ATSILIEPIMAI

Pradžia » Kontaktai » Atsiliepimai
atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą. Dėkojame už objektyvias pastabas ir pasiūlymus.

 
 
 
 
 
 
Laukai pažymėti * yra privalomi.
Jūsų el. paštas nebus paskelbtas.
83 entries.
Juozas tetis parašė 2020 4 sausio d. 13:25:
Atvaziavome su vaiku ir pamateme kas per kolektyvas dirba I baseinus vaikas bijodavo eiti nes budavome aprekti tokios moteriskes kurei dirbti cia nevieta vaikas istisai vemdavo po magneto negaledavo uzmigti vaikas sirgo kaskokia asma tai daug kosydavo bet vaistuku skyre mums mazai
Pudelka parašė 2020 4 sausio d. 1:01:
Esu nusivylusi šios sanatorijos slaugytojų elgesiu. Ketvirtam aukšte seselės nuolat gąsdindavo esą iškvies policiją, už bet kokį niekį. Pvz: kai ėjau į mokyklą ir iškrito knyga, tai seselė sake, ar policiją kviesti ? Galėtų ramesnės būti tos slaugytojos, joms nuo nervų kokių valerijonų reikėtų, nes baisiai jau piktos, negalima nei garsiau juoktis, nei pajuokauti. Šiais metais tik viena gera seselė buvo, o praeitus kartus, kai būdavau antram korpuse, tai seselės žiauriai fainos, supratingos ir pajuokausi su jomis, supranta vaikų pokštus bei juokus. Šiaip šioje sanatorijoje teko būti daug kartų ir man labai patinkdavo. Čia lengva pritapti, susirasti daug draugų. Faina auklėtoja paskutinį kartą byvo, kuri mane motyvuodavo gražiai elgtis ir sake, kad esu protinga, talentinga. Beje, sankėj labai lengva mokytis. Gimnazijoje jau tiek buvau nuvertinta ir tiek sukami paztmisi, o čia atvažiavusi rinkau beveik vien dešimtukus, mokytojai čia nuolatos sakydavo, kad savo mokykloje esu pirmūnė. Tai geras buvo jausmas, kai pirmą kartą gyvenime mane kažkas čia nenuvertino. Sanatorinėje mokykloje labai šaunūs mokytojai, labai skatindavo, su mielu noru padėdavo kas neaišku. Buvo viena mokytoja, kuri nekažką, tai chemijos, kuriai niekada neįtiksi. Mano mokykloje ji dirbo. Be to, sanatorijoje labai fainos procedūros. Po pamokų auklėtoja daro visokius užsiemimus, kažkur išeiti ir t.t.. Čia 7 metai praleisti, tiek juoko, dziaugsmo bei sutiktų netikrų meilių. Čia būdavo vieta, kurioje galėdavau jaustis savimi bei puikiai pritapdavau ir nepatirdavau patyciu. Aš noriu padėkoti už visą smagų praleistą laiką auklėtojai Birutei, su kuria daugiau nebesusitiksiu, tai man būdavo atrama, kai liūdna apsikabindavau. Praeitas kartas buvo ispudingas ir šis buvo neblogas, bet šį kartą aš labai pasišiukšlinau ir parodžiau savo tikrąjį veidą. Jeigu daugiau čia nebesugrįšiu, aš vis tiek kažkada aplankysiu čia buvusią auklėtoja, kuri man buvo pati geriausia. Taip pat aš norėčiau atsiprašyti viso personalo, kam padariau blogo, ką pasakiau ne taip, bei ką įskaudinau. Savo netinkamu elgesiu bei noru pasirodyti kieta. Spalio 20ąją dieną elgiausi labai neadekvačiai bei agresyviai. Tai buvo toks poelgis mano, dėl kurio vėliau griaužė sąžinė. Labai nekultūringai paskutinį kartą elgiausi su seselėmis, sanatorinėje mokykloje. Buvo smagu, bet tas smagumas išėjo už ribų. Taigi, atsiprašau visų nuoširdžiai, O labiausiai atsiprašau gydytojos V. Obolevičienės už tas kalbas ir raštelius ant durų, bei už ištampytus nervus. Šį komentarą parašiau, nes taip liepė vienas žmogus . Savo tikrojo vardo neminėsiu, nes nenoriu gėdos. Bet kam reikės, tas supras, kad rašė.
Karolis parašė 2019 30 lapkričio d. 15:58:
