Lt Ru En
Karolina
2017-09-23
09:27:00
Sioje sanatorijoje gydomes jau antra karta. Tikrai labai puiki sanatorija, tvarkinga, svaru. Vien tik ko vertas oras, pusynas, jura. Dirbantys zmones malonus, paslaugus, su sypsenom veiduose, aisku yra vienas kitas kuris maziau sypsosi arba bumba del menkiausiu smulkmenu. Tik siais metais labai nepatiko kineziterapijos uzsiemimai, kuriu metu vaikus turetu mokyti kaip taisyklingai kvepuoti. Visas 18 dienu uzsiemimai prasidedavo tom paciom mankstelem, ta pati trasa, tie patys lankai, eziukai kojom. Na, jau suaugusiam atsibodo, o ka kalbeti apie vaikus (2-4 metu), nejaugi negalima kazko pakeisti, kad vaikam butu idomu ir naudinga. Kvepavimo pratimai buvo 2 . Dvi minutes papusti kamuoli per siaudeli arba maluna. Tai ar cia Kvepavimo mokymas? Bet cia turbut dvieju darbuotoju didziausias minusas, kurios nesistengdavo gerai atlikti savo darbo. Labai patiko gydytoja R. Vengaliene, tikrai puiki gydytoja, aciu jai labai uz viska.
Daiva
2017-09-21
20:36:56
Buvom neseniai sioje sanatorijoje,gavom pirmame aukste kambari,labiausiai kas nepatiko tai kusetes skirtos mamoms miegoti,perbraukus ranka juntama kiekv spyruokle,o ryte atsikelus,toks jausmas lyg butum suspardytas,gerb.sanatorijos valdzia atkreipkite demesi,gal butu laikas pakeisti,ir cia ne man vienai nepatiko,turiu omenyje kitas mamas
Lijana
2017-08-21
18:39:30
Sveiki. Labai džiaugiuosi, kad galėjome vaikų sveikatą pastiprinti, būtent "Palangos Gintare". Labai norisi padėkoti gydytojai Linai Šimkuvienei už nuoširdumą, rūpestingumą bei dėmesingumą. Ačiū 415 posto slaugytojoms bei visam personalui. Labai džiaugiamės ir dar kartą dėkojam :-) Luka, Joris ir tėveliai.
Rima
2017-08-10
13:37:24
Laba diena, Palangos Gintaras... Grįžome po reabilitacijos Jūsų sanatorijoje atsigavę ir sustiprėję. Norime labai padėkoti Jūsų dietologei p. Aušrai už dėmesį, rūpestį ir supratingumą. Džiaugiamės, kad turite tokią darbuotoją, kuri profesionaliai sugeba padėti pacientams, turintiems alergijas ir virškinimo problemas, kad maitinimasis sanatorijoje nesudarytų nepatogumų. Dietologė p. Aušra nuoširdžiai padėjo Gretai pasirinkti maistą pagal jos sveikatą. Nors ir turėdama daug darbo, ji visada maloniai, su šypsena domėjosi, kaip dukra jaučiasi, patardavo, nuteikdavo optimistiškai. Tiesiog buvo ne tik gydytoja- dietistė, bet ir psichogė. Labai ačiū, p. Aušra Jums!!! Su pagarba- dukra Greta, mama Rima, Vilnius
Mama
2017-08-02
11:48:13
Antrą kartą tęsiame gydymą šioje sanatorijoje. Mūsų atsiliepimai labai geri. Ačiū gydytojai E. Grigaliūnienei už malonų bendravimą, gydymą ir paskirtas procedūras. Šiemet dauguma procedūrų kabinetų darbuotojų man pasirodė griežtos ir net piktokos, bet galima jas suprasti-labai didelis srautas pacientų, kiekvienas su savo norais ir poreikiais. Pati sanatorija tvarkinga. Gyvenome renovuotame kambaryje. Pagerinus valgyklos darbą, priekaištų tiesiog neturėčiau. Dėl valgyklos-reikėtų paįvairinti meniu, nedėti padažų/uogienių/grietinės ant patiekalų, o teikti juos atskiruose indeliuose. Ir pagreitinti patiekalų atnešimą prie stalų, nes tas procesas gan ilgai užtrunka. Sulaukus patiekalo, jau praktiškai reikia bėgti į procedūrą, todėl vaikai, kurie turi paskirtą procedūrų laiką iš karto po pusryčių/pietų, nespėja pavalgyti. Šiaip viskas patiko. Tai sanatorija, kur norėtume grįžti vėl. Beje, pernai sūnui buvo labai žymus sveikatos pagerėjimas grįžus iš sanatorijos, tikiuosi, taip bus ir šiemet. Ačiū!
Rasa
2017-07-19
21:11:10
Labai patenkintos (mociute su anuke) sanatorijos darbuotojais. Ypac dekingos gydytojui Azuolui Kavoliunui. Tokio rupestingo, ismanancio savo darba ir nuosirdaus mediko nebuvom sutike. Stiprybes jums ir geros sveikatos. ACIU.
