičių yra atnaujinami kiekvieną darbo dieną, todėl visuomet galima rasti aktualiausią informaciją“, – sako A. Matuliauskienė. VLK specialistės teigimu, gydytojui paskyrus reabilitacinį gydymą, pacientui nereikia rūpintis jokiomis pažymomis. Siuntimo dokumentus sutvarko siunčiantis gydytojas kartu su teritorine ligonių kasa (TLK). O pacientui tereikia telefonu susisiekti su pasirinkta reabilitacijos įstaiga ir suderinti atvykimo datą. Atvykus į reabilitacijos įstaigą, pacientas turės pateikti tik gydytojo išduotą išrašą iš medicininių dokumentų ir pasą arba asmens tapatybės kortelę. Primename, kad jeigu pacientui reabilitacija yra reikalinga nedelsiant, o siunčianti gydymo įstaiga yra išnaudojusi šioms paslaugoms numatytas lėšas, pacientui vis tiek bus suteiktos reikiamos paslaugos. Tokiu atveju gydymo įstaiga turi kreiptis į teritorinę ligonių kasą dėl reabilitacijos skyrimo išimties tvarka. Jeigu pacientui vis dėlto kyla kokių nors neaiškumų, kurių gydytojas jam negali paaiškinti ar išspręsti, tokiu atveju galima kreiptis į gydymo įstaigos administraciją. Jei ir čia nepavyksta gauti aiškaus atsakymo, pacientas gali kreiptis į savo gyvenamosios vietos TLK.
Vda Rainienė
2018-07-05
23:12:47
Mieli.'Gintaro 'sanatorijos darbuotojai.Noriu iš visos širdies visam jūsų kolektyvui palinkėti kuo didžiausios sėkmės,sveikatos už jūsų nuoširdumą,globą mūsų mergaitėms.Ir skiriu šias eiles: Ar Jūs pavargot,Daktare? - vis klausiam, Per veidą slenka nuovargio spalva. Ir lyg vilties atsakymo mes laukiam, Kad Jums neskauda niekada. Tikėjimo,Meilės,Vilties....
Virginija
2018-07-03
15:20:02
Sveiki! Turime rezrvave vieta nuo liepos 17 d. su slauganciu asmeniu. Gal yra norinciu pasikeisti vietomis. Mums butu labai patogu vykti nuo liepos 23 d. ir veliau. Tel. +37061877407
Gita
2018-07-03
15:05:15
Nuoširdus ačiū visam sanatorijos kolektyvui. Būtinai grįšime kitais metais
1 2 3 4 5 6 7 8 9 Kitas

Rašykite savo atsiliepimą. Sanatorijos administracija bus dėkinga už objektyvias pastabas ir pasiūlymus.