(8 460) 40102, 40103, 41236 (I-V 8:00-12:00, 12:30-16:30)

APIE BIBLIOTEKĄ

Pradžia » Kitos paslaugos » Biblioteka
biblioteka

Mūsų sanatorijoje veikia Palangos viešosios bibliotekos (www.palangamvb.lt) skyrius. Biblioteka gali naudotis visi sanatorijos pacientai. Skaitytojai registruojami ir aptarnaujami Lietuvos vieninga bibliotekų informacijos sistema LIBIS.

   Skaitytojai, norintys pasiimti knygas iš bibliotekos privalo turėti LIBIS skaitytojo pažymėjimą, kurio kaina vaikams, moksleiviams, pensininkams, neįgaliems – 0,58 Eur, o kitiems – 1,45 Eur. Įkainiai nustatyti Palangos miesto savivaldybės tarybos 2014 m. rugsėjo 30 d. sprendimo Nr. T2-255 1 punktu.

   Jeigu sanatorijos pacientas turi ir atsiveža LIBIS pažymėjimą, kuriuo jis naudojasi savo miesto viešojoje bibliotekoje, tuomet skaitytojas tik užpildo Registracijos kortelę ir bibliotekos darbuotojas kopijuoja jo duomenis iš Bendrosios skaitytojų duomenų bazės. Tai nieko nekainuoja.

   Jeigu sanatorijos pacientas turi, bet pamiršo atsivežti LIBIS pažymėjimą, kuriuo jis naudojasi savo miesto viešojoje bibliotekoje, tuomet skaitytojas tik užpildo Registracijos kortelę, bibliotekos darbuotojas kopijuoja jo duomenis iš Bendrosios skaitytojų duomenų bazės ir duoda skaitytojui Priminimą apie jo turimą LIBIS skaitytojo pažymėjimą (nurodo vardą, pavardę ir pažymėjimo Nr.). Tai nieko nekainuoja.

   Skaitytojams, norintiems bibliotekoje naudotis kompiuteriais, skaityti periodinius leidinius ar knygas vietoje (neišsinešant iš bibliotekos) LIBIS pažymėjimo nereikia.

Atnaujinta 2019-02-21

Šrifto dydis
Fonas