Registracija telefonu: (8 460) 40102, 40103 (I-V 8:30-12:00, 12:30-16:00)

NAUJIENOS

Pradžia » Naujienos

2023-01-04

VASARIO MĖNESĮ IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA VAIKAMS SU VIDUTINE IR SUNKIA NEGALIA NEBUS VYKDOMA

Šis sprendimas priimtas, nes pagal naujai paskelbtą Sveikatos apsaugos ministro įsakymą V-1738 „Dėl medicininės reabilitacijos ir antirecidyvinio sanatorinio gydymo paslaugų skyrimo ir teikimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, visi vaikai, atvykstantys Reabilitacijai II, yra prioritetiniai ir įsakymas nenurodo jokių kitų išimčių dėl negalios. Pagal šį įsakymą nebelieka Teritorinių ligonių kasų pažymų ir registracija reabilitacijos paslaugoms gauti galima tik jau turint siuntimą, kuris turi būti matomas e-sveikatos sistemoje tam, kad sanatorijos pačios patikrintų paciento siuntimo tinkamumą (atitikimą) jų teikiamoms paslaugoms.
Visa registracija turi vykti tik naudojantis e-sveikatos sistema, o šiuo metu sistema leidžia registruotis tik vienai tos pačios rūšies paslaugai gauti. Tai reiškia, kad užsiregistravę vasario mėnesį, jūs negalėtumėte registruotis jokioms kitoms paslaugoms, susijusioms su reabilitacija, nes sistema atmestų registraciją į sanatoriją dėl besidubliuojančių paslaugų. Jokios kitos registracijos formos, išskyrus e-sveikatos sistemą, yra negalimos užkertant kelią nepagrįstiems kaltinimams nesąžininga registracija.
Nuo 2023 m. sausio 1 dienos nebegalioja VšĮ Palangos vaikų reabilitacijos sanatorijos „Palangos gintaras“ direktoriaus 2022-04-13 įsakymas ĮV-59 „Išankstinės vietų registracijos stacionariniam gydymuisi tvarkos aprašas“. Jį keičia 2022-12-30 įsakymas ĮV-115, su kuriuo galite susipažinti čia:

Išankstinės vietų registracijos tvarkos aprašas

2022-12-28

Didėja medicininės reabilitacijos paslaugų prieinamumas,

mažėja gydytojų administracinė našta

Nuo sausio 1 d. gauti medicininės reabilitacijos paslaugas pacientai galės greičiau ir paprasčiau. Pradinės medicininės reabilitacijos paslaugos bus skiriamos atsižvelgiant į paciento sveikatos būklę, funkcijų sutrikimo laipsnį, bet ne į konkrečias ligas ar diagnozes. Palaikomosios reabilitacijos paslaugomis galės pasinaudoti daugiau senyvo amžiaus gyventojų, o vaikams, sergantiems kraujo ir limfos ligomis, taps prieinamos ne tik stacionarinės, bet ir ambulatorinės reabilitacijos paslaugos. Sunkesnės būklės pacientams, kuriems ypač svarbu laiku pradėti reabilitaciją, bus sukurti „žalieji koridoriai“, todėl jiems nereikės laukti bendroje eilėje. Skaitykite daugiau čia…

2022-12-13

NUO 2023 M. SAUSIO 1 D. KEIČIASI REABILITACIJOS SKYRIMO IR TEIKIMO TVARKA

Nuo 2023 m. sausio 1 d. nebegalios LR SAM įsakymas V-50 “Dėl medicininės reabilitacijos ir sanatorinio (antirecidyvinio) gydymo organizavimo”. Nuo 2023 m. sausio 1 dienos medicininės reabilitacijos tvarką reguliuos du naujai priimti įsakymai: 2022 m. lapkričio 23 d. priimtas įsakymas V-1738 “Medicininės reabilitacijos ir antirecidyvinio sanatorinio gydymo paslaugų skyrimo ir teikimo tvarkos aprašas” ir 2022 m. gruodžio 7d. priimtas įsakymas V-1828 “Dėl medicininės reabilitacijos ir antirecidyvinio sanatorinio gydymo paslaugų teikimo bendrųjų ir specialiųjų reikalavimų aprašų patvirtinimas”. Su šiais įsakymais galite susipažinti čia:

2022-10-01

Rugsėjo 30 – spalio 1 dienomis „Palangos gintaro“ sanatorijoje vyko konferencija

“VAIKŲ PSICHINĖ SVEIKATA IR REABILITACIJA. ŠIŲ DIENŲ AKTUALIJOS”

Maždaug du šimtai dalyvių klausėsi aštuoniolikos lektorių iš visos Lietuvos paruoštų pranešimų ir turėjo galimybę užduoti rūpimus klausimus bei padiskutuoti aktualiomis temomis.

