POILSIS ŠEIMAI

Pradžia » Kitos paslaugos » Poilsis šeimai
vietos-rezervavimas

Kviečiame apsistoti Palangos vaikų reabilitacijos sanatorijoje „Palangos gintaras“. Sanatorija įsikūrusi vaizdingoje vietoje, ramioje miesto dalyje, šalia nuostabaus Palangos botanikos parko. Viešnagės metu galėsite mėgautis gamta, grynu oru, o pasiilgę smėlio ir jūros ošimo, ją pasieksite vos per 10 minučių.

Sanatorijos teritorijoje yra krepšinio aikštelė, lauko treniruokliai, vaikų žaidimų aikštelė. Nuo sanatorijos iki miesto centro 15 minučių pėstute. Šalia sanatorijos nutiestas dviračių takas, kuriuo važiuojant į miesto centro pusę pasieksite visus lankomiausius objektus, o važiuojant į kitą pusę (Klaipėdos kryptimi) galėsite mėgautis miško gaiva ir gražiomis vietovėmis.

APGYVENDINIMAS

Kambario dydis

Kaina ne sezono metu

(nuo 09-01 iki 05-31)

Kaina vasaros sezono metu

(nuo 06-01 iki 08-31)

Lovų tipas

Dvivietis kambarys

29€

49€

1 dvigulė arba dvi atskiros lovos

Šeimos kambarys

48€

60€

Dvigulė lova + dvi atskiros arba 4 atskiros lovos

Penkiavietis kambarys

52

60

5 atskiros lovos

SVARBU! Visi vyresni nei 18 metų asmenys turi mokėti kurorto rinkliavą +2€/parai.   Atvykimo laikas – iki 21 val., išvykimo laikas – iki 12 val.

MAITINIMAS

Maitinimo kainos (į kambario kainą pusryčiai neįeina) pateiktos žemiau lentelėje, kaina nurodyta vienam asmeniui. Pilnas maitinimas reiškia pusryčiai + pietūs + vakarienė. Patiekiama porcijomis, o ne švediško stalo principu. Dėl alergijų ir maisto netoleravimo informuokite iš anksto.

Tik pusryčiai

Pilnas maitinimas

Asmeniui

4,50 20

Kambarių kiekis yra ribotas. Vasaros sezono metu apgyvendinimo paslaugas teikiame tik jei turime laisvų kambarių.

Informacija ir registracija: tel. +370 460 40103

Atnaujinta 2024-05-03