REABILITACIJA SU LIGONIŲ KASŲ SIUNTIMU

Pradžia » Medicininė reabilitacija » Reabilitacija su TLK siuntimu
Gydymas TLK lėšomis

Dėl siuntimo į sanatoriją kreipkitės į savo šeimos gydytoją arba į kitą gydantįjį specialistą. Gydantysis gydytojas kartu su fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoju nusprendžia, ar reikia pacientą siųsti medicininei reabilitacijai (sanatoriniam gydymui). Gydantysis gydytojas informuos apie atitinkamo profilio medicininės reabilitacijos ar sanatorinio (antirecidyvinio) gydymo paslaugas teikiančias įstaigas, užpildys medicininės apskaitos formą Nr. 027/a  “Medicinos dokumentų išrašas“ ir pateiks Jums ar jį lydinčiajam asmeniui)*

Pacientas į savo pasirinktą reabilitacijos įstaigą vyksta tik gavęs gydančiojo gydytojo patvirtinimą, kad jam skiriamų reabilitacijos gydymo paslaugų išlaidos bus apmokėtos.

Jeigu vaikas iki 8 metų arba vyresnis neįgalus (negali pats apsitarnauti), pažymoje turi būti įrašyta – vaikui reikalinga motinos ar kito lydinčiojo asmens slauga. Į medicininės reabilitacijos įstaigas vykstančius kelis tos pačios šeimos vaikus slaugo tik VIENAS lydintysis asmuo. Slaugančiajam asmeniui reabilitacijos metu pietūs nemokami.

Prašome griežtai laikytis pažymoje Nr. 2011T (informacija pas gydantįjį gydytoją) nurodytų vykimui į reabilitacijos įstaigą terminų. Atvykus ankščiau ar pasibaigus pažymos galiojimo laikui, pacientai į sanatoriją nepriimami. Vasaros sezono metu, prieš vykdami į mūsų sanatoriją, būtinai pasitikrinkite, ar yra laisvų vietų. Daugiau apie išankstinį vietų rezervavimą skaitykite čia:

Pacientai nuo 1 iki 18 metų amžiaus su slaugančiuoju asmeniu ar be jo gali būti NEMOKAMAI atsivežami į mūsų sanatoriją. Apie atsivežimo tvarką skaitykite:

Pacientą slaugančiajam asmeniui elektroninis nedarbingumo pažymėjimas išduodamas pagal gyvenamąją  vietą,  o medicininės reabilitacijos laikotarpiu nedarbingumo pažymėjimą tęsia arba išduoda sanatorijos gydytojas.

Vykdami į sanatoriją, pasiimkite:

 • Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą,
 • Išrašo ir medicininių dokumentų formą F-027/a,
 • Neįgalumą patvirtinantį pažymėjimą, jei vaikas neįgalus,
 • Dantų šepetėlį, pastą ir kitus asmens higienos reikmenis,
 • Pacientams paaugliams reikia turėti:
  • trumpą ir ilgą sportinę aprangas,
  • maudymosi reikmenis (maudymosi kostiumėlį ir kepuraitę),
  • pagrindinių mokymosi dalykų vadovėlius.

Išsamiau apie teikiamas mūsų paslaugas skaitykite čia:

Dėl atvykimo laiko ir laisvų vietų teiraukitės tel. 8 460 40102 darbo dienomis 8:00-12:00, 12:30-16:30 val.

Atnaujinta 2020-10-19

Šrifto dydis
Fonas