Penktadienį pirmos konferencijos sesijos metu buvo skaitomi pranešimai, ką svarbu žinoti apie vaikus, turinčius specialiųjų poreikių. VUL Santaros klinikų Vaikų ligoninės Vaiko raidos centro Ankstyvosios reabilitacijos skyriaus vedėja vaikų neurologė – socialinė pediatrė L. Mikulėnaitė pasitelkdama pavyzdžius labai įdomiai pristatė, kaip mes galime padėti raidos sutrikimus turinčiam vaikui ir kokie pokyčiai mūsų laukia, stebint šiandienines ateities prognozes. VUL Santaros klinikų Vaikų ligoninės dietologė J. Parnarauskienė kalbėjo apie tokių vaikų valgymo ypatumus, o vaikų kineziterapeutė, docentė, mokslų daktarė L. Žalienė, apie jų fizinio aktyvumo galimybes, grįstas atliktais tyrimais.

Antroje sesijoje dėmesys buvo skirtas vaikų ir paauglių esamai psichinės sveikatos būklei aptarti. Sesiją pradėjo Jaunimo linijos atstovė, savanorė L. Preikšaitienė, papasakojusi, kaip pasikeitė šios pagalbos linijos veiklos principai (nuo pokalbių telefonu pereita į mišrų – pokalbių ir susirašinėjimo žinutėmis – būdą, kuris artimesnis šių dienų jaunuoliams), kokių pagalbos skambučių jie sulaukė ir kaip kito besikreipiančiųjų kiekis Covid -19 pandemijos metu bei paskelbus karą Ukrainoje. Toliau Respublikinės Klaipėdos ligoninės Vaikų psichiatrijos skyriaus vaikų ir paauglių psichiatrė E. Bulanovaitė ir Vaikų ligų klinikos vadovas profesorius R.Kėvalas savo pranešimuose kalbėjo, kokį poveikį pastarųjų metų įvykiai įnešė į jų darbo praktiką. O psichoterapeutė S. Vizgaudienė pateikė informaciją apie panikos priepuolius iš kito požiūrio kampo – juos pristatydama kaip galimybę geriau pažinti save. Šią sesiją užbaigė VUL Santaros klinikų Vaikų ligoninės vaikų gastroenterologo profesoriaus V. Urbono pranešimas apie maistą, įtakojantį smegenų veiklą.

Daugumai gydytojų ir pačiai „Palangos gintaro“ sanatorijai buvo labai svarbūs trečios sesijos metu skaityti pranešimai apie medicininės reabilitacijos tvarkos ir apmokėjimo naujoves. Šią informaciją pateikė SAM Asmens departamento Pirminės sveikatos priežiūros ir slaugos skyriaus Vyr. specialistė E.Radkevič bei VLK paslaugų ekspertizės ir kontrolės skyriaus vyr. specialistė R. Venclovienė. Apie alternatyviosios medicinos integraciją į klasikines gydymo metodikas papasakojo SAM Visuomenės sveikatos departamento direktoriaus patarėja A. Kandratavičienė, o pačios „Palangos gintaro“ sanatorijos taikomas naujoves pristatė FMR gydytoja D. Zelenienė ir rinkodaros specialistė V. Paulauskė.

Antroji konferencijos diena buvo emociškai pozityvi, nes konferencijos dalyvių gretas papildė ir du kaniterapiniai šunys: Grantas ir Liuka. Jų darbą su vaikais puikiai pristatė psichologės N. Zukhbaya ir L. Brazdeikienė iš Klaipėdos pedagoginės psichologinės tarnybos. Apie mokslinį gyvūnų terapijos pagrįstumą kalbėjo KU Sveikatos mokslų fakulteto, Holistinės medicinos ir reabilitacijos katedros vedėja, profesorė D. Mockevičienė. Šeštadienį su praktinėmis užduotimis taip pat buvo pristatyti dailės saviraiškos užsiėmimai. Juos pristatė „Palangos gintaro“ socialinė darbuotoja A. Serbentienė ir I. Balčiūnaitė.