Eglė
2017-07-16
22:32:58
Tai, kad yra net šiuo metu 07 26 (2 vietos), 08 03 (1 vieta). Naujas vietas skelbia kiekvieną dieną 8 val. ir po pietų po 13 val. Tiesa, kad jos ansti dingta, bet mes užsiregistravom be problemų. Tiesiog daugiau kantrybės ir viskas užsiregistruosit.
Ana
2017-07-14
08:55:43
Laba diena. Kodėl šiemet per sergu.lt sistemą nėra vietų su slaugančiu asmeniu. Jau stebim tkrai nemažai laiko ir tikrai neatsirado nei vienos vietos, teks rinktis kitą vietą.
Inga
2017-06-30
14:31:18
Laba diena! Negaliu nepasidziaugti...Šiandiena skambinau i sanatorija,užsiregistruoti. Atsiliepė registratorė Inga( vardo paklausiau) laaaabai malonus,taktiškas,mandagus ir šiltas žmogus. Aciū Jum,Inga! Linkiu,kad Jusu visos kolegės tokios butu!
Mama Laura
2017-06-27
20:04:12
Sanatorijoj buvom beveik menesi laiko.Kaip ir viskas ten normaliai,tik labai istrigo ir nepatiko tokia ryza prie proceduru registravimo langelio.Labai nemaloni,ir labai netinkanti tam darbui.Vienintelis kas uzkliuvo.O siaip viskas labai patiko.Geras oras,grazi gamta.Beje labai patiko virejos,nes mes turejom 1a staliuka.Maista nesemes i kambari.Tai zodziu virejos lb lb fainos :-) !
Mama
2017-06-21
22:32:47
Esu nepatenkinta administracijos personalu,atvaziavus i sanatorija su 2metuku vaiku,man dave laikyna renovuota kambary,nes paprastu laisvu kambariu nebuvo,vaikas su emociniu,miego sutrikimu ir seip labai sunkaus budo,prireike 2dienas kol adaptavomes kambary,o po poros dienu pasake persikelt i paprasta kambary,nes vieta atsilaisvino,vaikas vel patyre emocini šoka,stresa...jei neturit laisvu paprastu kambariu,cia jusu problemos,nereikia tada zmoniu regestruoti,kad poto varyneti is vieno kambario i kita,jei davet renovuota tai ir palikit jame,o atsilaisvinus paprastam kambariui ikurkite jame atvaziavusius zmones,juolabiau kad sezonas buvo,vasara,atvaziuojanciu zmoniu netruko...mus perkelet po 5dienu i paprasta,ta pacia diena atvaziavo kiti ir jiems vel davet musu buvusi laikinai renovuota kambary,o po savaites ir juos perkelet,tai neprotingiau butu mus palikti dar tai savaitei,o juos,atvaziavusius,iskarto ikurdinti i ta paprasta kambary,galvojat mums malonu iskraudinet ir sukraudinet lagaminus po keleta kartu,ziauru...
EMILIS
2017-06-18
23:25:19
Krc gera sanatorija!Maistas geras(yra is ko pasirinkti),proceduros malonios :D,visi bendraujantys priprasit.Dar karta atleksiu paliubomu!
indre
2017-05-17
23:07:04
Sveiki,mes Gintaro sanatorijoje esame po stipraus bronchito ir plauciu uzdegimo,viskas labai gerai ,nuoširdus Ačiū gydytojui Azuolui Kovaliunui uz grazu ir malonu bendravima,malonu net ieiti i kabineta pas gydytoja kai visada skleidzia teigiama energija,maloniai bendrauja,proceduru gavome tiek kiek mums priklauso,slaugytojos malonios visada paklausus suteikia tinkama informacija,sekmes visam gintaro kolektyvui.(viena kas tikrai nemalonu,valgykloje visada podeliai nera svariai isplauti)maistas skanus visada maloniai aptarnauja.
Evaldas
2017-05-11
15:40:41
Sveiki. Pirma norėčiau pareikšti alternatyvę savo nuomonę Vidai, dėl procedūrų administratorės darbo (tikriausiai minima Raimonda). Atvykstame į Gintarą jau 11-ą kartą todėl galiu lyginti su kitų esamų ar buvusių 5-o langelio administratorių darbu. Buvo atvejų kai ir langelis prieš nosį buvo uždaromas... Tačiau situacija paskutiniais metais taisosi į gerą. Atsirado daugiau šypsenų ir tvarkos. O kas dėl Raimondos, mano nuomone ji puikiai tvarkosi, komunikuoja ir pagal savo kompetencijos galimybes sprendžia pacientų klausimus. Linkiu daugiau pakantumo vieni kitiems, supratimo ir pozityvumo.
