Lt Ru En
Saulius
2018-04-10
17:02:00
Sanatorijoi jau būta n kartu, viskas ten tinka ir patinka, bet darbuotoju ,,blatai' nesikeičia, nors į sanatorija jau nebevažiuoju 3ti metai - visvien pažystami papasakoja... yra skirtas laikas masažui, tau liepia palaukti, o įsiveda senyva moteri, ir patys dar pyksta jog ateini pavėlaves keleta minučiu - Sakau gal tą įsisenėjusi kolektyva laikas keist, jei ir prie senos valdžios taspats ir prie naujos tapati nesamonė...
As
2018-04-06
13:46:24
Lankiausi jau kelis kartus sioje sanatorijoje su sunum ir planuoju dar atvykti. Patiko ir proceduros, kambariai, maistas... Puikus kolektyvas, isskyrus 2 korpuso slaugytoja Dalia Šipaliene... Labai susireiksminusi persona, megstanti demonstruoti savo valdzia paslepdama po perdetu mandagumu. "Susidurus" priesingoms nuomonems bando "kirsti" psichologiskai akivaizdziai kalbedama ne tiesa. Kadangi teks dar atvaziuoti, nutylejau ir stengiaus jos "nematyti".
Jurgita
2018-03-30
14:01:38
Šioje sanatorijoje buvome žiemą (nuo sausio 15 d. iki vasario 02 d.). Sūnui (3 m.) buvo skirta reabilitacija po plaučių uždegimo. Labai dėkojame mus gydžiusiai ir prižiūrėjusiai gydytojai Rasai Vengalienei. Tikrai jautėmės saugiai. Personalas rūpestingas ir atidus. Aplinka ir kambariai sutvarkyti, maistas puikus. Gal mažiesiems veiklos ir trūksta, tačiau mamytės susikooperuodamos puikiai gali užimti savo vaikučius. Jei reikėtų rinktis dar kartą, tai važiuotume tik į „Palangos gintarą“. Ačiū už rūpestingumą.
Darius
2018-03-08
15:35:40
Didelis Dėkui kineziterapeutei Donatai Tamulienei . Pati operatyviai , suorganizavo vaikui, docentės Daivos Mockevičienės konsultaciją. Sūnus pirmą kartą gyvenime gavo tokią išsamią konsultaciją dėl savo negalios.Tris metus Kauno daktarai nematė to ką nustatė gerbiama docentė. Ačiū kad Jūs ęsate.
Smiltė to Stanislov
2018-01-30
09:19:46
Vaikus reikia mokinti pasinaudojus tualetu plaut rankas, o ne sanatoriją kaltinti. Juk šitas virusas užkrečiamas tik per nešvarias rankas, be to laikas nuo užsikrėtimo iki susirgimo iki 3 dienų, tad galėjote jau atvykti į sanatoriją užsikrėtę šiuo virusu.
Stanislovas
2018-01-26
22:12:09
Rekomendavo reabilitacijai anūkui atvežėm tai su greitaja išvežė užkrėtė vaiką roto virusu tai kokius priima sergančius tokias įstaigas reikia uždaryti
Tauro mamytė
2018-01-24
15:34:43
Laba diena, mes taip pat katik po sveikatos grąžinimo kurso šioje sanatorijoje (po plaučių uždegimo). Pirmą kartą atvykę ir mes ieškojome, klausinėjome ieškodami Laisvalaikio kambario (kažkokios vietelės susiburti su nedidukais vaikais)kur vaikai galėtų pažaisti,nes procedūros vyksta iki pietų t.y. iki 13.30 ,o poto laisvas laikas... Tad atsakymas - jo tokio čia nėra :( vaikai arba žaidžia tiesiog koridoriuose arba susibendravus mamoms, vieni pas kitus kambariuose.Čia vienintelis minusas kurį pastebėjome čia būdami.Nusilipdėmė keramikos valandėlių metu daug gražių dirbinių. Ir siūlymas mamytėms neskubėti išsipirkinėti sau papildomos porcijos valgykloje,nes tikrai užtenka to maisto vaikui ir mamai pavalgyti! Maistas beje labai skanus ir įvairus ;) Visas darbuotojų kolektyvas šaunus, bendraujantis ir paslaugus. Norime padėkoti gydytojai R.Vengalienei už nuoširdų bendravimą/išklausymą ir dėmesį. Puikiai kineziterapeutei N.Repšienei, jos puikios treniruotės ir darnus darbas su vaiku. Žodžiu, tikimės pasveikę tiek jog daugiau nereikės čia sugrįžti:) bet jei visgi tektų,rinktumėmės būtent Palangos Gintarą. Visi tikimės,kad tik mūsų vaikučiai būtų sveiki ir nesirgtų!
