ATSILIEPIMAI

Pradžia » Kontaktai » Atsiliepimai

Rašykite savo atsiliepimą. Sanatorijos administracija bus dėkinga už objektyvias pastabas ir pasiūlymus.

 
 
 
 
 
 
Laukai pažymėti * yra privalomi.
Jūsų El. paštas nebus paskelbtas.
30 entries.
Indrw parašė 2019 gegužės 22 d. 14:51:
Pritariu teveliams, kurie stengiasi dėl vaikų, pati irgi pernai puse vasaros vargau, kol gavau vietas, šiemet vel vargai, šiandien 9.15 iš daugelio nesėkmių skambinimu prisiskambinau tačiau vietų su slauga nebebuvo, kada pagaliau bus tvarka, juk vargstam dėl vaikų sveikatos. Kazin kur dingsta vietos?... Sėkmės ir ištvermės mielieji...
Gintarė parašė 2019 gegužės 22 d. 10:31:
Visiškai pritariu Juozui, vargstame dėl vietos jau visą mėnesį, tel. priskambinti ryte - misija neįmanoma, el. paštu, kuris nurodytas kaip registracija - neatrašo, vietos su slaugančiu asmeniu dingsta sekundės tikslumu - įmeta 2 dėl akių, bet 1 jau rezervuojama, antrą dar spėji paspausti "rezervuoti", bet vis tiek parašo, kad jau užimta. Pateisinti "nesėkme, nespėjimu" galima 1-2 dienas, max. 3, bet kai tai kartojasi ištisai....
Juozas parašė 2019 gegužės 21 d. 9:10:
Ar čia dar įmanoma priregistruoti vaiką su slaugančiu asmeniu??? Kažkoks bardakas, vietų niekada nėra, 9 val. kada vykdoma registracija tel. ištisai abu nukelti, manau vietos kažkaip dingsta nešvariu keliu, jei klystu prašom argumentuotai paaiškinti
Marta parašė 2019 gegužės 10 d. 11:37:
Važiavau čia kai buvau dar vaikas,dabar jau tenka atvykti su savo vaiku, iš vaikystės prisiminimai daug malonesni nei dabar.Visų pirma registratūroje, procedūrų paskyrimo postuose sėdi tam netinkantys žmonės.Jokios kultūros,grubios, pašaipios.Aptarnavimo srityje tokių dalykų būti negali. Maistas geras,tačiau nelabai pritaikytas mažesjiems nei 3m vaikams. Pvz kugeliu,ar raugintais kopūstais 1,5m vaikų dar kiek žinau nemaitinama:) Ir kiek teko kalbėt su mamom, pietūs per vėlai, turėtų būti atkreipiamas dėmesys į tai ,kad tokio amžiaus vaikai eina pietų miego 12-13h o pietų laukt reik iki 13:30... Na bet tai galima dar suderint..Pikčiausia tai dėl registratūroje dirbančių kaikurių moteriškių... Tikrai ne su žmonėm joms dirbt. Na ir beabejo kambariai..Jei susimoki gauni jau padorų, jei ne, tai kai buvo pries 16metų, tai like dar tokie pat..Vietos žingsnis tarp lovų..
Jolanta parašė 2019 gegužės 8 d. 12:23:
Šiuo metu esame sanatorijoje. Kolkas viskas tikrai super. Tik važiuojant su vaiku antru be tlk ir perkant jam vakarienės ir pusryčius jis negauna kėdės atsisėsti. Tai trise sėdime ant dviejų. Už TV galėtų imti ir ne nuo žmogaus. Nes vaikui 2m. Jam nerūpi tas TV. O mokėt reik. Vandens procedūrose labai nemaloni sesute. Maisto pakankamai ir visai neblogas.
Barbora parašė 2019 balandžio 29 d. 11:25:
Viskas cia puiku. Kiek teko susidurti, aptarnaujantis personalas malonus, seseles paslaugios, malonios, bendraujancios 🙂 Vienas dalykas kurio nesuprantu, tai kaina uz tv. Jei paros kaina butu 1€, tikrai daugiau butu perkanciu. Nes dabar kaina yra nuo zmogaus 1€ ir nesvarbu ar tai mazas vaikas, kuris net neziuri to tv 😣
Andrius parašė 2019 balandžio 28 d. 17:43:
Sanatorijoje nuo vakar vaikai ir mamos viduriuoja, karsciuoja, vemia. Keleta su greitoja isveze i Klaiedos infekcine ligonine. Keliom patvirtintas rotovirusas.
Ieva parašė 2019 balandžio 27 d. 14:52:
Ar visose palatose yra dušas su tualetu?
Kristupas parašė 2019 balandžio 9 d. 19:47:
Labai patiko, maistas skanus, šiltas, auklėtojos, seselės ir kitas personalas labai fainas, malonus. Tikrai rekomenduoju čia atvažiuoti.
Daiva parašė 2018 lapkričio 27 d. 18:19:
Esame patenkinti tiek maisto kokybe, tiek procedūromis, tiek personalu. Ačiū visiems, asmeniškai ačiū kineziterapeutui Viktorui už kantrybę ir profesionalumą!
Si parašė 2018 lapkričio 16 d. 10:48:
Maistas NESKANUS!!!ŠALTAS!arbata salta vaikams o kmynu vaikai nemėgsta.Beja vakarais triuksmas nepagarba vieni kitiems Pasislykstejaukairuriomis mamomis kurios leidzia rekauti savo vaikams vakarais arba pietu poilsio metu.Specialistai geri Ačiū jiems.Maisto dvokas ir triuksmas dar ilgai isliks kaip baisus sapnas...
Mama parašė 2018 lapkričio 11 d. 20:56:
Nesutinku, maistas tikrai labai skanus. Vakar valgėme tuos pačius blynus, ir vaikui labai patiko. Arbatos irgi skanios Jei jums nepatinka maistas niekas neverčia jo valgyti galite eiti į kavines. Kiek žmonių tiek nuomuonių, bet mes maitinimu esame labai patenkinti.
Is sanatorijos parašė 2018 lapkričio 11 d. 10:21:
Maistas tikrai labai prastas ir neskanus. Vakar buvo blynai kieti lyg guminiai. Siandien pusryciams parasyta kakava, bet duoda arbata. Nuolat kmynu arbata, kurios dauguma vaiku negeria.
Neringa parašė 2018 lapkričio 4 d. 22:00:
Šiandiena pirmoji diena sanatorija. Patalynė visą skylėta, vakarienė šaltas. Tokius pinigus skiria valstybė už kiekvieną ligonį. Nėra malonu gultis į tokią "patalynę" juk čia ne gyvuliai, čia maži vaikai.
Mama parašė 2018 spalio 10 d. 10:27:
Gulėdami sanatorijoje sukarčiavome ir suviduriavome, gydytoja mus sergančius išrašo į namus grįžti į Marijampolės rajoną. Nesuprantu, kodėl nenukreipė konsultacijai ar gydymui į Klaipėdą, jei vaikas negali gulėti sanatorijoje.
Zana parašė 2018 rugsėjo 7 d. 12:18:
Norim padekoti Gintaro sanatorijai uz pagerejusia maisto kokybe,tikrai skanu,vaikas viska suvalgo,nuo 2016 m tikrai jauciaisi pagerejimas.Administracijoje moterys maloniai pasitinka ir aptarnauja-visada dtengiasi pasiulyti geriausia kambario varianta.Atskiras ACIU jaunai kinezeterapeutei Rutai Lionaitei (labai rami,islaikyta ir ismananti savo darba),taip pat psihologei Neringai Jurgelionienei (ne "pilsto vandeni",bet duoda konkrecius patarimus,isigylina i situacija).
Rita parašė 2018 rugsėjo 5 d. 14:05:
Sanatorijoje "Gintaras" lankėmės pirmą kartą 6 m. berniukas kartu su lydinčiuoju asmeniu. Širdingai dėkojame už puikų aptarnavimą, pradedant Rinkodaros tarnybos vadovu Žilviu Malinausku, gydytoja Laima Baltmiškiene, kenezeterapiautėms , 2 korpuso 3 aukšto slaugytojoms, valytojoms ir visam aptarnaujančiam personalui. Viskas buvo tikrai puiku, visiems niurzgantiems norėčiau priminti, jog ne poilsiauti į 5 ių žvaigždučių viešbutį atvažiuojate su "viskas Įskaičiuota"paketu. Sanatorija talpina 300 vaikų , taip pat nemažai jų tėvelių , tai yra labai didelė žmonių masė ir personalas stengiasi iš visų jėgų. Mamos ir tėčiams reikėtų būti labiau supratingesniems ir pakantesniems personalui. Nuoširdus ačiū visiems darbuotojams, ir tikimės sugrįžti kitais metais. Stiprybės ir geros jums sveikatos
I. parašė 2018 rugpjūčio 22 d. 9:17:
Reikia spresti netinkamo sveikatai maisto (manai, kvieciai, bulviniai krakmolingi valgiai), rukymo balkonuose ir triuksmo problemas. Specialistai dauguma puikus, gydytojai taip pat.
Indre parašė 2018 rugpjūčio 20 d. 10:11:
Vasarai skaičiuojant paskutines dienas iš sanatorijos grįžome namo ir mes. Galiu tik teigiamai atsiliepti. apie sanatorija, saunus jos personalas, aišku ne visiems uztenka kantrybes, asmeniskai dekui slaugytojai Ligitai, valgyklos padavejai Agnei, valgyklos administratorems, o registratorei Saulei reiktu būt paslaugesniai, nesiuskik visai mažų vaikučių su mamom į ketvirto korpuso ketvirtą aukštą. Dekui ergoterapeutei Ingai, procedūrų registratorei Raimondai, vyr. slaugos administratorei už nuoširdumą, dekui masažistei 2 korp.114 kab., žodžiu visiems kurie atliko procedūras Gitai ir Viltei. Linkime Jums ištvermės Jūsų atsakingose darbuose, be abejo didelis dekui gydytojai V.Obolevicienei, kambariu valytojoms, valgyklos virejoms, nors ir negaudavom karšto. maisto, maistas dazmai budavo atsales, bet vistiek Ačiū. ... Tikimes grįžti kitais metais Gita, mažoji Viltute ir teveliai
Eglė parašė 2018 rugpjūčio 17 d. 11:12:
Gerb. Asta, kodėj Jūs piktinatės? Ar ne pačios mamytės ir sujaukia tas virtuvėles. Negi taip sunku pasišildžius kopūstus mikrobanginėje atidaryti langą, kad išeitų kvapas iš virtuvėlės ar nuvalyti trupinius nuo stalo ant kurio ką tik valgėte? Tikriausiai ne, namuose nusivalytumėte, bet sanatorijoje kam tą daryti juk kažkas sutvarkys. O tų kažkas, t.y. pagalbinių darbuotojų, sanatorija tikrai nepristatys, kad po kiekvienos mamytės ateitų sutvarkyti. Tad pačios palaikykit tvarką ir nereikės burnoti.Jei esat nevalos, tai tos tvarkos už jus niekas nepadarys.

Atnaujinta 2019-03-13

Šrifto dydis
Fonas