ATSILIEPIMAI

Pradžia » Kontaktai » Atsiliepimai

Rašykite savo atsiliepimą. Sanatorijos administracija bus dėkinga už objektyvias pastabas ir pasiūlymus.

 
 
 
 
 
 
Laukai pažymėti * yra privalomi.
Jūsų El. paštas nebus paskelbtas.
21 entries.
Daiva parašė 2018 lapkričio 27 d. 18:19:
Esame patenkinti tiek maisto kokybe, tiek procedūromis, tiek personalu. Ačiū visiems, asmeniškai ačiū kineziterapeutui Viktorui už kantrybę ir profesionalumą!
Si parašė 2018 lapkričio 16 d. 10:48:
Maistas NESKANUS!!!ŠALTAS!arbata salta vaikams o kmynu vaikai nemėgsta.Beja vakarais triuksmas nepagarba vieni kitiems Pasislykstejaukairuriomis mamomis kurios leidzia rekauti savo vaikams vakarais arba pietu poilsio metu.Specialistai geri Ačiū jiems.Maisto dvokas ir triuksmas dar ilgai isliks kaip baisus sapnas...
Mama parašė 2018 lapkričio 11 d. 20:56:
Nesutinku, maistas tikrai labai skanus. Vakar valgėme tuos pačius blynus, ir vaikui labai patiko. Arbatos irgi skanios Jei jums nepatinka maistas niekas neverčia jo valgyti galite eiti į kavines. Kiek žmonių tiek nuomuonių, bet mes maitinimu esame labai patenkinti.
Is sanatorijos parašė 2018 lapkričio 11 d. 10:21:
Maistas tikrai labai prastas ir neskanus. Vakar buvo blynai kieti lyg guminiai. Siandien pusryciams parasyta kakava, bet duoda arbata. Nuolat kmynu arbata, kurios dauguma vaiku negeria.
Neringa parašė 2018 lapkričio 4 d. 22:00:
Šiandiena pirmoji diena sanatorija. Patalynė visą skylėta, vakarienė šaltas. Tokius pinigus skiria valstybė už kiekvieną ligonį. Nėra malonu gultis į tokią "patalynę" juk čia ne gyvuliai, čia maži vaikai.
Mama parašė 2018 spalio 10 d. 10:27:
Gulėdami sanatorijoje sukarčiavome ir suviduriavome, gydytoja mus sergančius išrašo į namus grįžti į Marijampolės rajoną. Nesuprantu, kodėl nenukreipė konsultacijai ar gydymui į Klaipėdą, jei vaikas negali gulėti sanatorijoje.
Zana parašė 2018 rugsėjo 7 d. 12:18:
Norim padekoti Gintaro sanatorijai uz pagerejusia maisto kokybe,tikrai skanu,vaikas viska suvalgo,nuo 2016 m tikrai jauciaisi pagerejimas.Administracijoje moterys maloniai pasitinka ir aptarnauja-visada dtengiasi pasiulyti geriausia kambario varianta.Atskiras ACIU jaunai kinezeterapeutei Rutai Lionaitei (labai rami,islaikyta ir ismananti savo darba),taip pat psihologei Neringai Jurgelionienei (ne "pilsto vandeni",bet duoda konkrecius patarimus,isigylina i situacija).
Rita parašė 2018 rugsėjo 5 d. 14:05:
Sanatorijoje "Gintaras" lankėmės pirmą kartą 6 m. berniukas kartu su lydinčiuoju asmeniu. Širdingai dėkojame už puikų aptarnavimą, pradedant Rinkodaros tarnybos vadovu Žilviu Malinausku, gydytoja Laima Baltmiškiene, kenezeterapiautėms , 2 korpuso 3 aukšto slaugytojoms, valytojoms ir visam aptarnaujančiam personalui. Viskas buvo tikrai puiku, visiems niurzgantiems norėčiau priminti, jog ne poilsiauti į 5 ių žvaigždučių viešbutį atvažiuojate su "viskas Įskaičiuota"paketu. Sanatorija talpina 300 vaikų , taip pat nemažai jų tėvelių , tai yra labai didelė žmonių masė ir personalas stengiasi iš visų jėgų. Mamos ir tėčiams reikėtų būti labiau supratingesniems ir pakantesniems personalui. Nuoširdus ačiū visiems darbuotojams, ir tikimės sugrįžti kitais metais. Stiprybės ir geros jums sveikatos