Konferencija praėjo sklandžiai, dalyvių veiduose netrūko šypsenų, o pertraukų metu visi turėjo galimybę pabendrauti su seniai nematytais kolegomis bei užmegzti naujas pažintis. Tikimės, kad konferencijos dalyviai gavo naudingų žinių ir informacijos, kurią galės panaudoti savo darbo metu.

2022-07-19

Trimetis Andrejus su mama Oksana sugrįš į „Palangos gintarą“ ir šeštą kartą – dar vienam stebuklui

Išėjo naujas “Pajūrio žurnalo” numeris, o jame straipsnis apie mažąjį Andrejų, kuris yra puikus pavyzdys, kokia yra reabilitacijos galia ir galimybės. Andrejaus rezultatais džiaugiasi ne tik jo šeima, bet ir visas “Palangos gintaro” kolektyvas.

Skaitykite daugiau čia…

2022-06-30

Seimo balsavimas dėl reabilitacijos įstaigų likimo

Vakar LR Seime vyko posėdis, kurio su dideliu nerimu laukė visos sanatorijos ir reabilitacijos įstaigos. Jo metu buvo svarstomi sveikatos reformos pasiūlymai. Už tai, kad sanatorijos ir reabilitacijos centrai išliktų sveikatos priežiūros įstaigų sąraše, visi Seimo nariai balsavo VIENBALSIAI. 

Palangos mero Šarūno Vaitkaus pasisakymą šia tema skaitykite čia…

2022-05-30

Likimas iš “Palangos gintaro” kineziterapeutės Aidos iš Ukrainos atėmė vieną jūrą – Juodosios – bet padovanojo kitą – Baltijos

Kaip iš Ukrainos pabėgusi Aida rado prieglobstį Palangoje ir kaip jai sekasi dirbti kineziterapeute “Palangos gintaro” vaikų sanatorijoje skaitykite daugiau penktadienio “Palangos tilto” laikraštyje.

Skaityti daugiau…

2022-05-27

Prezidentas: nulinė medikų tolerancija korupcijai turi tapti realybe

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį pasveikino Prezidentūroje vykstančios apskritojo stalo diskusijos „Skaidri sveikatos priežiūros apsauga – misija (ne)įmanoma“ dalyvius.

Skaityti daugiau…

2022 05 12

PAMINĖTA PAGARBOS MOKESČIŲ

MOKĖTOJŲ DIENA

Trečiadienį, gegužės 11 d., šalyje oficialiai minint Pagarbos mokesčių mokėtojų dieną, Palangos vaikų reabilitacijos sanatorijai ,,Palangos Gintaras‘‘, kaip vienam didžiausių mokesčių mokėtojų Palangoje buvo įteiktas miesto savivaldybės apdovanojimas- padėka už sąžiningai sumokėtus mokesčius į Palangos miesto biudžetą 2021 metais.

Padėką Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus įteikė sanatorijos ,,Palangos Gintaras“ direktoriui Sauliui Deveikiui.

Skaityti daugiau…

2022 02 28

KAIP KALBĖTIS SU VAIKAIS APIE SITUACIJĄ UKRAINOJE

Žiniasklaidoje, socialiniuose tinkluose, iš artimųjų ir kitų suaugusiųjų girdėdami daug skirtingos informacijos apie karinius veiksmus Ukrainoje, vaikai ir paaugliai gali jausti didelį nerimą, jiems gali kilti įvairių klausimų. Paramos vaikams centras parengė informaciją tėvams kaip kalbėtis su vaikais apie situaciją Ukrainoje. Skaityti daugiau…

Dėl emocinės paramos ar psichologo konsultacijų galite skambinti telefonu 1809.

NACIONALINĖ SANATORIJŲ IR REABILITACIJOS ĮSTAIGŲ ASOCIACIJA IŠPLATINO KREIPIMĄSI Į PACIENTUS ATSTOVAUJANČIAS ORGANIZACIJAS

Tikimasi, kad išvardintos problemos suvienys visus, kuriems svarbu, tinkamas ir laisvai pasiekiamas pacientams reabilitacinis gydymas, ir bus išsakyta daugiau nuomonių ir argumentų, kodėl reabilitacinių įstaigų reforma turi būti peržiūrėta ir visi pokyčiai daromi atsižvelgiant į pacientų interesus.

Skaityti daugiau…

2022 02 18

2022-01-12

2021-09-18

   Rugsėjo 17 – 18 dienomis „Palangos gintaro“ sanatorijoje vyko konferencija

“VAIKŲ SVEIKATOS AKTUALIJOS COVID-19 EPIDEMIJOS FONE”.