Ačiū, gydytojai V. Obolevičienei už profesionalumą ir dėmesį, skirtą reabilitacijos metu! Taip pat, ačiū, Jums,- puikūs procedūrose dirbantys darbuotojai! Likau maloniai nustebinta bendros tvarkos: švaros, geros kokybės maisto – dėmesio ir rūpesčio,skiriamo. Ačiū, visam personalui! Gražių ir šiltų artėjančių Švenčių!
Mama parašė 2019 20 spalio d. 21:19:
Spalio galas o nera sildymo!net gyvatukas vonioje nesildo!kambariuose kvapas ir dregme! Maistas nuostabus,kolektyvas taip pat!
438 parašė 2019 17 rugsėjo d. 13:20:
Nuo pat pirmos minutės praleistos sanatorijoje tik patys geriausi atsiliepimai! Pradedat personalu (ypač II korpuso, 4a) procedūras atliekančias med.sesutes, valgyklos darbuotojas (maistas tikrai puikus) ir baigiant administracija- viskas tikrai puiku 🙂 dirba žmonės, kurie mėgsta davo darbą. AČIŪ! Likome tikrai sužavėtos ( aš su dukryte) Jūsų visų atsidavimu darbui.
Slauganti mama parašė 2019 2 rugsėjo d. 13:58:
Sveiki norėčiau padėkoti gintaro specialistams už puikei atliktas procedūras Didelis ačiū jum. Bet norėčiau pasidalinti valgyklos darbų aš tik vieno nesuprantu kokia specifika dalijamas maistas. Ateini ir lauki o jos nemato kad lauke žmonės patarimas valgyklai tvarkykite nes tikrai nesmagu vėluoti į proceduras
Aurelija parašė 2019 12 rugpjūčio d. 13:14:
2019.08.08, apie 9.30 val. susisiekus tel. Dėl vaiko užregistravimo, atsiliepusi registratorė bendravo arogantiškai ir nemaloniu tonu,susidarė toks įspūdis, kad prašomės atvykti į jos privačią įstaigą. Po tokio pokalbio tik mintys, kad žmogus ne savo darbo vietoje😣
Virgis Česevičius parašė 2019 26 liepos d. 20:26:
Gerbiamas Gintaro kolektyve, Norėtume tarti nuoširdų Ačiū už malonų ir šiltą priėmimą 05,07,19-27,07,19. Sūnus Jonas gerokai pailsėjo ir atsigavo Jūsų dėka. Atskirą ačiū tariame valgyklos kolektyvui,dietologei Aušrai ir mūsų padavėjai Nidai. Geros Jums kloties Virgis Česevičius Jono tėtis
Jolanta parašė 2019 25 liepos d. 9:41:
Dėkoju Vaikų Gydytojui Ąžuolui Kavoliūnui už profesionalumą, rūpestį, dėmesį ir labai malonų bendravimą su mano dukra reabilitacijos metu. Ačiū ir sėkmės darbuose šiam nuostabiam gydytojui!
Slaugantis asmuo parašė 2019 24 liepos d. 22:43:
Gyvatukai ketvirtam korpuse vis dar šalti, retu atveju vos drungni. Matyt, administracija čia neskaito, deja, iki paprastų žmonių problemų jiems gi toli. Neįdomu nei nevaldomas triukšmas, nei kai kurių darbuotojų grubumas ir nepagarba tiek suaugusiems, tiek vaikams, kurie čia vieni gydosi. Jums tik pinigai rūpi, kuo daugiau surinkti. Jau kiek kambarių padaryta didžiulių liuksų, sujungtų iš dviejų kambarių, kur vienas atseit ligonis su keliais lydinčiaisiais, vietoje to, kad patektų bent du ligoniai, kuriems tikrai reikia. O ar bent ateinate pasižiūrėti, kas dedasi tuose prabangiuose mokamuose kambariuose, kur suvažiuoja tokie, kurie su kitais nesiskaito, kurie nesupranta, kad čia gydymo įstaiga, kad yra pilna aplinkui vaikų, kuriems reikalingas poilsis, pavargusių tėvų, kurie taip pat bent kambaryje nori ramybės, iš tų kambarių triukšmas iki išnaktų, koridoriais duodasi kaip laukiniai, trypia, šūkauja, rėkauja vieni per kitus per visą koridorių, tiek suaugę, tiek jų vaikai, savo reikalus telefonais aiškinasi kasdien balkonuose ir to turi klausytis visi aplinkiniai kambariai. Bet administracija čia juk neateina, net slaugytojos nepavaikšto, neprižiūri tvarkos, nieko tokiems triukšmadariams nesako, tvarkos niekas čia neprižiūri, tai kam tos taisyklės, ramybės valandos ir t.t., kam tas pavadinimas "sanatorija"?

Atnaujinta 2019-03-13

Šrifto dydis
Fonas