Registracija telefonu: (8 460) 40102, 40103 (I-V 8:30-12:00, 12:30-16:00)

APGYVENDINIMAS

Pradžia » Kitos paslaugos » Apgyvendinimas
vietos-rezervavimas

Mažųjų pacientų ir juos lydinčių tėvelių sanatorijoje laukia jaukūs ir šiuolaikiškai įrengti kambariai. Pacientai paprastai apgyvendinami dviviečiuose kambariuose su patogumais, visuose kambariuose yra televizoriai, veikia bevielė Wi-Fi nemokamo interneto prieiga.
Iš pagrindų suremontuotuose dviejuose sanatorijos korpusuose įrengti šiuolaikiški liftai erdvesni, didesnės kėlimo galios, pritaikyti gyventojams su neįgaliojo ar vaiko vežimėliu. Kelias liftų link pritaikytas šiems pacientams – įrengtas pandusas. Akį džiugina suremontuoti koridoriai, jaukiomis spalvomis išdažytos laiptinės. Aukštuose įrengtos bendros virtuvėlės: yra šaldytuvai, virduliai, mikrobangų krosnelės.
Už papildomą mokestį galime priimti ir kitą šeimoje esantį jaunesnį ar vyresnį vaiką, nors jam ir nereikalinga reabilitacija. Kai sanatorijos bendras užimtumas nėra didelis (rugsėjo – gegužės mėnesiais) galima apsigyventi ir su keletu vaikų arba kitu lydinčiu (ne slaugančiu) asmeniu. Vasaros laikotarpiu sanatorijos užimtumas yra labai didelis, todėl galimybės priimti papildomus lydinčius asmenis (be siuntimo) yra labai ribotos (tik turint laisvų vietų).

Atnaujinta 2024-01-01