(8 460) 40102 (9:00-12:00, 12:30-15:00 d.d.)

ATSILIEPIMAI

Pradžia » Kontaktai » Atsiliepimai
atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą. Dėkojame už objektyvias pastabas ir pasiūlymus.

 
 
 
 
 
 
Laukai pažymėti * yra privalomi.
Jūsų el. paštas nebus paskelbtas.
136 entries.
Ona wrote on 2020-05-18 at 22:50:
Nemanau, kad apsimoka vykt, šiemet išsiversim be sanatorijos,vyk ir niekur neišeik, nekontaktuok kur tai matyta,taigi tegu ten šiemet vyksta tie kurie nori būt uždaryti,beorei palatoje.
Oksy wrote on 2020-05-07 at 21:34:
Nuo kada leis atvikti?
Ana wrote on 2020-04-29 at 13:15:
Mes jau KETVIRTĄ KARTĄ VYKSIME. IR PASLAUGOS TIKRAI YRA GEROS ŠIOJE SANATORIJOJE. MANAU KAD JEI ŽMOGUI YRA VISAME KAME PROBLEMOS KAD TAS BLOGAI TAI TAS NEGERAI KAIP RASO DAUGELIS PRADEDANT ATVYKIMU IR VISADA VISKAS NEGERAI SU ŠIA ĮSTAIGA GERIAU APSKRITAI NIEKUR NEVAŽIUOKIT NIEKUR NES VISADA PROBLEMOS IR KILS BET KUR IR BET KADA. MUMS SI ĮSTAIGA GERA IR LABAI ATSAKINGAS GYDYTOJŲ PERSONALAS. IR APLAMAI GERAI KAD YRA TOKIŲ ĮSTAIGŲ NES JOS TIKRAI. YRA REIKALINGOS IR BŪTINOS. O TIE KAM VISKAS YRA BLOGAI GYVENIME GERIAU SEDEKIT NAMUOSE IR NEUZKRAUKIT SAVŲ PROBLEMŲ GYDYMO ĮSTAIGOMS KURIOS NĖRA ĮPAREIGOTOS IR NĖRA ATSAKINGOS UŽ SIAUROS PASAULĖŽIŪROS ŽMONIŲ MĄSTYMĄ. MES NE BE PIRMA KARTA ČIA BUVOME IR ŽINOME KIEK DARBO YRA ĮDĖTA. IR DIDELIS AČIŪ UŽ VISA ATSAKOMYBE BEI ILGAMETĘ PATIRTY SIAI GYDYMO ĮSTAIGAI.
Oksy wrote on 2020-04-23 at 20:57:
Sveiki, mes jau 5 karta vaziosim i ta pačia sanatorija. Tai manau galėjom pasisirinkt ir kitą 🙂 Supraskit, kad esat ne viešbutyje! NORIT uzkast yra kaviniu. O maistas tinkamas vaikams!! Ten viskas maždaug gerai. Tik kai kurios ponios ne moka dirbt su t. t. VAIKU problemom. Ten kur ne moka ir ne eikit:-)
Neringa wrote on 2020-03-17 at 09:28:
Laba diena si sanatorija yra gera mes cia kasmat vystame ir nera ten jokio kosmaro . aisku jei norit 5 zvaigzduciu viesbucio tai tada reikia pasieskoti tokio viesbucio .
Ana wrote on 2020-03-14 at 17:02:
Sveiki. Mes jau vyksime šiais metais 4ta kartą ir galiu pasakyti. Kad sanatorija atitinka rekalavimus Daktare Vengaliene labai atsižvelgia į kiekvieno paciento sveiktata ir paskiria procedūras pagal atitinkamą sveikata. Ir tikrai nemenką komplektą procedūrų. Ir beto jos darbas tikrai kompetetingas nes turi ilgametę patirtį. Mums viskas tiko. Maistas tikrai skanus ir atitinka higienos normas. Visada būdavo padenkta prieš kiekvieną valgymą viskas svaru laikomasi taisyklių. Irbeto čia gydymo įstaigą ne kurortas nepainiokit gydymo įstaigos su poilsiavietė. Jei kažkam čia blogai išvis niekur ne važiuokit. Reikia džiaugtis gaunant nemokamai. Kas gavot pabandykit važiuoti iš savo lėšų gyvenime neipirktumet tokiu paslaugų. Aš manau aplamai tokiu žmonių nereikėtų išvis leisti į gydymo įstaigas o leisti tik tuos kuriems tikrai reikia gydymo. Ir visų paslaugu. Tai tik rašinėti nesąmones ir be lieka tokiems kurie žiūri kas ką parašė nes nieko nesuprantat.
Planuojantis atvykti wrote on 2020-03-13 at 08:55:
Sveiki visiems, žadame atvykti į šią sanatoriją, bet prieš atvykstant skaitau komentarus, skaitant darosi baisu, tiesiog košmaras. Kas svarbiausia turėtų būti maistas geras, procedūros pilnos ir orientuotos į vaiko sveikatą, o kaip čia būna visiškai atvirkščiai, kyšio gal nori už kiekvieną padaryta procedūra? Dabar esame sumišę ar iš viso verta čia atvykti. Reikia ieškotis kitos vietos
Slaugantis asmuo wrote on 2020-03-13 at 07:31:
Galiu parasyti tik tiek,zadintuvo neprireiks ilgiau nei iki 7 val nepamiegosit.Sluotu daužymasis už durų neleis ilgiau miegoti.Maistas normalus.Visa sanatorija vertinčiau 6/10.
