ATSILIEPIMAI

Pradžia » Kontaktai » Atsiliepimai
atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą. Dėkojame už objektyvias pastabas ir pasiūlymus.

 
 
 
 
 
 
Laukai pažymėti * yra privalomi.
Jūsų el. paštas nebus paskelbtas.
87 entries.
Laurynas parašė 2020-02-25 d. 14:24:
Maistas žiaurus, tiesiog nevalgomas. Kotletai visokie tiesiog matosi, kad iš maisto liekanų sulipdyti. Vienareikšmiškai maistas žiaurus. Pats lankiausi čia prieš 20 metų, dabar čia esu su savo vaiku. Per tiek metu labai niekas ir nepasikeitė. Tikiuosi daugiau čia neteks su gryžt. Man asmeniškai maistas tiesiog šlykštus. Pasiėmiau mokamus pusryčius, tai tiesiog mesuprantu už ką moku, po 3 eur už košės dubenėlį, po velnių žiauru. Tiesiog daug kas tarybinių laikų likę, ypač valgomasis ir viskas su juo susiję.
Laura parašė 2020-02-14 d. 14:00:
Atvykome pirma karta. Su dviem vaikais. Ememe nemokama trivieti kambari, galvojome, jei bus baisus, kaip cia dauguma raso, pereisime i mokama, tad daiktus palikome automobilyje, kol apsiziuresime kokia situacija. Registraturoje eiliu nebuvo.pasirinkome gydytoja Azuola, apziurejo vaikus,mazoji tiek bijo gydytoju, kad galvoju kaip cia bus, bet sis gydytojas taip moka prieit prie vaiko, kad maniske greit ir juoktis pradejo ir pati leidosi apziurima, nereikejo ne ant mamos keliu sedet,skyre proceduras nuo pat atvykimo dienos. Greit viska sutvarke. Nuejom apziureti kambari ir dziaugiausi, kad neemiau mokamo. Kambarys kaip kambarys, trys lovos, kedes, stalas, spintutes, didele spinta, dusas, balkonas, aisku, lovos ne pirmos jaunystes, bet miegot imanoma, kadangi turejom savo patalyne, tai sanatorijos anklodes pasiklojom po sonais ir tvarkele. Visi malonus, draugiski, sesutes geros, prireikus pagalbos, tuoj ja gauni. Maistas kaip kokia diena papuola, buna skaniau, buna nevalgomas, bet badauti nereikia. Proceduros sudeliotos patogiai, nereikia labai blaskytis. Tik svarbus man rubas vaikams buvo liemenes pukines su gobtuvais, nes nueit ir grizt is vandens proceduru praktiskai reikia lauku, tik tiek kad vejas nepucia, va cia ivelta klaidele darant korpusa su vandens proceduromis. Tikrai nesigailiu atsivezusi savo vaikus cia, pailsesim, sustipresim., o tai buvau suabejojusi ar vykt paskaitinejus komentarus, kaip cia baisu. Dar grisim ne karta.
Jovita parašė 2020-01-31 d. 21:39:
Visada važiuodavo vasara. Dabar pasirinkom sausio mėnesį ir ne kiek nesigailiu. Didžiausias ačiū daktarui Ąžuolui Kovaliunui tokio atsidavusi darbui žmogaus reikėtų paieškot. Ačiū 2 korpuso 2 aukšto sesutėms už rūpestį ir šypsenas. Ačiū visų procedūrų sesutėms, visos su sypsenom. Beja maistas valgykloje labai skanus ir malonu kad dietologe paklausineja ar viskas gerai. Ačiū visiems! Visada norisi čia su gryzti ne tik man mamai, bet ir mano mergaitėms!! Jovita, Rugile ir Aureja
Mama parašė 2020-01-30 d. 13:25:
Tuksta žodžių kur vadovai žiūri atvezem dukra sveika visiškai pssveikusia nes buvom iš po ligoninės .atvykom dėl asmos kad priklauso mus atsiuntė iš Šilutės .vaiką susirgusi parsivezem pyktis ima o kiti tėvai be proto yra atveža sergančius vaikus kad kiti užsikrėstu ? O sakė tik nesergacius priimam y sanatorija .ramei nepaliksiu
Juozas tetis parašė 2020-01-04 d. 13:25:
Atvaziavome su vaiku ir pamateme kas per kolektyvas dirba I baseinus vaikas bijodavo eiti nes budavome aprekti tokios moteriskes kurei dirbti cia nevieta vaikas istisai vemdavo po magneto negaledavo uzmigti vaikas sirgo kaskokia asma tai daug kosydavo bet vaistuku skyre mums mazai
Pudelka parašė 2020-01-04 d. 01:01:
