Lt Ru En

 

A K T U A L I J O S

 

2018-11-09

SANATORIJOJE PAMINĖTA ANTIKORUPCIJOS DIENA

   "Palangos gintaras" paminėjo Tarptautinę antikorupcijos dieną (gruodžio 9d.): prisidėdama prie korupcijos masto mažinimo ir siekdama veiklos skaidrumo ir efektyvumo, organizavo vaikų piešinių konkursą  „Korupcija sergančiųjų vaikų akimis". Komisija atrinko geriausius mūsų sanatorijoje besigydančių pacientų piešinius ir siūlo Sveikatos apsaugos ministerijai apdovanoti  šiuos pacientus :

Dominyką Petraitytę,

Aušrą Lekniūtę, 

Eveliną Drąsutytę,

Gabrielę Talmontaitę.

 

Skaityti daugiau...

2018-07-23

MŪSŲ PARTNERIS - NERŪKYSIU.LT

 

2017-12-15

APDOVANOJIMAS UŽ ANTIKORUPCINES INICIATYVAS   

   Gruodžio 15 dieną Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM) paminėta Tarptautinė antikorupcijos diena ir įteikti apdovanojimai už pilietiškumą ir antikorupcines iniciatyvas. Įteikdamas apdovanojimus gydymo įstaigų, bendruomenių ir mokyklų atstovams bei moksleiviams, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pabrėžė, kad antikorupcinis visuomenės švietimas yra viena esminių korupcijos prevencijos priemonių.

Skaityti daugiau...

2017-05-31


LIETUVOS KARIUOMENĖS ATSTOVŲ APSILANKYMAS SANATORIJOJE


    Mūsų sanatorijoje lankėsi Lietuvos kariuomenės atstovai, kurie visus supažindino su kariuomenės veikla bei tikslais. Iš arčiau leido pasižiūrėti ką su savimi turi kariškiai, pasakojo apie turimus ginklus, kuprinės, kurią su savimi nešasi, turinį ir pan.

Skaityti daugiau...

 

2017-02-14

VILNIAUS MAŽASIS TEATRAS Į MŪSŲ SANATORIJĄ ATVEŽĖ SPEKTAKLĮ ,,DOSTOJEVSKIS VAIKAMS“

    Metų pradžia – pats tinkamiausias laikas pradėti gerus darbus. Vilniaus mažojo teatro spektaklio „Dostojevskis vaikams“ kūrybinės grupės misija – su profesionaliu menu supažindinti ir aplankyti Lietuvos vaikų sanatorijose ir globos namuose gyvenančius vaikus ir jaunimą. Šią teatro idėją palaiko ir finansuoja Kultūros taryba.

Skaityti daugiau...

2016-12-01

NAUJIENA : RELAKSACIJOS PROCEDŪRA, PADEDANTI ATSIPALAIDUOTI


   Relaksacijos procedūros pagrindinis tikslas – padėti atsipalaiduoti, sumažinti nerimą, stresą, išmokyti valdyti jausmus bei emocijas. Procedūros trunka 30-45 min., o procedūrą lankyti gali pacientai nuo 5-rių metų amžiaus.

Skaityti daugiau...

2016-11-17

KLAIPĖDOS VISUOMENĖS SVEIKATOS BIURO SPECIALISČIŲ PASKAITA APIE PSICHOAKTYVIŲ MEDŽIAGŲ ŽALĄ SVEIKATAI


   2016-11-17 dieną minima Tarptautinė nerūkymo diena. Šiai dienai paminėti skirta paskaita skatino jaunus žmones niekada nesusigundyti psichoaktyvių medžiagų vartojimu. Paskaitos metu apžvelgta kokią žalą organizmui padaro tokios psichoaktyvios medžiagos kaip: alkoholis, tabakas, narkotikai).

Skaityti daugiau...

2016-10-30

   Sanatorijoje šventėme vis labiau populiarėjančią Helovyno šventę. Persirengę įvairiais kostiumais bei pasipuošę įspūdingais makiažais, vaikai surengė tikrą kostiumų vakarėlį. O šventės akcentu tapo išskaptuoti, šviečiantys moliūgai.

           
Skaityti daugiau...

2016-10-11

   DŽIUGI NAUJIENA - MŪSŲ SANATORIJOJE ĮRENGTA LAUKO TRENIRUOKLIŲ AIKŠTELĖ!

           
Skaityti daugiau...

2016-09-01

Rugsėjo 1-oji – mokslo ir žinių diena!             
        Rugsėjo 1-osios atneštas jaudulys, susikaupimas bei pasiruošimas naujiems mokslo metams, neaplenkė ir mūsų sanatorijoje esančių vaikų.

 

Skaityti daugiau...

2016-08-05


Krepšinio savaitgalis

   Mūsų sanatorijoje lankėsi ilgametis mūsų visų bičiulis, garsusis krepšininkas Modestas Paulauskas. Nepaisant to, kad visame pasaulyje verda aistros dėl vykstančių Olimpinių žaidynių Rio 2016, mes taip pat nenorime nusileisti ir surengėme krepšinio varžybas, kurios truko visą savaitgalį.


Skaityti daugiau...

2016-07-13

Didysis klouno Vytuko šou sanatorijoje   Sanatorijoje koncertavusio klouno Vytuko magiškais triukais liko sužavėti ne tik mūsų vaikučiai, bet ir jų tėveliai.

Skaityti daugiau...

2016-06-16

Vaikams skirta reabilitacija – ne poilsis

Puslapio turinys

  Prasidėjus vasarai, vis daugiau žmonių domisi galimybėmis sanatorijose gauti reabilitacijos paslaugas vaikams. Kaip ir kiekvienais metais, šių paslaugų poreikis ypač padidėja šiltuoju metų laiku. Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad reabilitacija yra gydymo tęsinys po ūmių ligų, taip pat sergantiems lėtinėmis ligomis ar joms paūmėjus, po traumų ir kitais atvejais. Dėl šio gydymo skyrimo reikia kreiptis ne tuomet, kai tėvai planuoja atostogas, o tada, kai jo iš tiesų reikia ir ją skiria gydytojas.

Skaityti daugiau...

2016 04 14

Mažiesiems ligoniukams patekti į „Palangos gintarą“ tapo itin paprasta ir patogu


   Nuo šios savaitės patekti į „Palangos gintarą“, vienintelę šalyje vaikų sanatoriją, tapo kaip niekada paprasta: tereikia, gavus gydytojo reabilitologo siuntimą, užsiregistruoti internetinėje svetainėje www.sergu.lt arba per jos nuorodą „Palangos gintaro“ svetainėje www.palangosgintaras.lt. Žinotina, kad į sanatoriją nuo birželio 1 dienos iki rugsėjo 31 dienos galima atvykti tik iš anksto rezervavus joje vietą.

Skaityti daugiau...