I. parašė 2018 rugpjūčio 22 d. 9:17:
Reikia spresti netinkamo sveikatai maisto (manai, kvieciai, bulviniai krakmolingi valgiai), rukymo balkonuose ir triuksmo problemas. Specialistai dauguma puikus, gydytojai taip pat.
Indre parašė 2018 rugpjūčio 20 d. 10:11:
Vasarai skaičiuojant paskutines dienas iš sanatorijos grįžome namo ir mes. Galiu tik teigiamai atsiliepti. apie sanatorija, saunus jos personalas, aišku ne visiems uztenka kantrybes, asmeniskai dekui slaugytojai Ligitai, valgyklos padavejai Agnei, valgyklos administratorems, o registratorei Saulei reiktu būt paslaugesniai, nesiuskik visai mažų vaikučių su mamom į ketvirto korpuso ketvirtą aukštą. Dekui ergoterapeutei Ingai, procedūrų registratorei Raimondai, vyr. slaugos administratorei už nuoširdumą, dekui masažistei 2 korp.114 kab., žodžiu visiems kurie atliko procedūras Gitai ir Viltei. Linkime Jums ištvermės Jūsų atsakingose darbuose, be abejo didelis dekui gydytojai V.Obolevicienei, kambariu valytojoms, valgyklos virejoms, nors ir negaudavom karšto. maisto, maistas dazmai budavo atsales, bet vistiek Ačiū. ... Tikimes grįžti kitais metais Gita, mažoji Viltute ir teveliai
Eglė parašė 2018 rugpjūčio 17 d. 11:12:
Gerb. Asta, kodėj Jūs piktinatės? Ar ne pačios mamytės ir sujaukia tas virtuvėles. Negi taip sunku pasišildžius kopūstus mikrobanginėje atidaryti langą, kad išeitų kvapas iš virtuvėlės ar nuvalyti trupinius nuo stalo ant kurio ką tik valgėte? Tikriausiai ne, namuose nusivalytumėte, bet sanatorijoje kam tą daryti juk kažkas sutvarkys. O tų kažkas, t.y. pagalbinių darbuotojų, sanatorija tikrai nepristatys, kad po kiekvienos mamytės ateitų sutvarkyti. Tad pačios palaikykit tvarką ir nereikės burnoti.Jei esat nevalos, tai tos tvarkos už jus niekas nepadarys.
Gintaras parašė 2018 rugpjūčio 15 d. 19:19:
Kagi,trecia karta buvome sanatorijoje.Daug nieko nekritikuosiu,nes vienam is vadovu sakiau,jog bus be kritikos.Pirma noriu padekoti kinezeterapiautei Nijolei.Mes su zmona Jai sakom didelis ACIU.Jos deka sunus darosi trvirtesnis ir stipresnis.Daktaro Azuolo nuosirdumas ir atsidavimas visiems zinomas ir Jam sakom ACIU.Ergo specialistei Ingai taip sakome ACIU.Logopedei Virginijai taip pat uz pagalba esame dekingi,Na masazo specialistei p.Onai aciu nesakome,nes masazavimas viena ranka negirdetas dar mums dalykas.Aisku buvo nesklandumu kaip atvykome,tai su p.Zilvino pagalba viskas buvo isspresta nors buvo ir nedideliu pasikeitimu apie kuriuos suzinojome atvyke.Maistas,nepykit valgyklos virejos ir vadovaujantis personalas bet man atrode,kad su tokiu maistu grizome i tarybinius