(8 460) 40102 (9:00-12:00, 12:30-15:00 d.d.)

ATSILIEPIMAI

Pradžia » Kontaktai » Atsiliepimai
atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą. Dėkojame už objektyvias pastabas ir pasiūlymus.

 
 
 
 
 
 
Laukai pažymėti * yra privalomi.
Jūsų el. paštas nebus paskelbtas.
136 entries.
Gyventoja wrote on 2020-07-12 at 22:39:
Kodel administracija leidzia sanatorijos teritorijoje veikti kazkokiai ale paaugliu stovyklai su didziuliu triuksmu, trankia musical iki 22 Val ir dar Liguria paaugliu vakarojimu po langais. Mes atvyke su mazameciais vaikais priversti kesti paaugliu triuksma ir klaikia muzika tiek diena tiek vakare.
Ela wrote on 2020-07-06 at 20:42:
Jau galėtų leisti grįžti bent iki 22 valandos, dar šviesu, o turi visi dusti kambariuose, vietoje to, kad gryname ore galėtų pabūti, kad ir kokie orai, administracija, šiek tiek mąstykit jau, seniai nebe karantinas!
Maea wrote on 2020-07-05 at 23:35:
Laba diena. O kaip vertinti tuberkuliozės atvejį? Dabar bijosim važiuoti ir dar mes juk buvome pernai,kai sirgo darbuotojas. Tiesiog baisiai liūdna😪
Andrius wrote on 2020-07-03 at 14:58:
Visiskas sanatorijos valdzios isidirbinejimas. Neleidzia seimai su dviejais vaikais gyventi viename kambaryje nors ju ir yra laisvu, isskirsto po du i atskirus kambarius kaip kalejime, kad tik galetu pasipelnyti ir is pilieciu kuo daugiau pinigu uzdirbti, paskutinius pinigius atima su dviejais vaikais gyvenant. Dar valstybine istaiga, kuri kaip tik turetu savo piliecius myleti, mes jiems ir algas surenkam is mokesciu, o sie paskutines kelnes numauna ir jokio humaniskumo, neina net i kalbas, dar ir seima isskirsto po atskirus kambarius. Visiskas absurdas.
Ana wrote on 2020-06-25 at 09:59:
Kokia kaina uz para jai atvykstant su lydinciu asmeniu apsigyvena ir tetis standartiniame kambarije? Kelinta val reikia grizti vakarais veliausiai ekstremalios situacijos metu?
Rasa wrote on 2020-06-19 at 20:29:
Kodel šią vasarą tiek daug laisvų vietų?
Indre wrote on 2020-06-14 at 18:24:
Jau galima nuo birzelio 6d iseiti i miesta tikrai nebusit uzdaryti karantinas baigsis ir be to skaitykit pakeitimus kurie yra palangos gintaro sanatorijos o ne komentarus rasykit reikia dometis kas yra svarbu ir kur patvirtinta istatimiskai kas galima ir kas negalima perkarantina o ne eilinio nuo gatves rasinetojo ir klausti sanatorijos atsakingo asmens kuris viska zino apie sanatorojos tvarka ir teikiamas paslaugas juk yra tinklapis ir visa reikiama informacija. Juk naujas technologijas turime ir viskas visada buna parasyta juodu ant balto. Nes sanatorijoje dirba atsakingi bei ilgamete patirti dirbantys specialistai. Ir visada reikia dometis teikiamomis informacijos paslaugomis. Ir niekada problemu nekils.
Joana wrote on 2020-06-05 at 16:33:
Kiek aš supratau, tai nuo ateinančio pirmadienio iš sanatorijos jau bus galima išeiti ir į parką, ir prie jūros. Ir pacientų sanatorijoje kol kas nedaug, šilta, važiuosim.
Lina wrote on 2020-06-05 at 06:24:
Nevažiuokim šiemet į sanatoriją , nėra jokio tikslo,niekur neišeik,nekontaktuok... būk ir beveik nekvėpuok, palauksimkitos vasaros...
Mama wrote on 2020-05-19 at 21:39:
Netyčia patekau į šitą puslapį patikslinti informacijos ir štai kiek komentarų. Nusprendžiau ir aš išsakyti nuomonę. Taigi... Buvau čia šią žiemą, nes vaikui reikėjo gydymo. Vaikas buvo vos metukų amžiaus. Mus parsivežė sanatorijos transportu, apgyvendino vienas kambary. Kambarys normalus, maloniai nustebino ideali švara visur. Maistas tikrai geras, skanus, karštas, negaliu pasakyti, kad jo trūko, valgyklos personalas nuostabus, ypač administratorės ir dietistė, visada paklausia ar viskas gerai, ar ko netrūksta Labai patiko: ergoterapeutė, psichologė, kineziterapeutė, iš daktarų - gydytojas Ąžuolas Kavoliūnas, tikrai rekomenduoju. Kategoriškai nepatiko gyd.LINA ŠIMKUVIENĖ, mes nuo jos pabėgom, baisiausiam sapne nesusapnuosi tokios asmenybės.
Šrifto dydis
Fonas
Eiti prie įrankių juostos