KLAUSIMAI – ATSAKYMAI

Pradžia » Kontaktai » Klausimai – atsakymai
klausimai-atsakymai
t

Kaip teikiamos paslaugos COVID-19 pandemijos metu?

Sanatorijos veikla vykdoma saugiai, atsižvelgiant į LR SAM ir Nacionalinio Visuomenės Sveikatos centro prie SAM rekomendacijas. Laisvas vietas galima rezervuoti internetu tinklalapyje esveikata.lt 

Prieš rezervuodami vietą, susipažinkite su svarbiais sanatorijos veiklą reglamentuojančiais dokumentais:

Planinių stacionarinių medicininės reabilitacijos ir sanatorinio (antirecidyvinio) gydymo paslaugų etapinio atnaujinimo ir teikimo planas (galioja nuo 2020-11-06);

Planinių ambulatorinių asmens sveikatos priežiūros paslaugų atnaujinimo ir teikimo planas (galioja nuo 2020-11-06);

Vidaus tvarkos taisyklių papildymas karantino metu (galioja nuo 2020-11-20);

     Daugiau informacijos telefonu: 8 460 40102 (9.00 – 12.00 ir 12.30 – 15.00 val. d.d.)

t

Ar vykstant į sanatoriją reikia registruotis iš anksto?

Taip. Dėl siuntimo į sanatoriją kreipkitės į savo šeimos gydytoją arba į kitą Jūsų vaiką gydantįjį specialistą. Gavę gydančiojo gydytojo patvirtinimą apie jums išduotą TLK pažymą, rezervuokite vietą mūsų sanatorijoje. Sausio-balandžio mėn. ir spalio-gruodžio mėn. laisvų vietų paprastai yra.

t

Kur teirautis dėl laisvų vietų sanatorijoje?

Vietą sanatorijoje rekomenduojame rezervuoti iš anksto. Vasaros sezonu sanatorija visų norinčių sutalpinti nepajėgia, kitu laiku pakliūti į sanatoriją nėra problemos. Daugiau skaitykite:

Rezervuoti vietą galite tinklalapyje esveikata.lt

Telefonas pasiteiravimui 8 460 40102.

t

Kiek kainuoja sanatorijos maitinimas lydinčiam asmeniui (mamai)?

Pietūs slaugančiajam asmeniui (su TLK pažyma) nemokami, o pusryčiai, vakarienė kainuoja po 3 EUR.

t

Patarkite, kokius būtinus daiktus reiktų pasiimti į sanatoriją paaugliui?

Į sanatoriją pasiimkite trumpą ir ilgą sportinę aprangas, maudymosi, higienos reikmenis ir pagrindinių mokymosi dalykų vadovėlius.
t

Vaikui jau yra 8 metai. Ar gali mama išsipirkti sau vietą ir kiek tai kainuoja?

Gali, jei sanatorijoje yra laisvų vietų. Vienos paros kaina – nuo 9 EUR be maitinimo. Maitinimo (pusryčiai, pietūs, vakarienė) kaina – 12 EUR už dieną. Detalų kainoraštį galite pažiūrėti čia. Vietą galėsite išsipirkti tik tuomet, jei sanatorija nebus užpildyta ligoniais. Išankstinės registracijos slaugytojui nėra. Apsigyventi galima ir mieste. Ne vasaros mėnesiais laisvų vietų sanatorijoje yra.

Vaiką iki 8 metų slaugantis asmuo gali lydėti nemokamai.

Telefonas pasiteiravimui 8 460 40103.

t

Pirmakart vykstu į sanatoriją su savo vaiku. Norėjau paklausti ar man, kaip lydinčiam asmeniui, kainuos sanatorijoje praleistas laikas ar ne? Kokius dokumentus reikia su savimi atsivežti?

