(8 460) 40102, 40103, 41236 (I-V 8:00-12:00, 12:30-16:30)

REABILITACIJA SU LIGONIŲ KASŲ SIUNTIMU

Pradžia » Medicininė reabilitacija » Reabilitacija su TLK siuntimu
Gydymas TLK lėšomis

Dėl siuntimo į sanatoriją kreipkitės į savo šeimos gydytoją arba į kitą gydantįjį specialistą. Gydantysis gydytojas kartu su fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoju nusprendžia, ar reikia pacientą siųsti medicininei reabilitacijai (sanatoriniam gydymui). Gydantysis gydytojas informuos apie atitinkamo profilio medicininės reabilitacijos ar sanatorinio (antirecidyvinio) gydymo paslaugas teikiančias įstaigas, užpildys medicininės apskaitos formą Nr. 027/a  “Medicinos dokumentų išrašas“ ir pateiks Jums ar jį lydinčiajam asmeniui.

Pacientas į savo pasirinktą reabilitacijos įstaigą vyksta tik gavęs gydančiojo gydytojo patvirtinimą, kad jam skiriamų reabilitacijos gydymo paslaugų išlaidos bus apmokėtos.

Vaikai iki 8 metų turi teisę atvykti į reabilitacijos įstaigą lydimi slaugančio asmens. Vyresni nei 8 metų vaikai taip pat gali būti lydimi slaugančio asmens, jei vaikui yra nustatytas neįgalumas arba gydytojų konsultacinė komisija nustatė, kad vaikui reikalinga slauga. Lydinčiam asmeniui reabilitacijos metu priklauso maitinimas vieną kartą per dieną (pietūs).

Prieš vykdami į sanatoriją turite rezervuoti vietą iš anksto internetiniame portale esveikata.lt. Jei norite rezervuoti vietą dabar, spauskite čia.

Vietą galima rezervuoti ir telefonu numeriu 8 460 40102. Rezervacija telefonu vykdoma darbo dienomis nuo 8.00 iki 16.30 darbo dienomis. Pietų pertrauka 12.00 – 12.30. Atlikus vietos rezervavimo procedūrą pacientas į savo nurodytą el. paštą gauna pranešimą apie rezervuotą vietą.

Daugiau apie išankstinį vietų rezervavimą skaitykite čia:

Pacientai nuo 1 iki 18 metų amžiaus su slaugančiuoju asmeniu ar be jo gali būti NEMOKAMAI atsivežami į mūsų sanatoriją. Apie atsivežimo tvarką skaitykite:

Pacientą slaugančiajam asmeniui elektroninis nedarbingumo pažymėjimas išduodamas pagal gyvenamąją  vietą,  o medicininės reabilitacijos laikotarpiu nedarbingumo pažymėjimą tęsia arba išduoda sanatorijos gydytojas.

Vykdami į sanatoriją, pasiimkite:

 • Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą,
 • Išrašo ir medicininių dokumentų formą F-027/a,
 • Neįgalumą patvirtinantį pažymėjimą, jei vaikas neįgalus,
 • Dantų šepetėlį, pastą ir kitus asmens higienos reikmenis,
 • Pacientams paaugliams reikia turėti:
  • trumpą ir ilgą sportinę aprangas,
  • maudymosi reikmenis (maudymosi kostiumėlį ir kepuraitę),
  • pagrindinių mokymosi dalykų vadovėlius.

Išsamiau apie teikiamas mūsų paslaugas skaitykite čia:

Dėl atvykimo laiko ir laisvų vietų teiraukitės tel. 8 460 40102 darbo dienomis 8:00-12:00, 12:30-16:30 val.

Atnaujinta 2021-07-08

Šrifto dydis
Fonas