ATSILIEPIMAI

Pradžia » Kontaktai » Atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą. Dėkojame už objektyvias pastabas ir pasiūlymus.

 
 
 
 
 
 
Laukai pažymėti * yra privalomi.
Jūsų el. paštas nebus paskelbtas.
78 entries.
Slauganti mama parašė 2019 rugsėjo 2 d. 13:58:
Sveiki norėčiau padėkoti gintaro specialistams už puikei atliktas procedūras Didelis ačiū jum. Bet norėčiau pasidalinti valgyklos darbų aš tik vieno nesuprantu kokia specifika dalijamas maistas. Ateini ir lauki o jos nemato kad lauke žmonės patarimas valgyklai tvarkykite nes tikrai nesmagu vėluoti į proceduras
Aurelija parašė 2019 rugpjūčio 12 d. 13:14:
2019.08.08, apie 9.30 val. susisiekus tel. Dėl vaiko užregistravimo, atsiliepusi registratorė bendravo arogantiškai ir nemaloniu tonu,susidarė toks įspūdis, kad prašomės atvykti į jos privačią įstaigą. Po tokio pokalbio tik mintys, kad žmogus ne savo darbo vietoje😣
Virgis Česevičius parašė 2019 liepos 26 d. 20:26:
Gerbiamas Gintaro kolektyve, Norėtume tarti nuoširdų Ačiū už malonų ir šiltą priėmimą 05,07,19-27,07,19. Sūnus Jonas gerokai pailsėjo ir atsigavo Jūsų dėka. Atskirą ačiū tariame valgyklos kolektyvui,dietologei Aušrai ir mūsų padavėjai Nidai. Geros Jums kloties Virgis Česevičius Jono tėtis
Jolanta parašė 2019 liepos 25 d. 9:41:
Dėkoju Vaikų Gydytojui Ąžuolui Kavoliūnui už profesionalumą, rūpestį, dėmesį ir labai malonų bendravimą su mano dukra reabilitacijos metu. Ačiū ir sėkmės darbuose šiam nuostabiam gydytojui!
Slaugantis asmuo parašė 2019 liepos 24 d. 22:43:
Gyvatukai ketvirtam korpuse vis dar šalti, retu atveju vos drungni. Matyt, administracija čia neskaito, deja, iki paprastų žmonių problemų jiems gi toli. Neįdomu nei nevaldomas triukšmas, nei kai kurių darbuotojų grubumas ir nepagarba tiek suaugusiems, tiek vaikams, kurie čia vieni gydosi. Jums tik pinigai rūpi, kuo daugiau surinkti. Jau kiek kambarių padaryta didžiulių liuksų, sujungtų iš dviejų kambarių, kur vienas atseit ligonis su keliais lydinčiaisiais, vietoje to, kad patektų bent du ligoniai, kuriems tikrai reikia. O ar bent ateinate pasižiūrėti, kas dedasi tuose prabangiuose mokamuose kambariuose, kur suvažiuoja tokie, kurie su kitais nesiskaito, kurie nesupranta, kad čia gydymo įstaiga, kad yra pilna aplinkui vaikų, kuriems reikalingas poilsis, pavargusių tėvų, kurie taip pat bent kambaryje nori ramybės, iš tų kambarių triukšmas iki išnaktų, koridoriais duodasi kaip laukiniai, trypia, šūkauja, rėkauja vieni per kitus per visą koridorių, tiek suaugę, tiek jų vaikai, savo reikalus telefonais aiškinasi kasdien balkonuose ir to turi klausytis visi aplinkiniai kambariai. Bet administracija čia juk neateina, net slaugytojos nepavaikšto, neprižiūri tvarkos, nieko tokiems triukšmadariams nesako, tvarkos niekas čia neprižiūri, tai kam tos taisyklės, ramybės valandos ir t.t., kam tas pavadinimas "sanatorija"?
Miii parašė 2019 liepos 22 d. 17:22:
Sveiki, norejau ne rasyt. Bet kitiems ir mums bus kita karta apie kokias proceduras pagalvot. Nuo pirmo apsilankymo 131 kab. baseiniukas su akmenelemis likom ziaurei aprekti ir daugiau ne lankem. Zmogus kuris ten dirba matosi, kad ne savo darba dirba. Pikta, rekanti ir nuo pikcio praranda balsa.... Zmonies ateina pirma karta gyvenime, ne zino kaip kas.... Fui, fui... Geda tai ponei taip elgtis.!!! Vaokai ten ne visi super sveiki patenka gi, todel ir skiria sanatorija ir ivairias proceduras. Pasigidikit psihika ir gal leis jums ten toliau dirbt kada nors!