laikus.Aisku,buvo ir skaniai pagaminta,bet tai labai retai.Toliau,eilinis minusas yra triuksmas.Metai is metu kartojasi vienas ir tas pats.Lydincios mamytes dar soka i akis,kai pabandai pasakyti jog vaikas jos triuksmauja,vazineja dviraciais,paspirtukais,kamuolio dauzymas i grindis.Nejau negalima pakeisti elgesio taisykles sanatorijoje?Nusizengei kelis kartus ir viso gero is sanatorijos.Cia tai butu labai gerai ir tos poniutes jau pagalvotu,kad reikia drausti vaikus.Juk suvaziuoja uz mokesciu moketoju pinigus ir ka nori ta daro.Ir dar viena didele problema.Rukymas balkone ir po langais.Nerukantiems tai virve po kaklu.Prasmirsta viskas aplinkui.Tai va,gerb Gintaro administracija,parasiau tiesiai sviesiai kokios problemos sanatorijoje ir gal kazkiek padejau su savo rasymu.O gal pakenkiau sau ir kitais metais nebebus galima atvykti.Tikiuosi,kag suprasite viska teisingai
Asta parašė 2018 rugpjūčio 15 d. 5:00:
Pabuvojome ir mes sanatorijoje. Yra pliusų, bet yra ir labai didelių minusų, dėl kurių administracija dar turėtų itin smarkiai pasitvarkyti... Pavyzdžiui valgykla, neįmanoma ten būti, karštomis dienomis absoliutus pragaras, nėra kuom kvėpuoti, karštis nežmoniškas, prakaitas žliaugia, tiesiog alpstam, kodėl nėra jokių kondicionierių? Tas mažas pravertas langiukas nieko negali padėti šitokei didžiulei valgyklai! Vaikams viduje nėra kuo užsiimti. Triukšmas nevaldomas. Net popiečio miego valandos visiems dzin. Šaldytuvai, na, manau, jau ne vienas yra apie tai kalbėjęs, kada pagaliau bus atsižvelgta, kas žmonėms, o ne administracijai patogu? Virtuvėlė. Miela administracija, ar jūs ten kada buvote? Jei neapalpote nuo smarvės, tai gal sugebėjote ten pagaminti kokio maisto? Ir ne, šaltytuvas kambaryje nei patogu, nes užima daug vietos ir burzgia, nei kiekvienam įperkama! Linkėjimai vyr. slaugos administratorei Audronei Vilčinskienei, jūsų nekenčia visas personalas, ir gerai žinom, kodėl! Pradėkit pagaliau gerbti žmones, su kuriais dirbate, nevaizduodama karalienės, iš tokių pat kilote!
Aušra parašė 2018 rugpjūčio 13 d. 9:21:
Sveiki, noriu paklausti, ar yra Gintaro sanatorijoje numatyta tvarka, kaip vaikui 10 metų, be lydinčio asmens, sugrįžti atgal tęsti sveikatą grąžinantį gydymą, po ambulatorinio gydymosi? Ar yra numatytos tam vietos arba paliktos tokiam atvejui? Nes į sanatoriją atvykome su dviem paaugliukais sveiki, ten prabuvus 4 paras su vienu vaiku turėjome nutraukti gydymą dėl kontaktinio odos susirgimo. Tai gydytoja vieną vaiką išbraukė iš sanatorijos su patikinimu, kad kai tik baigsim ambulatorinį gydymą namuose, būsim priimti pratėsti SGG, o kitas liko vienas sanatorijoje. Bet kiek skambinu gydytojos nurodytais telefonų numeriais, išgirstu atsakymą, nėra vietų, mums labai gaila. Esame palangiškiai, gaėtumėm, bet kuriuo paros metu atvykti... Turime likusių 15 lovadienių, manau mums turėtų būtų suteikta pirmumo teisė sugrįžti atsiradus, bet