Lt Ru En

 

APIE MUS

   Pietinėje Palangos dalyje, nuostabiame Baltijos pajūrio kampelyje, įsikūrusi Palangos vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“.

    Palanga, kaip vasarvietė, žinoma nuo XVIII amžiaus pradžios. Jau 1830 m. spaudiniuose buvo rašoma, kad į Palangą gydytis atvyksta žmonių iš Vilniaus krašto, Lenkijos, Baltarusijos ir iš kitų vietovių. Nuo seno Palanga garsėja puikiu parku, grafo Tiškevičiaus rūmais, kuriuose 1963 m. įkurtas Gintaro muziejus.

Šiandieninė Palanga – vienas iš populiariausių ir garsiausių Lietuvos kurortų, kuriame galima ne tik pailsėti, bet ir pasigydyti, sustiprinti savo sveikatą.

Grafo Tiškevičiaus rūmai

   Natūralūs gamtos ištekliai – saulės vonios, jodo ir pušų aromato prisotintas oras, jūra, smėlio paplūdimiai, naudingas teigiamų ir neigiamų jonų derinys, reabilitacijos sanatorijoje taikomi gydymo metodai tonizuoja, grūdina, padidina vaiko organizmo atsparumą ligai, normalizuoja jo psichofiziologinius procesus, medžiagų apykaitą, padeda grąžinti vaiko sveikatą, užkerta kelią negaliai ar sumažina jos galimybę. Vaikams su negalia bei juos lydintiems tėvams arba artimiesiems mūsų sanatorija yra ta vieta, kur galima pasigydyti, susitikti likimo draugų, adaptuotis ir pradėti grąžinti neįgalųjį mažąjį pacientą į visuomenę.

Botanikos parkas

   "1990 metais įkurta vaikų sanatorija buvo niekam nežinoma įstaiga, per metus priimanti gydytis kelis šimtus mažųjų pacientų. Šiuo metu „Palangos gintaras“ – gerai žinoma Vaikų reabilitacijos sanatorija, sėkmingai vykdanti gydomąjį darbą, turinti gydymo bei materialinę bazę, subūrusi daugiau nei 200 darbuotojų kolektyvą. Sanatorijoje dirba fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai, gydytojai pediatrai, gyd. gastroenterologas, vaikų psichiatras, refleksoterapeutas, kineziterapeutai, ergoterapeutai, socialinis darbuotojas, specialiosios pedagogikos specialistas logopedas, psichologai, odontologas, vaikų slaugytojos bei kitas personalas. Esant reikalui, ligonius konsultuoja ANG, chirurgas bei kiti specialistai.

Sanatorija yra ištisiniame pastatų komplekse, sujungtame šildomais koridoriais. Pacientai apgyvendinami dviviečiuose kambariuose su patogumais. Yra poilsio kambarių su televizoriais, įvairiais stalo žaidimais. Mokyklinio amžiaus vaikai lanko šalia esančią mokyklą.

Saulės ir jūros vonios

Pušų aplinka

   LAUKIAME JŪSŲ ATVYKSTANT !

 

Atnaujinta 2018-08-24