(8 460) 40102, 40103, 41236 (I-V 8:00-12:00, 12:30-16:30)

DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Pradžia » Dažnai užduodami klausimai
klausimai-atsakymai
t

Kaip teikiamos paslaugos COVID-19 pandemijos metu?

Sanatorijos veikla vykdoma saugiai, atsižvelgiant į LR SAM ir Nacionalinio Visuomenės Sveikatos centro prie SAM rekomendacijas. 

Prieš rezervuodami vietą, susipažinkite su svarbiais sanatorijos veiklą reglamentuojančiais dokumentais:

Planinių stacionarinių medicininės reabilitacijos ir sanatorinio (antirecidyvinio) gydymo paslaugų etapinio atnaujinimo ir teikimo planas;

Planinių ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų atnaujinimo ir teikimo planas;

Vidaus tvarkos taisyklių papildymas ekstremalios situacijos metu

t

Ar vykstant į sanatoriją reikia registruotis iš anksto?

Taip. Dėl siuntimo į sanatoriją kreipkitės į savo šeimos gydytoją, į kitą Jūsų vaiką gydantį specialistą arba FMR gydytoją. Gavę gydančiojo gydytojo patvirtinimą apie jums išduotą TLK pažymą (forma, Nr. 2011T), rezervuokite vietą mūsų sanatorijoje. Išankstinė rezervacija galima likus 21 dienai iki atvykimo. Laisvas vietas galima rezervuoti internetu tinklalapyje ipr.esveikata.lt arba telefonu 8 460 40102 (9.00 – 12.00, 12.30 – 16.30 darbo dienomis).

t

Kur teirautis dėl laisvų vietų sanatorijoje?

Vietą sanatorijoje rekomenduojame rezervuoti iš anksto. Laisvų vietų skaičių galite matyti tinklalapyje ipr.esveikata.lt arba paskambinę telefonu 8 460 40102 (9.00 – 12.00, 12.30 – 16.30 val. darbo dienomis).
Daugiau skaitykite:

t

Kiek kainuoja sanatorijos maitinimas lydinčiam asmeniui?

Lydinčiam asmeniui (su TLK pažyma) pietūs yra nemokami, o pusryčius ir vakarienę galima užsisakyti savo lėšomis. Pusryčių kaina 3 EUR. Vakarienės kaina 4 EUR.

t

Patarkite, kokius būtinus daiktus reiktų pasiimti į sanatoriją paaugliui?

Į sanatoriją rekomenduojame pasiimti:

• higienos reikmenis;
• patogi laisvalaikio apranga pagal sezoniškumą;
• apatinio trikotažo;
• trumpą ir ilgą sportinę aprangas;
• maudymosi aprangą vandens procedūroms;
• patogią avalynę;
• moksleiviams – pagrindinių mokymosi dalykų vadovėlius ir pratybas bei rašymo priemones.

t

Vaikui jau yra 8 metai. Ar gali mama išsipirkti sau vietą ir kiek tai kainuoja?

Išankstinės registracijos lydinčiam asmeniui nėra. Jeigu sanatorijos užimtumas nėra labai didelis, galima išsipirkti vietą lydint ir vyresnį negu 8 metų vaiką, kuriam nėra reikalinga slauga. Vienos paros kaina – nuo 9 EUR be maitinimo. Maitinimo (pusryčiai, pietūs, vakarienė) kaina – 14 EUR už dieną.

Vaiką iki 8 metų slaugantis asmuo gali lydėti nemokamai.
Telefonas pasiteiravimui 8 460 40103 (9.00 – 12.00, 12.30 – 16.30 val. darbo dienomis).

 

t

Pirmakart vykstu į sanatoriją su savo vaiku. Norėjau paklausti ar man, kaip lydinčiam asmeniui, kainuos sanatorijoje praleistas laikas ar ne? Kokius dokumentus reikia su savimi atsivežti?

Lydintis asmuo gauna nemokamą maitinimą vieną kartą per dieną (pietus). Vakarienę ir pusryčius galima įsigyti savo lėšomis (pusryčių kaina 3  EUR, vakarienės – 4 EUR). Būtinai gaukite gydančio gydytojo patvirtinimą apie vaikui išduotą TLK pažymą, kurioje įrašyta, kad vaikui reikalinga lydinčiojo asmens slauga. Vykdami į sanatoriją turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

t

Vaikui planuojama atlikti operaciją vasarą. Ar pateksim į sanatoriją?