Esu nusivylusi šios sanatorijos slaugytojų elgesiu. Ketvirtam aukšte seselės nuolat gąsdindavo esą iškvies policiją, už bet kokį niekį. Pvz: kai ėjau į mokyklą ir iškrito knyga, tai seselė sake, ar policiją kviesti ? Galėtų ramesnės būti tos slaugytojos, joms nuo nervų kokių valerijonų reikėtų, nes baisiai jau piktos, negalima nei garsiau juoktis, nei pajuokauti. Šiais metais tik viena gera seselė buvo, o praeitus kartus, kai būdavau antram korpuse, tai seselės žiauriai fainos, supratingos ir pajuokausi su jomis, supranta vaikų pokštus bei juokus. Šiaip šioje sanatorijoje teko būti daug kartų ir man labai patinkdavo. Čia lengva pritapti, susirasti daug draugų. Faina auklėtoja paskutinį kartą byvo, kuri mane motyvuodavo gražiai elgtis ir sake, kad esu protinga, talentinga. Beje, sankėj labai lengva mokytis. Gimnazijoje jau tiek buvau nuvertinta ir tiek sukami paztmisi, o čia atvažiavusi rinkau beveik vien dešimtukus, mokytojai čia nuolatos sakydavo, kad savo mokykloje esu pirmūnė. Tai geras buvo jausmas, kai pirmą kartą gyvenime mane kažkas čia nenuvertino. Sanatorinėje mokykloje labai šaunūs mokytojai, labai skatindavo, su mielu noru padėdavo kas neaišku. Buvo viena mokytoja, kuri nekažką, tai chemijos, kuriai niekada neįtiksi. Mano mokykloje ji dirbo. Be to, sanatorijoje labai fainos procedūros. Po pamokų auklėtoja daro visokius užsiemimus, kažkur išeiti ir t.t.. Čia 7 metai praleisti, tiek juoko, dziaugsmo bei sutiktų netikrų meilių. Čia būdavo vieta, kurioje galėdavau jaustis savimi bei puikiai pritapdavau ir nepatirdavau patyciu. Aš noriu padėkoti už visą smagų praleistą laiką auklėtojai Birutei, su kuria daugiau nebesusitiksiu, tai man būdavo atrama, kai liūdna apsikabindavau. Praeitas kartas buvo ispudingas ir šis buvo neblogas, bet šį kartą aš labai pasišiukšlinau ir parodžiau savo tikrąjį veidą. Jeigu daugiau čia nebesugrįšiu, aš vis tiek kažkada aplankysiu čia buvusią auklėtoja, kuri man buvo pati geriausia. Taip pat aš norėčiau atsiprašyti viso personalo, kam padariau blogo, ką pasakiau ne taip, bei ką įskaudinau. Savo netinkamu elgesiu bei noru pasirodyti kieta. Spalio 20ąją dieną elgiausi labai neadekvačiai bei agresyviai. Tai buvo toks poelgis mano, dėl kurio vėliau griaužė sąžinė. Labai nekultūringai paskutinį kartą elgiausi su seselėmis, sanatorinėje mokykloje. Buvo smagu, bet tas smagumas išėjo už ribų. Taigi, atsiprašau visų nuoširdžiai, O labiausiai atsiprašau gydytojos V. Obolevičienės už tas kalbas ir raštelius ant durų, bei už ištampytus nervus. Šį komentarą parašiau, nes taip liepė vienas žmogus . Savo tikrojo vardo neminėsiu, nes nenoriu gėdos. Bet kam reikės, tas supras, kad rašė.
Karolis parašė 2019-11-30 d. 15:58:
Ačiū, gydytojai V. Obolevičienei už profesionalumą ir dėmesį, skirtą reabilitacijos metu! Taip pat, ačiū, Jums,- puikūs procedūrose dirbantys darbuotojai! Likau maloniai nustebinta bendros tvarkos: švaros, geros kokybės maisto – dėmesio ir rūpesčio,skiriamo. Ačiū, visam personalui! Gražių ir šiltų artėjančių Švenčių!
Mama parašė 2019-10-20 d. 21:19:
Spalio galas o nera sildymo!net gyvatukas vonioje nesildo!kambariuose kvapas ir dregme! Maistas nuostabus,kolektyvas taip pat!
438 parašė 2019-09-17 d. 13:20:
Nuo pat pirmos minutės praleistos sanatorijoje tik patys geriausi atsiliepimai! Pradedat personalu (ypač II korpuso, 4a) procedūras atliekančias med.sesutes, valgyklos darbuotojas (maistas tikrai puikus) ir baigiant administracija- viskas tikrai puiku 🙂 dirba žmonės, kurie mėgsta davo darbą. AČIŪ! Likome tikrai sužavėtos ( aš su dukryte) Jūsų visų atsidavimu darbui.
Slauganti mama parašė 2019-09-02 d. 13:58:
Sveiki norėčiau padėkoti gintaro specialistams už puikei atliktas procedūras Didelis ačiū jum. Bet norėčiau pasidalinti valgyklos darbų aš tik vieno nesuprantu kokia specifika dalijamas maistas. Ateini ir lauki o jos nemato kad lauke žmonės patarimas valgyklai tvarkykite nes tikrai nesmagu vėluoti į proceduras

Atnaujinta 2019-03-13

Šrifto dydis
Fonas