(8 460) 40102, 40103, 41236 (I-V 8:00-12:00, 12:30-16:30)

ATSILIEPIMAI

Pradžia » Atsiliepimai
atsiliepimai

2021-08-24 12:03

Agata:  Sveiki, iš sanatorijos grįžome liepos pradžioje, bet esame šilti dar prisiminimais. Dėkojame Gerb, gyd. Linai Šimkuvienei, tikrai gydytoja iš didžiosios raidės, smagu jog susitikus bendrose erdvėse visada stabtels paklausti kaip sveikatos, kaip jaučiamės ir pan. Dėkojame visam personalui, maistas labai skanus. Administratorėms palinkėčiau šypsenų nepamesti. Visiems linkime sveikatos ir sakome iki.

2021-08-03 15:43

Indrė Maksvytienė:  Šiandien kai vasara dar šoka savo šokį grįžome iš fantastiškos sanatorijos. Didelis dėkui visam personalui, valgyklos darbuotojoms, procedūrų seselės, valytojos, registratorėms. Ačiū gerb. Gyd. Linai Šimkuvienei už gydymą ir procedūrų paskyrimą. Ne tik gydėmės, bet ir pailsėjome, pagaudėm jūroje bangas. Viiltutė su tėveliais taria dėkui ir jau nekantriai laukia pasimatymo kitais metais. Visiems stiprios sveikatos ir iki, mielieji😘

2021-07-27 10:13

Gertrūda:  Ilsėjomės šeimyniniame numeryje. Patiko vieta, tik trūko kambaryje galimybės patiems prasivalyti smėlį ir nebuvo indams plauti jokių priemonių. Jei tik bus galimybė, būtinai grįšime 🙂

2021-06-18 13:24

Kristina Lapkė:  Tiesiog fantastiška sanatorija!!! Grįžome sustiprėję ir pailsėję! Ypatingai ačiū kineziterapeutams Jurgitai ir Viktorui ir valgyklos darbuotojai Ingai! Viskas tiesiog puiku – procedūros, maistas (tikrai atsižvelgiama ir į kūdikio poreikius), kambarių švara!

2021-06-16 06:58

Vaiva Venckė:  Nuoširdžią padėką siunčia dukra Skaiva. Už nuoširdų rūpestį, už skanų maistą, už tinkamas procedūras, už turiningai ir linksmai praleistą laiką, už grąžintą sveikatą. Mergaitė grįžo labai laiminga ir pailsėjusi.
AČIŪ visam nuostabiam sanatorijos personalui.

2021-06-15 10:23

Ingrida:  Labai džiaugiamės sanatoriją Palangos Gintaras, jau 10metai atvykstame. Kambariai super, švara kazdien, virtuvė puikiai skaniai maitina, slaugės postuose 3 korpuso 4 aukšto nuoširdžiai ačiū, paauglių auklėojos užimtumas 100%, procedūrų daug, ir gydytojas mūsų pats šauniausias Ą. K., Gražios vasaros ir puikių rezultatų po reabilitacijos,. Ačiū!!!

2021-06-08 11:14

Mama:  Keletas nusivylimų. Maistas skanus,bet porcijos nėra didelės.Tiek 8m,tiek 17m.vaikui tokio pat dydžio porcija. Gal 8metų ir pakanka,bet paaugliui porcijos mažos. Gauna vaisių,galima pasirinkti iš kelių siūlomų patiekalų,tas yra labai šaunu.
Mokantis nuotoliniu, vaikams nėra patogūs kambario staliukai,nepritaikyti.
Galėtų dažniau vaikus išvesti į kiemą,ne tik po 18val., vasaros sezonu dažniau nuvesti vaikus prie jūros

2021-03-19 16:24

Aura:  Esame labai patenkinti šia sanatorija bei visu personalu, visi labai malonūs, puikios procedūros, skanus maistas. Grįšime tikrai dar ne kartą.

2020-10-25 08:47

Eglė:  Sanatorijos kolektyvas supratingas, lankstus, draugiškas, tiesiog puikus, atmosfera taip pat maloni, aplinka prižiūrima, švaru ir tvarkinga. Deja to paties negaliu pasakyti apie valgyklos taisykles – esant elektroninei sistemai, kur viskas matosi (susimokėjus gaunama sąskaita, kur viskas išrašyta), vis tiek rašinėjami kažkokie papildomi lapukai, siuntinėjami pacientai juos nešioti aukštyn-žemyn, jeigu susimokama penktadienį po pietų, tai antradienį vakare nebūtinai gausit tai, už ką sumokėjot. 21 a. amžiuje. Žinoma, paprašius gali tikėtis, kad pakeis, bet būtinai gausi tiradą apie tai, kad reikėjo kažin kada užsisakyti, nors susimoki tą pačią dieną, kai pildai pasirinkimų lapelį. Maistas skanus ir sotus, tačiau kainos… 3 EUR už košės lėkštę ir porą “šlapiankos” gabaliukų pusryčiams ar du blynus vakarienei 🙂 jeigu jau tokia kaina, tai tuomet pateikimas turėtų būti atitinkamas. Taigi nors bendras jausmas apie sanatoriją tikrai geras, labai kviečiu atsisakyti to sovietmečio valgykloj, kai perteklinės taisyklės baigiasi konfliktinėm situacijom tarp personalo ir tėvų. Valgyklos kolektyvui palinkėčiau lankstumo, vis dėlto turėtumėt būti orientuoti į savo klientus, ypač, jeigu jie dar maži.