Konferenciją organizavo vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“ kartu su Klaipėdos universitetu.

Konferencijos metu vaikų ir paauglių psichiatrai L. Slušnys, D. Pūras (VUL Santaros klinikų Vaikų ligoninė) ir psichologė M. Cibulskytė kalbėjo apie vaikų psichinės sveikatos pokyčius Covid-19 epidemijos metu, VUL Santaros klinikų Vaikų ligoninės gastroenterologas prof. V. Urbonas dalinosi naujausiomis rekomendacijomis apie kūdikių maitinimą, o gydytoja dietologė B. Jarašūnė pristatė savo paruoštą pranešimą apie vaikų mitybos aktualijas ir žindymo svarbą. Klaipėdos vaikų ligoninės endokrinologė S. Vainienė, neurologės L. Mikulėnaitė (VULSK Vaiko raidos centras) ir J. Grikinienė (VUL Santaros klinikų Vaikų ligoninė), privačios klinikos „Mama, aš sergu“ pulmonologė I. Plėštytė – Būtienė aptarė dažnai pasitaikančių vaikų ligų gydymo naujoves, o logoterapeutės D. Anušauskė – Švederauskienė (VŠĮ „Vaiko raida“) ir J. Tekorienė (Vaikų reabilitacijos sanatorija „Palangos gintaras“) kalbėjo apie vaikų kalbos sutrikimus.
Konferencijos organizatoriai buvo pasikvietę Sveikatos apsaugos ministerijos atstovę, vyr. specialistę E. Radkevič, prašydami jos pristatyti medicininės reabilitacijos reglamentavimo naujoves, o „Palangos gintaro“ direktoriaus pavaduotoja reabilitacijai, FMR gydytoja D. Zelenienė paruošė pranešimą apie dažniausiai daromas klaidas pildant dokumentus reabilitacijai ir davė daug gerų patarimų gydytojams, kaip būtų galima jų išvengti.
Antroji konferencijos diena prasidėjo labai įdomiu „Palangos gintaro“ medicinos psichologės V. Nichols pranešimu apie gydytojų bendravimą su pacientų–vaikų tėvais, atkreipė gydytojų dėmesį, koks bendravimas yra ydingas, o koks rekomenduotinas, ir kaip gydytojams išmokti nekaupti savyje neigiami emocijų, kurios kenkia ir jų darbui, ir sveikatai. Konferencijoje dalyvavo ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto vyr. kineziterapeutė B. Zachovajovienė, kuri labai įdomiai pasakojo apie kūdikių raidos etapus pagal jų raumenų vystymosi stadijas ir kokie požymiai išduoda galimas sveikatos problemas.
Konferenciją užbaigėme kelione į „Horsemarket“ žirgyną (Kunkių kaimas), kuriame Klaipėdos universiteto, Sveikatos mokslų fakulteto kineziterapeutės R. Gikarienė ir G. Radzevičienė pristatė hipoterapijos naudą vaikams, turintiems raidos sutrikimų.
Konferencijos dalyviai išvyko namo kupini naujų žinių ir įspūdžių, o organizatoriai džiaugiasi, jog pavyko surengti saugią kontaktinę konferenciją, kurios metu stengėmės laikytis visų renginių organizavimui nustatytų sąlygų.

PalTiltas

2021-09-06

Sanatorijos gydytojo Ažuolo Kavoliūno mintys

periodiniame leidinyje  “SVEIKATA”

“Visame pasaulyje vaikų, turinčių įvairių psichinių sutrikimų, kasmet vis daugėja. Deja, ne išimtis ir Lietuva, tad labai svarbu laiku suteikti tinkamą pagalbą. Psichikos ir elgesio reabilitacijos metu dažniausiai susiduriama su specifiniais mišriais raidos sutrikimais, depresija, hiperaktyvumu bei autizmo spektro sutrikimais. Tam įtakos turi įvairūs aplinkos veiksniai, genetinis paveldimumas, kenksmingos gyvenimo sąlygos ir neigiamos gyvenimo patirtys. O šiuo pandeminiu laikotarpiu didelę neigiamą įtaką vaikų ir paauglių sveikatai daro ilgai besitęsiantis karantinas, kurio negatyvias pasekmes jausime dar ilgai….”