Renata
2017-12-27
14:24:58
Sveiki! Palangos Gintaras - tai vieta, kuria rekomenduosiu kiekvienam, kuris rinksis sanatorija savo vaikui. Maloniai nustebino nuo pirmos minutes, besisypsantys darbuotojau, viskas issamiai paaiskinta. Didelis aciu mus priziurinciai daktarei E. Grigaliunienei. Atsakingai, kruopsciai ir nuosirdziai rupinosi dukrytes sveikata. Aptarnaujantis personalas labai malonus, kambariai buvo tvarkomi net per svenciu dienas. Specialistai mums paskirtas proceduras atlikdavo kruopsciai, paaiskindavo vaikui kaip taisiklingai atlikti. Atskiras DIDELIS ACIU dietologei P. Ausrai. Gavome tiek daug demesio, buvo sukurtas pilnas maitinimo planas (dukryte turi alergija). Patiekalai buvo ne tik puikiai suderinti bet ir laaabai skanus. Kiekviena diena gaudovame vaisiu bei kitu skanuminu. sanatorijoje pasilikome ir per Kaledu sventes. Meniu buvo tikrai puikus ir nekasdienis. Aciu visam virtuves personalui. Bendravimas buvo siltas ir nuosirdus. Visapusiska pagalba is slaugytoju, atsakyta i kiekviena klausima. Laikas sanatorijoje tikrai neprailgo ☺. Aciu labai visiems uz malonia viesnage ir uz sustiprinta sveikata ☺. Paulinos mama
Nepatiko
2017-12-21
16:02:47
Į šią sanatoriją antrą kartą tikrai negrįžtume! Nesusipratimai prasidėjo tik atvykus... Registratorė labai ilgai ieškojo mūsų norimo kambario, tačiau atėjus į tą kambarį paaiškėjo, kad jis vis dėltio netoks kokio norėjome! Personalas nemandagus ir nesupratungas, tik su keletu darbuotoju galima normaliai susikalbėti ir susitarti! Valgyklos maistas neskanus, nekokybiškas, tik atvykus prasidėjo nuolatiniai skrandžio skausmai ir pykinimas...
kristina
2017-12-14
01:29:49
Buvau pirma karta su anūkėliu ,man labai patiko.Suvisais kuriais darbuotojais teko bendrauti buvo malonus.Maistas puikus.Vien del šitu specialistu Viktoro Lukšo,Dalios Baužienes,Eglutes Garjonienės,Milašiūtė Inga ir mūsu gydytojai E.Grigaliūnieniai.Dirbančiom pri purvo.Nočirus jums ačiu ir linksmų švenčiu jums tare Matukas su močiute.
Karolina
2017-09-23
09:27:00
Sioje sanatorijoje gydomes jau antra karta. Tikrai labai puiki sanatorija, tvarkinga, svaru. Vien tik ko vertas oras, pusynas, jura. Dirbantys zmones malonus, paslaugus, su sypsenom veiduose, aisku yra vienas kitas kuris maziau sypsosi arba bumba del menkiausiu smulkmenu. Tik siais metais labai nepatiko kineziterapijos uzsiemimai, kuriu metu vaikus turetu mokyti kaip taisyklingai kvepuoti. Visas 18 dienu uzsiemimai prasidedavo tom paciom mankstelem, ta pati trasa, tie patys lankai, eziukai kojom. Na, jau suaugusiam atsibodo, o ka kalbeti apie vaikus (2-4 metu), nejaugi negalima kazko pakeisti, kad vaikam butu idomu ir naudinga. Kvepavimo pratimai buvo 2 . Dvi minutes papusti kamuoli per siaudeli arba maluna. Tai ar cia Kvepavimo mokymas? Bet cia turbut dvieju darbuotoju didziausias minusas, kurios nesistengdavo gerai atlikti savo darbo. Labai patiko gydytoja R. Vengaliene, tikrai puiki gydytoja, aciu jai labai uz viska.
Daiva
2017-09-21
20:36:56
Buvom neseniai sioje sanatorijoje,gavom pirmame aukste kambari,labiausiai kas nepatiko tai kusetes skirtos mamoms miegoti,perbraukus ranka juntama kiekv spyruokle,o ryte atsikelus,toks jausmas lyg butum suspardytas,gerb.sanatorijos valdzia atkreipkite demesi,gal butu laikas pakeisti,ir cia ne man vienai nepatiko,turiu omenyje kitas mamas
Lijana
2017-08-21
18:39:30
Sveiki. Labai džiaugiuosi, kad galėjome vaikų sveikatą pastiprinti, būtent "Palangos Gintare". Labai norisi padėkoti gydytojai Linai Šimkuvienei už nuoširdumą, rūpestingumą bei dėmesingumą. Ačiū 415 posto slaugytojoms bei visam personalui. Labai džiaugiamės ir dar kartą dėkojam :-) Luka, Joris ir tėveliai.