Apie siuntimo į sanatoriją tikslingumą sprendžia Jūsų šeimos gydytojas. Dėl siuntimo kreipkitės į gydantį gydytoją. Išankstinė rezervacija vykdoma ne anksčiau kaip prieš 21 kalendorinę dieną. Rezervuojant vietas telefonu, skambinkite 8 460 40102 ir papildomai (nuo gegužės 1 dienos iki rugpjūčio 15 dienos) 8 460 41236. Daugiau skaitykite:

Rezervuoti vietą galite tinklapyje esveikata.lt

t

Vilniaus Karoliniškių poliklinikos komisija, kuri atrenka pacientus siuntimams į sanatoriją, man nurodė, kad mano dukra turi vykti į sanatoriją "Pušyno kelias". Ar aš galiu su tokiu siuntimu vykti į jūsų gydymo įstaigą?

Taip, galite. Pacientas turi teisę pasirinkti, kur jis nori gauti atitinkamas reabilitacijos paslaugas. Gydantysis gydytojas, duodamas siuntimą, užpildo išrašą iš medicininių dokumentų (forma Nr. 027/a) ir suteikia informaciją apie atitinkamo profilio paslaugas teikiančias įstaigas.

t

Gydytoja siunčia mane su vaiku į sanatoriją. Noriu paklausti, kaip bus su mano nedarbingumo pažymėjimu?

Nedarbingumo pažymėjimai išduodami pagal LR sveikatos apsaugos ministro ir LR socialinės apsaugos ir darbo ministro įsakymą Nr. V-533 (2005-06-30). Pagal jį elektroniniai pažymėjimai sergančiam vaikui slaugyti išduodami reikalingam laikotarpiui, bet ne ilgiau kaip:

• 120 kalendorinių dienų per kalendorinius metus slaugant bet kokia liga sergantį vaiką iki 7 metų arba vaiką iki 18 metų, kuriam nustatytas sunkus neįgalumo lygis;
• 180 kalendorinių dienų slaugant vaiką iki 18 metų, sergantį sunkiomis ligomis, įrašytomis į patvirtintą sunkių ligų sąrašą;
• 14 kalendorinių dienų nepertraukiamai slaugant vaikus nuo 7 iki 14 metų;
• 364 kalendorines dienas slaugant vaiką, sergantį ypač sunkiomis ligomis, įrašytomis į ministro patvirtintą ypač sunkių ligų sąrašą.

t

Ar sanatorijos kambaryje yra televizorius, šaldytuvas, virdulys? Ar yra interneto prieiga pacientams?

Visuose kambariuose yra televizoriai. Šaldytuvai yra kiekvieno aukšto koridoriuje. Virdulių kambariuose nėra, galima atsivežti savo. Visoje sanatorijos teritorijoje veikia nemokama WiFi prieiga.
Telefonas pasiteiravimui 8 460 40103.

t

Ar sanatorija pritaikyta neįgaliesiems?

Taip, sanatorija pritaikyta neįgaliesiems. Sanatorijoje įrengti liftai, pandusai, vandens procedūrų kabinete yra keltuvas.

t

Kokiu laiku reikia atvykti į sanatoriją?

Pageidautina atvykti pirmoje dienos dalyje. Atvykę anksčiau, jau tą pačią dieną gausite gydytojo konsultaciją ir galėsite pradėti procedūras. Procedūros vykdomos iki 15:30. Atvykę iki 12:00, jau tą pačią dieną gausite pietus ir vakarienę. Atvykę iki 16:00 tą pačią dieną gausite vakarienę.

t

Ar sanatorijoje besigydantys paaugliai gali išeiti į miestą?

Paaugliai į miestą vieni neišleidžiami. Vaikai su tėvais į miestą išleidžiami, informavus budinčiąją slaugytoją. Į miestą, prie jūros bei pasivaikščioti paaugliai eina tik su auklėtoja, vieniems išeiti iš sanatorijos ribų yra draudžiama. COVID-19 pandemijos metu taikomi papildomi apribojimai.

Turite daugiau klausimų? Klauskite, vertinkite, komentuokite:

8 + 4 =

Atnaujinta 2021-07-08

Šrifto dydis
Fonas