kokiai spragai rezervacijoje. Netekusi kantrybės ir bijodama iš vis netekti 15 lovadienių ir procedūrų registravausi internetu tegavau tik rugpjūčio 29 d. Norime sugrįžti iki rrugpjūčio 16d., kad spėtumėm gydymą pabaigti iki mokslo metų pradžios. Bijau, kad galime nebespėti sugrįžti, ir vėl teks pereiti iš naujo visas instancijas, kad ligonių kasos padengtų sanatorinį gydymą. Į ką kreiptis, kad reikalai vis tik pajudėtų iš mirties taško???
Lijana parašė 2018 rugpjūčio 11 d. 18:33:
Sveiki. Šiandien grįžom iš sanatorijos, tai net gaila palikti. Viskas puiku! Nuostabios 4 korpuso 203 posto slaugutės, aptarnaujantis personalas, valgyklos darbuotojos, ačiū Jums visoms. Ir žinoma daktarė L.Šimkuvienė, labai nuostabi, gera, švelni, mokanti bendrauti su vaikais ir tėvais. Labai Jums ačiū! Su geriausiais linkėjimais. Luka, Joris ir tėveliai.
Onutė parašė 2018 rugpjūčio 8 d. 8:47:
Dėkui 2 korpuso pirmo aukšto tvarkytojoms ir ergoterapeutei iš 4 korpuso. Na, o sanatorijos reikalai vus geryn kasmet, išskyrus: ...neštis maistą į kambarius neįgaliukams patiems. Kur vaikus tuo metu palikti????? ...parsinešus maistą su kuo jį valgyti? Įrankių neduoda ...nėra seselių postuose pleistro žaizdoms klijuoti... ...sauskelnės...jos turėtų priklausyti tiems vaikams, kuriems jų reikia. ...ir susireikšminusios virtuves valytojos ir ta puodų sistema neaiški : kada juos grąžinti, kad nesunervinti ko nors....
Administracija parašė 2018 rugpjūčio 6 d. 12:26:
Gerb. tėveliai, svarbi informacija! Primename, kad atvykti į sanatoriją būtina būtent rezervuotą dieną ir rezervacija būtina būtent to paciento pavarde, kuris planuoja reabilitaciją. Bet kokie savavališki pokyčiai, keičiant atvykimo datą bei pacientą, kuris planuoja atlikti reabilitaciją, be sanatorijos administracijos žinios yra griežtai draudžiami. Paciento TLK siuntimo duomenys (vardas, pavardė, amžius, pacientas su slauga ar be slaugos, siuntimo galiojimo data ir pan.) būtinai turi sutapti su rezervavimo talone (portale sergu.lt) nurodytais duomenimis. Pacientai, be administracijos žinios, atvykę į sanatoriją kitu laiku, negu nurodyta rezervavimo talone - į sanatoriją nebus priimami.
anele parašė 2018 rugpjūčio 3 d. 10:46:
Sveiki, o aš norėčiau pasidomėti galbūt kas atsakys į mano klausimą - pernai buvo renovuojamas 3 korpusas (berods 3) ir girdėjau jog tie renovuoti kambariai bus nemoki ar tai tiesa? 🙂
Mama parašė 2018 liepos 20 d. 9:33:
Sveiki aš kaip ir dauguma turejau sunkumu su užsirašymų į sanatoriją, bet po ilgu kančiu tikrai pavyko, nepasiduokit . Didžiausia galimybe tai pirmadieni kai buna daugiausia vietų. Sekmes, nepraraskit vilties
Krista parašė 2018 liepos 19 d. 17:19:
Tikrai taip, Gražina, ir įdomu, kaip tas vietas taip gauna, nes užsiregistruoti be proto sunku, nėra ir nėra vietų su slauga, bet va kažkaip kiti gauna, nes važiuoja kasdien daug...

Atnaujinta 2019-03-13

Šrifto dydis
Fonas