Rima
2017-08-10
13:37:24
Laba diena, Palangos Gintaras... Grįžome po reabilitacijos Jūsų sanatorijoje atsigavę ir sustiprėję. Norime labai padėkoti Jūsų dietologei p. Aušrai už dėmesį, rūpestį ir supratingumą. Džiaugiamės, kad turite tokią darbuotoją, kuri profesionaliai sugeba padėti pacientams, turintiems alergijas ir virškinimo problemas, kad maitinimasis sanatorijoje nesudarytų nepatogumų. Dietologė p. Aušra nuoširdžiai padėjo Gretai pasirinkti maistą pagal jos sveikatą. Nors ir turėdama daug darbo, ji visada maloniai, su šypsena domėjosi, kaip dukra jaučiasi, patardavo, nuteikdavo optimistiškai. Tiesiog buvo ne tik gydytoja- dietistė, bet ir psichogė. Labai ačiū, p. Aušra Jums!!! Su pagarba- dukra Greta, mama Rima, Vilnius
Mama
2017-08-02
11:48:13
Antrą kartą tęsiame gydymą šioje sanatorijoje. Mūsų atsiliepimai labai geri. Ačiū gydytojai E. Grigaliūnienei už malonų bendravimą, gydymą ir paskirtas procedūras. Šiemet dauguma procedūrų kabinetų darbuotojų man pasirodė griežtos ir net piktokos, bet galima jas suprasti-labai didelis srautas pacientų, kiekvienas su savo norais ir poreikiais. Pati sanatorija tvarkinga. Gyvenome renovuotame kambaryje. Pagerinus valgyklos darbą, priekaištų tiesiog neturėčiau. Dėl valgyklos-reikėtų paįvairinti meniu, nedėti padažų/uogienių/grietinės ant patiekalų, o teikti juos atskiruose indeliuose. Ir pagreitinti patiekalų atnešimą prie stalų, nes tas procesas gan ilgai užtrunka. Sulaukus patiekalo, jau praktiškai reikia bėgti į procedūrą, todėl vaikai, kurie turi paskirtą procedūrų laiką iš karto po pusryčių/pietų, nespėja pavalgyti. Šiaip viskas patiko. Tai sanatorija, kur norėtume grįžti vėl. Beje, pernai sūnui buvo labai žymus sveikatos pagerėjimas grįžus iš sanatorijos, tikiuosi, taip bus ir šiemet. Ačiū!
Rasa
2017-07-19
21:11:10
Labai patenkintos (mociute su anuke) sanatorijos darbuotojais. Ypac dekingos gydytojui Azuolui Kavoliunui. Tokio rupestingo, ismanancio savo darba ir nuosirdaus mediko nebuvom sutike. Stiprybes jums ir geros sveikatos. ACIU.
Eglė
2017-07-16
22:32:58
Tai, kad yra net šiuo metu 07 26 (2 vietos), 08 03 (1 vieta). Naujas vietas skelbia kiekvieną dieną 8 val. ir po pietų po 13 val. Tiesa, kad jos ansti dingta, bet mes užsiregistravom be problemų. Tiesiog daugiau kantrybės ir viskas užsiregistruosit.
Ana
2017-07-14
08:55:43
Laba diena. Kodėl šiemet per sergu.lt sistemą nėra vietų su slaugančiu asmeniu. Jau stebim tkrai nemažai laiko ir tikrai neatsirado nei vienos vietos, teks rinktis kitą vietą.
Inga
2017-06-30
14:31:18
Laba diena! Negaliu nepasidziaugti...Šiandiena skambinau i sanatorija,užsiregistruoti. Atsiliepė registratorė Inga( vardo paklausiau) laaaabai malonus,taktiškas,mandagus ir šiltas žmogus. Aciū Jum,Inga! Linkiu,kad Jusu visos kolegės tokios butu!
Mama Laura
2017-06-27
20:04:12
Sanatorijoj buvom beveik menesi laiko.Kaip ir viskas ten normaliai,tik labai istrigo ir nepatiko tokia ryza prie proceduru registravimo langelio.Labai nemaloni,ir labai netinkanti tam darbui.Vienintelis kas uzkliuvo.O siaip viskas labai patiko.Geras oras,grazi gamta.Beje labai patiko virejos,nes mes turejom 1a staliuka.Maista nesemes i kambari.Tai zodziu virejos lb lb fainos :-) !
1 2 3 4 5 6 7 Kitas

Rašykite savo atsiliepimą. Sanatorijos administracija bus dėkinga už objektyvias pastabas ir pasiūlymus.