Vida
2017-04-25
21:16:23
Į sanatoriją su 2 vaikais atvykome jau trečią kartą. Ankstesniais kartais būdavome patenkinti viso aptarnaujančio personalo darbu,tačiau šį sykį teko nusivilti procedūrų registratore, dirbančia prie 5 langelio, kuri darbo metu net nekreipia dėmesio į laukiančius tėvelius,į jų prašymus, maloniau rinkdamasi pokalbius telefonu asmeniniais reikalais. Atrodo ji čia priimta ne registruoti procedūras, o šnekėti telefonu su savo šeimos nariais. Ir nebandyk jos trukdyti tokio telefoninio pokalbio metu, nes į prašymus gausi nemalonų atsakymą "ne". Kažin kodėl nepateikiamos pildyti anketos apie tokių darbuotojų kaip procedūrų registratorių darbą, o vertinamos masažuotojos ar mankštintojos, kurių darbui jokių priekaištų, išskyrus pagiras ir dėkingumą už nuoširdumą, neturime.
Svajonė
2017-01-11
15:48:01
Sveiki. Šioje sanatorijoje su sūnumi teko būti du kartus. Važiuojame gydytis, o ne poilsiauti, kaip dauguma šiltuoju sezonu. Ačiū gydančiai gydytojai Vengalienei, II aukšto seselėms, kurios visada maloniai bendrauja, padeda. Taip pat nuoširdus ačiū procedūras atliekančiam personalui. Šypsenos, šilto bendravimo šiais laikais labai trūksta, o iš Jūsų tai sklinda :) Daug kas skundžiasi nemalonu bendravimu, bet pasakysiu,kaip Jūs bendraujate, taip bendrauja ir su Jumis. Gerbkime vieni kitus ir gyvenime atsiras žymiai daugiau šypsenos. Labai liūdino antrus metus iš eilės stebimas vaizdas pro langą: ryte, geriant kavą,stebėdavau virtuvės darbuotojas ateinančias į darbą tik su rankinėm, o išeinančias pilnais, vos panešamais maišais..Kai kurių net vyrai laukdavo, kad perimtų sunkius nešulius. Aišku, į maišų turinį neįlysi, bet stebint iš šalies atrodo nekaip. Norėtusi tikėti, kad Jūsų įstaigoje nevyksta negražūs dalykai, kaip daugumoje tų, kuriuose dirbama su maistu. Didžiausia tragedija šioje sanatorijoje apibūdinčiau nerenovuotus kambarius. Norėčiau, kad valstybės pareigūnai pamatytų, kokiuose kambariuose siūloma apsistoti besigydantiems vaikučiams ir jų tėveliams. Sekmės dirbant vaikų labui !
Ramunė Barbora Virb
2016-12-16
14:10:53
Laba diena. Jau 6 metus važiuojame į šią nuostabią sanatoriją ir nė karto nenusivylėm. Tikrai, nuostabus kolektyvas ir personalas. Labai dėkojame: Gyd. Violetai Obuolevičienei, kad visus 6 metus mums padeda. Reabilitacijos seselėms: Audronei Jonauskienei, Jelenai Tubienei, Rimai Bučmytei, Natalijai Miklovienei, Rūtai Birėtienei, Dianai Odinienei, Raimondai Vaitkuvienei, Redai (deja, pavardės neatsimenu). Labai ačiū: Viktorui Lukšui, kad sportuoja su manimi ir aš galiu normaliai vaikščioti, Jovitai, Podlinevienei, psichologėms: Simonai Kunigelienei ir Rinetai Rabačiauskienei. Visoms valgyklos virėjoms ir padavėjoms. Maistas tikrai labai skanus. Ši sanatorija tikrai labai nuostabi. AČIŪ VISIEMS KAS ČIA DIRBA!!!
Orestas Pocius
2016-12-11
13:40:45
Man labai patinko , geros auklėtojos,geri gydytojai patiko laika leisti čia ir labai smagu suradau daug draugu 2 korpusas 4 aukstas 404 kambarys sugrįšiu dar kart pas to pačiu aukletoju ir gyditoju visiems linkiu čia atvažiuoti .Orestas 13 metu
Tėvų balsas
2016-12-06
19:02:49
Sveiki, Klausimas sanatorijos administracijai ir jos vadovui. Kodėl nuo lapkričio 25d. iki šios dienos (gruodžio 6d. )nėra teikiamos logopedo paslaugos? Girdėjome, kad specialistai serga, operuojami. Tačiau, tai ne pacientų problema. Jūs kaip vadovas turite ieškoti sprendimų ir prisiimti atsakomybę už susidariusią situaciją, kad sanatorijoje neliko nei vieno logopedo. Kas trukdo samdyti specialistus iš šalies ir užtikrinti sklandų darbą? O gal tai taupymas vaikų sąskaita? VLK (valstybinės ligonių kasos) apmoka sanatorijai už kiekvieno atvykusio paciento gydymą, už ką jūs privalote suteikti visą kompleksą paslaugų, kurios yra paskirtos gydytojų. Deja, situacija yra tokia, kad vaikai, kuriems buvo būtina logopedo pagalba, jos nesulauks. Apie susiklosčiusią padėtį informuosime VLK ir SAM.
Nesakysu
2016-10-24
10:00:41
Grigaliunėni daktari yra bloga dukumentus su klaidom pildo ir nedoda procedūru leipe pirktis nors vaikas turi sunke negale
1 2 3 4 5 6 7 8 Kitas

Rašykite savo atsiliepimą. Sanatorijos administracija bus dėkinga už objektyvias pastabas ir pasiūlymus.