2020-10-10  10:17

Renata: Dukra sanatorijoje lankėsi pirmą kartą, pasiliko labai nenoriai – pirmą kartą taip ilgai – 22dienas – teko pagyventi be tėvų ir namų. Bet 22dienos prabėgo, o išvykti iš sanatorijos buvo liūdna. Todėl siunčiu nuoširdžią dukros padėką visam personalui, atlikusiam procedūras – Jūs nuostabūs žmonės! Taip pat nuoširdus ačiū auklėtojoms -už pasivaikščiojimus, 3a.posto slaugytojoms – už priežiūrą dieną naktį (ačiū už arbatą!), valytojoms – už kasdieninį švarinimą, gydytojai – už taip kruopščiai, apgalvotai paskirtas procedūras ir, žinoma, valgyklos darbuotojams – tikrai skanu, pakankamos porcijos, malonūs žmonės. Ačiū visiems už draugišką, pagarbų, malonų bendravimą, profesionalų darbą – sėkmės Jums darbuose ir iki kitų susitikimų!

 2020-09-20 19:22

Indrė: Su dukryte lankėmės sanatorijoje rugpjūčio- rugsėjo mėn. Esam dėkingos visam kolektyvui už pasaukojantį darbą pacientams,tik atvykus paklausiau mus gydžiusios gydytojos ar neišeis į atostogas,tačiau net neperspėjo ėmė ir išėjo,gavom palyginus su ankstesniais metais labai mažai procedūrų, valgykloje viešėjimo metu teko pasėdėt prie trijų stalų🤣, o tai mus labai piktino,tačiau turim ir labai teigiamų atsiliepimų. Taigi didelis dėkui kineziterapiautei Jovitai, masažistei Laimai, bioptrono sesutei Audrai, 3korp, 6a. valytojoms, sesutėms iš 513posto. Valgyklos meniu pasigedom daugiau įvairesnių daržovių, registratorėms dėkui,tik registratorei pačioje registratūroje,o ne toms stovinčioms moteriškėms,ir dar tam piktam vyriškiui tikrai daugiau šypsenos ir švelnumo,pacientų atžvilgiu. Nors ir gyvenam netoli,tačiau kasmet vasarą,pagal galimybės tenka atvažiuot,todėl sakom dėkui ir iki… su pagarba Mažoji Viltutė su tėveliais..

   2020-09-15 19:54

Jūratė: Sanatorijoje su sūnumi lankėmės rugpjūčio mėn. Dėkinga esu gydytojai R. Vengalienei už paskirtas sūnui procedūras pagal jo sveikatos poreikį; už profesionalų kineziterapeuto Viktoro darbą, matymą dabartinės sunkią negalią turinčio paauglio raumenų ir laikysenos būklę, o ne bendrus pratimėlius iš vadovėlio, puikią komunikaciją su vaiku, kurio kalba primityvi ir vangi, gera nuotaika užsiėmimo metu ir dar kurį laiką po jo. Sūnui 16 m. tad aplankę N gydymo įstaigų ir tekę pažinti N specialistų, turiu su kuo palyginti. Viktorai, Jūs fantastiškas specialistas, nuoširdžiai ir atsakingai dirbantis darbą. Jūs savo profesionalumu kuriate pridėtinę vertę šiai įstaigai. Taip pat smagiai ir su dainomis praėjo parafinas rankoms procedūrose. Ten jautėsi ramiai ir puikiai, kad uždainuodavo. Kai ten dirbanti moteris, pati pozityvumo užtaisas. Valgykloje moterys paslaugios, atsižvelgia į pageidavimus dėl maisto pagal galimybes. Tačiau nors lankėmės vasaros pabaigoje ir daržovių gausu, bet maisto racione tiek salotose, tiek sriubose dominavo kopūstai ir burokėliai. Norėtųsi įvairesnių bent sriubų (pupelės, žirniukai ir pan.) žinant, kad šiltas maistas vaikams gaunamas sanatorijoje ir nėra kada bėgioti po kavines. Pritarčiau kitiems komentarams, kad prie durų moterys dažnai piktos, taip pat registratūroje dirbanti moteris bendrauja šiurkščiai ir nepagarbiai. Suprantu, kad darbas nelengvas, visą dieną stovėti ir prižiūrėti įeinančius/išeinančius, bet tai nesitęs amžinai. Mums visiems tokia situacija kelia nepatogumų, tačiau mandagumas nieko nekainuoja, bet daug nuperka. Noriu padėkoti visiems kitiems specialistams už darbą ir kantrybę su sūnumi, nes jis nėra “tik lengvas pasivaikščiojimas pajūriu” 🙂 Nuoširdus AČIŪ nuo Justo iš Alytaus.