Viktorija wrote on 2020-03-10 at 18:51:
Penktadieni gryzome su vaiku is sios sanatorijos,t.y. pabegome pusantros savaites anksciau...JOKIAIS BUDAIS NEREKOMENDUOJU CIA VYKTI SU KODU F83(RAIDOS SUTRIKIMAS),aisku jeigu jums reikia ne juros o realiai reabilitacijos,nes cia vyksta realus pinigu plovimas...deja deja pasipelno is vaiku bedu...visu pirma mums skyre tik 1 logopedo pamoka,jau pas logopeda issiprasiau dar dvi,nes 1 pamoka buna tik konsultacine,(viso buvimo laikas mums buvo 22 dienos)!gavome 1 konsultacija pas psichologa(jau veliau psichologo issiprasiau dar pora),skyre visiskai nereikalingus deguonies kokteilius,mirkymas koju knaipo inde(t.y. surudijusioj vonioj,kur iki pado vaiko kojos net nedasiekia),reikia eiti saltu koridoriuje,vis ne per lauka...kineziterapija turejusi vykti apie 40-50 min,vyko 20 min,turejo buti individualiai vyko dar su keletu vaiku,ergoterapija paskyre su labai labai sunkiu vaiku nuo kurio specialiste negalejo atsitraukti o mano vaikas tiesiog su manim sedejo ir deliojo ka jai dave....masazas vyko 8 min!ir tai ne visada pilnas!kai paklausiau kodel tiek?sako dziaukites kad is viso gavote!del proceduru nieko mums reikiamo visiskai negavome!maistas:pusetinas,priklauso nuo pamainos,buna nevalgomas,buna visai neblogas sakyciau,kambarys:yra pusetinas,zaliuzes pusiau luzusios,lovos neimanoma apsiversti nakti kad nepazadintum vaiko,viskas barska tarska,duobetos...vaikui prie stalo neimanoma sedeti nes labai nepatogu nera nei vaikiskos kedutes pavalgyt papiest atsigert nieko!triuksmas yra baisiausias koridoriuose ir kambariuose!taisyklese nurodytas tylos laikas bet niekas jo nesilaiko,seseles net netikrina,visiems vienodai,vaikai rekia,laksto,motinos susirenka kambary ir svencia iki 12 vakaro...diena tas pats...baisu tikrai....visame pirmam aukste slydzios grindis beproto...proceduru registratore(auksta moteriske ryzais plaukais)ant tiek nemaloni,kad net nera zodziu jai apibudinti!!!!:(vaikams veiklos nulis...tos nesamoningos proceduros su dideliais tarpais po keleta tik per diena vyksta iki 12 dienos duok dieve...veliau vaikams visiskai nera ka veikti...gerai jeigu nelyja,galima eit i lauka...bet daugiau viskas...kai kategoriskai pasakiau daktarei kad isvaziuojam anksciau nes cia nera jokios prasmes buti(nors pries tai ejau kiekviena diena ir prasiau proceduru,ar kazko...man buvo atsakyta neigiamai,esa negali nieko skirti)manes labai buvo prasyta kad mano biliutenis butu uzdarytas veliau negu mes isvaziuosim,kad realiai gauti daugiau pinigu is ligoniu kasu.....kosmaras...pinigai leidziami veltui....aisku nesutikau...sanatorijaus uzimtumas musu dienomis buvo vos vos 20 proc jeigu ne maziau(paziurejau valgyklos stende,kur yra pakabintos visos kambariu korteles),bet visi teige kad nera vietu,pilna zmoniu,tai kas tada buna vasara???ar tada vasara ten realiai zmones vaziuoja atostogauti uz valstybes pinigus?????Pirma karta buvome sanatorijoje bet deja labai labai stypriai nusivyliau.......
Laurynas wrote on 2020-02-25 at 14:24:
Maistas žiaurus, tiesiog nevalgomas. Kotletai visokie tiesiog matosi, kad iš maisto liekanų sulipdyti. Vienareikšmiškai maistas žiaurus. Pats lankiausi čia prieš 20 metų, dabar čia esu su savo vaiku. Per tiek metu labai niekas ir nepasikeitė. Tikiuosi daugiau čia neteks su gryžt. Man asmeniškai maistas tiesiog šlykštus. Pasiėmiau mokamus pusryčius, tai tiesiog mesuprantu už ką moku, po 3 eur už košės dubenėlį, po velnių žiauru. Tiesiog daug kas tarybinių laikų likę, ypač valgomasis ir viskas su juo susiję.
Šrifto dydis
Fonas
Eiti prie įrankių juostos