AKTUALIJOS

Pradžia » Aktualijos

2019-04-18

KEIČIASI PASLAUGŲ KAINOS

Nuo 2019-06-01 keičiasi apgyvendinimo ir kitų paslaugų kainos.

Išsamią informaciją apie kainas rasite kainoraščiuose:

2019-04-12

Sanatorijoje vyko mokslinė-praktinė konferencija

  „TARPDISCIPLININIS POŽIŪRIS  VAIKŲ REABILITACIJOJE: INOVACIJOS IR PERSPEKTYVOS“

 

  Konferencija skirta vaikų neurologams, reabilitologams, vaikų ir paauglių psichiatrams, bendrosios  praktikos gydytojams, bendrosios praktikos slaugytojoms, kineziterapeutams, ergoterapeutams, logoterapeutams ir socialiniams darbuotojams, medicinos psichologams. Konferencijos tikslas - suburti teoretikus, praktikus ir kitus medicinine reabilitacija suinteresuotus asmenis, pasidalinant patirtimi, inovacijomis, apie kokybišką medicininės reabilitacijos intervenciją įvairius sutrikimus turintiems  vaikams.

Konferencijos programa

2018-11-09

SANATORIJOJE PAMINĖTA ANTIKORUPCIJOS DIENA

"Palangos gintaras" paminėjo Tarptautinę antikorupcijos dieną (gruodžio 9 d.): prisidėdama prie korupcijos masto mažinimo ir siekdama veiklos skaidrumo ir efektyvumo, organizavo vaikų piešinių konkursą  „Korupcija sergančiųjų vaikų akimis". Komisija atrinko geriausius mūsų sanatorijoje besigydančių pacientų piešinius ir pasiūlė Sveikatos apsaugos ministerijai apdovanoti  šiuos mūsų pacientus:

Dominyką Petraitytę,

Aušrą Lekniūtę,

Eveliną Drąsutytę,

Gabrielę Talmontaitę.

Skaityti daugiau...

2018-07-23

MŪSŲ PARTNERIS - "NERUKYSIU.LT"

2017-12-15

APDOVANOJIMAS UŽ ANTIKORUPCINES INICIATYVAS

   Gruodžio 15 dieną Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM) paminėta Tarptautinė antikorupcijos diena ir įteikti apdovanojimai už pilietiškumą ir antikorupcines iniciatyvas. Įteikdamas apdovanojimus gydymo įstaigų, bendruomenių ir mokyklų atstovams bei moksleiviams, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga pabrėžė, kad antikorupcinis visuomenės švietimas yra viena esminių korupcijos prevencijos priemonių.

Skaityti daugiau...

2017-05-31

LIETUVOS KARIUOMENĖS ATSTOVŲ APSILANKYMAS SANATORIJOJE

    Mūsų sanatorijoje lankėsi Lietuvos kariuomenės atstovai, kurie visus supažindino su kariuomenės veikla bei tikslais. Iš arčiau leido pasižiūrėti ką su savimi turi kariškiai, pasakojo apie turimus ginklus, kuprinės, kurią su savimi nešasi, turinį ir pan.

Skaityti daugiau...

2017-02-14

VILNIAUS MAŽOJO TEATRO SPEKTAKLIS ,,DOSTOJEVSKIS VAIKAMS“

    Metų pradžia – pats tinkamiausias laikas pradėti gerus darbus. Vilniaus mažojo teatro spektaklio „Dostojevskis vaikams“ kūrybinės grupės misija – su profesionaliu menu supažindinti ir aplankyti Lietuvos vaikų sanatorijose ir globos namuose gyvenančius vaikus ir jaunimą. Šią teatro idėją palaiko ir finansuoja Kultūros taryba.

Skaityti daugiau...

2016-12-01

NAUJA RELAKSACIJOS PROCEDŪRA

   Relaksacijos procedūros pagrindinis tikslas – padėti atsipalaiduoti, sumažinti nerimą, stresą, išmokyti valdyti jausmus bei emocijas. Procedūros trunka 30-45 min., o procedūrą lankyti gali pacientai nuo 5-rių metų amžiaus.

Skaityti daugiau...

Atnaujinta  2019-03-15

Šrifto dydis
Fonas