   2020-08-31 08:31

Monika: Vaikas su bronchine astma tik 5 procedūros, keista, būdavo 8-9, juo labiau kineziterapija kam jos tiek daug juk vaištai gryname ore tai ir didžiausia nauda, tarpai tarp prodedūrų 2-3 valandos, haloterapija vaikui 3 metai ,o 17:20 na manau visai jau nesiskaitymas. Procedūrų lape kartojasi procedūrų sąrašas, kokia iš to nauda,pacientui jokios. Valgykloje stalų kaitaliojimas,be to visur sėdima po du , viena šeima, mes dviejų šeimų nariai prie vieno🤣.

   2020-08-24 12:24

Živilė: Nesenai grįžome iš sanatorijos ir labai noriu padėkoti ten dirbantiems specialistams už jų profesionalumą,rūpestingumą ir kantrybę. Visų pirma nuoširdus ačiū gydytojai Galinai Ignatenko už rūpestingumą ir profesionalumą . Kineziterapiautei Rūtai, ergoterapiautei A.Mėlinienei,psichologei V.Nichols už profesionalumą ir nuoširdų bendravimą. Vyr.seselei Audronei už visas suteiktas slaugos, priežiūros priemones ir labai atsakingą požiūrį į savo darbą. 4 posto sesutėms,kurios labai malonios ir rūpestingos . Virtuvės dietologei už didelį dėmesį ir atsakingumą, už sudarytą meniu. Virtuvės personalui už tiekiamą ir pristatomą skanų maistą. Administracijai begalinis ačiū už atsakingai parinktą kambarį,už tvarkos prižiūrėjimą ir kantrybę . Ačiū jums labai. Linkėjimai iš Vilniaus .

   2020-08-21 22:16

Mamytė: Mielieji, nenorėkim iš sanatorijos daryt 5žv.viešbutį, o kas dėl šiųmetų tvarkos tai tokia situacija Lietuvoje, užuojauta visiems sanatorijos darbuotojams netekus mielos sesutės Rūtos Benetienės, kuri procedūras atlikdavo niekada negailėdama šypsenos mažiesiems. Gaila😪 Sėkmės Jums mielieji darbuotojai…

   2020-08-20 00:45

Diana: Esu atvažiavusi su dukryte į sanatorija jau 5 metai.Niekur kitur nebuvau,bet čia mums labai viskas patinka.Nesuprantu iš kur tiek piktu atsiliepimu🤷‍♀️ Manau reiktų džiaugtis,kad yra tokia sanatorija tokioje nuostabioje vietoje, apgyvendina nemokamai,suteikia procedūras,pavalgyti duoda ko dar gali trukti? kambariukai renovuoti tvarkingi su TV, kiekviena ryta valytojos valo kambariukus,poste seselės visada linksmos paslaugios, šiais metais gal minusas kad anksti žadina temperatūra matuoja,bet man toks atsargumas suprantamas …neeiline situacija….na prie lauko duru apsauginiai ypatingai vyras galetu pasimokyti šnekėti gražiau gal per daug įsijautė į durininku vaidmenis🤔registratorės rimtos moteriškės be reikalo nesišypso,bet blogo ant jų irgi nieko negaliu pasakyti ko prašiau viską gavau iš karto.Gydytoja nuostabi iš klausianti,procedūrų skiria pakankamai daug,visada pataria bet kokioje situacijoje, linkėjimai V.Obolevičienei:)O didžiausia AČIŪ noriu pasakyti virėjoms😘Dar tokiu nuoširdžiu,rūpestingu moteriškių nebuvau sutikusi….Maistas skanus,šiltas turiu vaiką išrankų maistui teko su jom pabendrauti tai visada įdės tokį maistą kokį paprašau, o kartais maloniai nustebina …..;)rūpinasi paklausia ar valgė vaikas,padavėjos aptarnauja maloniai. Linkiu visiems sveikatos ir sėkmės !Kitais metais susimatysime!;)

   2020-08-18 19:21

Donatas:  sanatorija pati geriausia ir mandagios virejos ir vaikai pasisveikina.

Siųskite mums atsiliepimą:

2 + 15 =

Šrifto dydis
Fonas