Lydinčiajam asmeniui pragyvenimas ir pietūs sanatorijoje nemokami. Vakarienė ir pusryčiai kainuoja po 3  EUR. Būtinai gaukite gydančiojo gydytojo patvirtinimą apie vaikui išduotą TLK pažymą. Pažymoje turi būti įrašyta – vaikui reikalinga motinos ar kito lydinčiojo asmens slauga. Vykdami į sanatoriją turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Pacientams paaugliams reikia turėti trumpą ir ilgą sportinę aprangas, maudymosi, higienos reikmenis ir pagrindinių mokymosi dalykų vadovėlius.

t

Vaikui planuojama atlikti operaciją vasarą. Ar pateksim į sanatoriją?

Apie siuntimo į sanatoriją tikslingumą sprendžia Jūsų šeimos gydytojas. Su siuntimu po operacijos tikrai pateksit į sanatoriją. Dėl siuntimo kreipkitės į gydantįjį gydytoją. Vietą sanatorijoje rekomenduojame rezervuoti iš anksto. Vasaros sezonu sanatorija visų norinčių sutalpinti nepajėgia, kitu laiku pakliūti į sanatoriją nėra problemos. Daugiau skaitykite:

Rezervuoti vietą galite tinklapyje esveikata.lt

t

Vilniaus Karoliniškių poliklinikos komisija, kuri atrenka pacientus siuntimams į sanatoriją, man nurodė, kad mano dukra turi vykti į sanatoriją "Pušyno kelias". Ar aš galiu su tokiu siuntimu vykti į jūsų gydymo įstaigą?

Taip, galite. Gydantysis gydytojas, duodamas siuntimą, užpildo išrašą iš medicininių dokumentų (forma Nr. 027/a) ir suteikia informaciją apie atitinkamo profilio paslaugas teikiančias įstaigas. Pacientas gali laisvai pasirinkti įstaigą, kurioje teikiamos atitinkamos paslaugos.

t

Gydytoja siunčia mane su vaiku į sanatoriją. Noriu paklausti, kaip bus su mano nedarbingumo pažymėjimu?

Nedarbingumo pažymėjimai išduodami pagal ligų sąrašą, patvirtintą SAM ministro 2002.06.10 įsakymą Nr. 263/78.
t

Ar sanatorijos kambaryje yra televizorius, šaldytuvas, virdulys? Ar yra interneto priega pacientams?

Kambariuose yra televizoriai. Šaldytuvai yra kiekvieno aukšto koridoriuje. Virdulių kambariuose nėra, galima atsivežti savo. Visoje sanatorijos teritorijoje veikia nemokama WiFi prieiga.

Telefonas pasiteiravimui 8 460 40103.

t

Ar sanatorija pritaikyta neįgaliesiems?

Taip, sanatorija pritaikyta neįgaliesiems. Su neįgaliųjų vežimuku galima privažiuoti ir į visas procedūras.
t

Noriu paklausti: jei, mamai atvykus su 5 metų vaiku, savaitgalį tame pačiame kambaryje prisiglaustų ir tėtis, ar reikėtų primokėti?

Tėtis išsinuomoti kambarį galės, jei bus laisvų vietų. Derinti prieš atvykstant. Tėčiui nakvynė tame pačiame kambaryje kainuoja nuo 6 EUR (be maitinimo). Detalų kainoraštį galite pažiūrėti čia.

Telefonas pasiteiravimui 8 460 40103.

t

Koks priėmimo į sanatoriją darbo laikas?

Registratūra dirba visą parą. Gydytojai priima darbo dienomis iki 15.00 val.
t

Ar sanatorijoje besigydantys paaugliai gali išeiti į miestą?

Paaugliai į miestą vieni neišleidžiami. Vaikai su tėvais į miestą išleidžiami, informavus budinčiąją slaugytoją. Į miestą, prie jūros bei pasivaikščioti paaugliai eina tik su auklėtoja, vieniems išeiti iš sanatorijos ribų yra draudžiama. COVID-19 pandemijos metu taikomi papildomi apribojimai.

Turite daugiau klausimų? Klauskite, vertinkite, komentuokite:

14 + 84 =

Atnaujinta 2020-10-29

Šrifto dydis
Fonas