Mama parašė 2019 liepos 12 d. 20:16:
Šiuo metų gydausi su vaikų VRC ,, Gintaras". Viskuo esu patenkinta, tiek procedūromis, tiek gyvenimo sąlygomis, tiek maitinimų. Esu daug skaičiusis atsiliepimų, pati niekada nerašydavau, tačiau šį kartą teko kaimynė kuri perpildė mano kantrybę, savo elgesiu. Kiek kartu esu buvusi tačiau nekilo mintis reikalauti papildomo maisto, nes atvykus man administratorė pasakė, jog nemokamas mamoms maistas tik per pietus. Pusryčius ir vakariene norint valgyt reikia išsipirkti, bet mano kaimynė kiekvieną dieną reikalauja papildomų porcijų, Aš perkuosi papildomai, o ji išsireikalauja lyg jiems priklausytu. Jei taip mes visos elgtumėmes...?
Slaugantis asmuo parašė 2019 liepos 11 d. 23:32:
Kodėl ketvirto korpuso gyvatukai visą savaitę šalti, kiek esame??? Nei drabužių ar rankšluosčių išsidžiovinti, nei vaiką normaliai išmaudyti, nes šalta vonios kambaryje!
Andželika parašė 2019 liepos 9 d. 10:58:
Sveiki likau nepatenkinta labai,daktarės konsultacija balso tonas buvo pakeltas rėkė o nekalbėjo,greičiau mano laikas yra brangus!!! Reikalvo kišio netiesiogei bet savo elgesiu gestais.mergaite apsiverkė likt sanatorijoj nesutiko laiptais libdamos ėjom į anta korpusa pas daktare kitas vaikas veżima apverte mete į mus galejo gaut per galva koja ranka sužalot.mano vaika mane niekada netikėjau pasakojimais kad yra tokių daktaru kurie stauge rėkia kad tik ikišt i gerkle lt jiems.padariau įraša kaip daktare bendravo su manim tai kaip jie bendrauja su vaikais kaip lieka vieni.i vaiku kambari kuriam gyvent turejo mergaite eina kas nori saugumo jokio košmaras pasibaisėjau ta pa čia diena turėjom grišt namo.kaip pasakiau daktarei kad neliekam sanatorijoj ji pradėjo gazdinti kad paskambins šeimos daktarei ir jokių sanatoriju negausit daigiau.kiek žinau pasirinkt turi teisia tėvai skambinau teiravausi ligoniniu kasoj.vaistu sanatorija neturi kiek veždavaus savo sakydavo nereik mes turim duosim.dabar savo nesivežiau ir jie neturėjo tokiu bet galejo išrašyt gal but.bet pasiūlė nusipirkt nekompesuojmus žodžiu tragedija kreipsiuos dėl jos elgesio netinkamo į admin.
Indrė ir Pijus parašė 2019 liepos 4 d. 10:33:
Artėja šių metų sveikatinimosi sanatorijoje pabaiga. Kaip ir kas metai esam patenkinti, o šiais metais dar ir orai lepino! Norėtumėm padėkoti visam personalui už šypsenas, gerą nuitaiką! ypatingas ačiū už rūpestį Natalijai fango- parafino procedūrose, tokio ramumo ir švelnumo darbuotojai turėtų visur dirbti!. Audronei tariam ačiū už puikios nuotaikos užtaisą limfodrenažo procedūroje. Masažistė Roberta- puiki, su šypsena sutinka, su šypsena išlydi! Lina mankštose paslaugi, mokanti dirbti su paaugliukais;) 2 korpuso 3 aukšti valytojos- nuistabios! Ačiū už kasdieninį Jūsų nelengvą darbą! o jau valgykloje dėmesys vaikučiams su alergijomis- fantastuka, net po kelis variantus siūlo, kad tik vaikučiai pavalgę būtų( mes buvom be alergijų, tik stebėjom dėmesingumą). Maisto porcijos paaugliams gal ir mažokos, bet ne valgyti susirinkom;) Ačiū ir gydytojui Ąžuolui, kelinti metai mes tik pas Jus norim! 2 korpuso, 3 aukšto Posto sesutėm irgi tik pagyrimai! Ačiū ir būtinai sugrįšim kitais metais!

Atnaujinta 2019-03-13

Šrifto dydis
Fonas