AKTUALIJOS

Pradžia » AktualijosSenasis
Aktualijos

2020-10-13

INFORMACIJA APIE SANATORIJOS DARBĄ

Sanatorija teikia visas paslaugas laikantis reikalavimų, būtinų šiuo laikotarpiu: aktyviai tikriname temperatūrą, skatiname pastoviai plauti ir dezinfekuoti rankas, suteikiame apsaugines kaukes ir t.t. Mokymasis sanatorinėje mokykloje vyksta klasėse įprastu būdu.

KVIEČIAME ATVYKTI, PAS MUS SAUGU.

Informacija dėl atvykimo tel. 8 460 40103; 8 460 40102 (9:00-12:00 ir 12:30-15:00 val. d.d.)

2020-01-29

“PALANGOS GINTARUI” – 30 METŲ

“Palangos Gintaras” sausio 26 dieną gražia švente paminėjo savo 30–ąjį gimtadienį. Į šventę atvyko ne tik dabartiniai darbuotojai, bet ir buvę kolegos. Dalyvius pasveikino pirmasis įstaigos vadovas Z. Paulauskas, prisiminimais ir įpūdžiais dalijosi darbo veteranai. Ilgamečiams ir nusipelniusiems darbuotojams direktorius K.Speičys jubiliejaus proga įteikė padėkos raštus ir pinigines premijas. Vakaro šventės nuotaiką palaikė puikūs muzikantai.

 

2020-01-15

30  METŲ ATKURTAI LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBEI

FB-viršelis_1920x108_2-2-1024×576

2019-02-05

REPORTAŽAS APIE SANATORIJĄ

2019-06-03

DĖL IŠANKSTINĖS VIETŲ REZERVACIJOS Į PALANGOS VAIKŲ  REABILITACIJOS SANATORIJĄ „PALANGOS GINTARAS“ VASAROS SEZONO METU

Kaip ir kiekvienais metais, vasaros sezono metu patekti į Palangos vaikų reabilitacijos sanatoriją „Palangos gintaras“ yra problemų. Pastaruoju metu dėl to pacientai skundžiasi Sveikatos apsaugos ministerijai, savivaldybių politikams, sanatorijos administracijai.

Norėdami įnešti į šią problemą aiškumo ir nutraukti visokius įtarimus nešvariais, tariamai korupciniais veiksmais, norime aiškiai, viešai ir visuotinai suprantamai paaiškinti, kodėl rezervuoti vietą sanatorijoje „Palangos gintaras“ vasaros metu, tai yra nuo birželio 15 iki rugpjūčio 20-25 dienos, yra misija „sunkiai įmanoma“.

Skaityti daugiau…

2019-07-01

VALSTYBINĖS LIGONIŲ KASOS KOMENTARAS DĖL VAIKŲ REABILITACINIO GYDYMO VASAROS SEZONO METU

    Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) kompensuojamos reabilitacijos paslaugos vaikams nėra atostogos, jos skiriamos ištisus metus ir net kelis kartus. Taip pat specialistai atkreipia dėmesį, kad reabilitacija – tai kompleksinis medicininių reabilitacijos priemonių taikymas siekiant kuo labiau sugrąžinti sutrikusias paciento funkcijas.

   Skaityti daugiau…

2019-04-12

Sanatorijoje vyko mokslinė-praktinė konferencija

  „TARPDISCIPLININIS POŽIŪRIS  VAIKŲ REABILITACIJOJE: INOVACIJOS IR PERSPEKTYVOS“

konf-2019-04-12

 

  Konferencija skirta vaikų neurologams, reabilitologams, vaikų ir paauglių psichiatrams, bendrosios  praktikos gydytojams, bendrosios praktikos slaugytojoms, kineziterapeutams, ergoterapeutams, logoterapeutams ir socialiniams darbuotojams, medicinos psichologams. Konferencijos tikslas – suburti teoretikus, praktikus ir kitus medicinine reabilitacija suinteresuotus asmenis, pasidalinant patirtimi, inovacijomis, apie kokybišką medicininės reabilitacijos intervenciją įvairius sutrikimus turintiems  vaikams.

Konferencijos programa

2018-11-09

SANATORIJOJE PAMINĖTA ANTIKORUPCIJOS DIENA

“Palangos gintaras” paminėjo Tarptautinę antikorupcijos dieną (gruodžio 9 d.): prisidėdama prie korupcijos masto mažinimo ir siekdama veiklos skaidrumo ir efektyvumo, organizavo vaikų piešinių konkursą  „Korupcija sergančiųjų vaikų akimis”. Komisija atrinko geriausius mūsų sanatorijoje besigydančių pacientų piešinius ir pasiūlė Sveikatos apsaugos ministerijai apdovanoti  šiuos mūsų pacientus:

Dominyką Petraitytę,

Aušrą Lekniūtę,

Eveliną Drąsutytę,

Gabrielę Talmontaitę.

Skaityti daugiau…

2018-07-23

MŪSŲ PARTNERIS – “NERUKYSIU.LT”

Šrifto dydis
Fonas