Skaityti daugiau…

2021-06-18

Renginiai vaikams

   Ši savaitė sanatorijoje buvo kupina renginių. Trečiadienį, birželio 16 dieną, į “Palangos gintarą” atvyko Palangos Policijos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovai – kinologai su savo auklėtiniais. Jie vaikams pasakojo, kad Lietuvoje tarnauja 120 šunų, daugiausia jų yra vokiečių ir belgų aviganiai, bet turi vieną komandos narį rusų spanielį bei vieną vižlą. Aviganiai pasirenkami dėl jų aukšto paklusnumo lygio, puikios uoslės ir stiprios fizinės sveikatos. Vaikai išgirdo, kad viena iš atsivežtų kalyčių yra dar moksleivė – kai jai sukaks dveji metai, ji turės išsilaikyti egzaminus ir tik tada pradės savo rimtą darbą. O šiuo metu 1 metų amžiaus vokiečių aviganė Cara Palangietė vis dar mokosi paklusnumo ir ruošiasi būsimai tarnybai. Tuo tarpu jos vyresnioji kolegė 6 metų belgų aviganė Žužu jau rimtai eina savo atsakingas pareigas.
    Vaikai turėjo galimybę prisiminti saugaus eismo taisykles, kurios ypač aktualios vasaros metu, kai daug judama su įvairiomis transporto priemonėmis. Pasirodymo metu taip pat stebėjome, kaip atsakingai šie šunys ieško sprogmenų ir saugo nuo blogų žmonių. Taip pat, kokie jie yra atsidavę savo šeimininkams – kolegoms, net kai aplink krykštauja vaikai ir vyksta intensyvus judėjimas
    Ketvirtadienio popietę “Palangos gintaro” sanatorijos vaikus ir tėvelius džiugino Raudonos nosys – Gydytojai klounai. Jie surengė unikalų cirko pasirodymą, kurio artistai buvo patys sanatorijos vaikai. Šiam pasirodymui vaikai ruošėsi visą šią savaitę nuo pirmadienio ir vakar galėjome stebėti panelės Madmuazel de Pari, panelės Kebab Lavaš Šašlik ir kitų smagius vardus gavusių šauniųjų dalyvių pasirodymus. Jie demonstravo magijos triukus, gausiai papildytus šilto humoro ir nuoširdžių pastangų.

PalTiltas

2021-05-24

Praktiniai mokymai

su virtuvės šefu Tomu Rimvydžiu

 Mūsų virtuvės virėjos ir darbuotojos taip pat tobulinasi, kad sanatorijos mažieji pacientai ir juos slaugantys tėveliai galėtų mėgautis kokybišku maistu. Praktinius mokymus ir konsultacijas teikė virtuvės meistras, vienas tituluočiausių šefų Lietuvoje Tomas Rimydis. Mokymų metu buvo aptariamos sanatorijoje naudojamos maisto gaminimo technologijos ir procesai, jų gerinimo ir modernizavimo būdai. Darbuotojos turėjo daugybę praktinių klausimų, į kuriuos gavo išsamius ir aktualius atsakymus. Virtuvėje virė ne tik puodai, bet ir diskusijos, ką ir kaip geriau daryti, norint pasiekti trokštamą rezultatą – teigiamą griežčiausių maisto kritikų, tai yra, vaikų, įvertinimą.
Šefas neslepia, kad jo aistra gaminti buvo lengvai pastebima nuo mažų dienų. Jau nuo aštuonerių metų gamino tortus ir eksperimentavo tėvų virtuvėje. Per savo virtuvės šefo karjerą Tomas yra pelnęs daugiau nei 20 įvairiausių apdovanojimų, tarp jų ir pasaulinėje virėjų olimpiadoje Vokietijoje su Nacionaline šefų rinktine iškovotas bronzos medalis. Tomas ne tik gamina maistą, bet ir dalyvauja kaip vertinimo komisijos narys įvairiuose tarptautiniuose maisto gaminimo konkursuose.
Jo patiekalų galima paragauti istorinės virtuvės restorane „Ertlio namas“ Vilniuje, o patarimų ir įdomių receptų išgirsti bei pamatyti – kiekvieną sekmadienį 9:30 laidoje „La Maistas“ per TV3.

virtuves_mokymai_pic4_1024
virtuves_mokymai_pic7
virtuves_mokymai_pic3
PalTiltas

2021-03-05

Sanatorijos direktoriaus Sauliaus Deveikio

interviu miesto laikraščiui “Palangos tiltas”

“Šimtai vaikų iš visos Lietuvos kiekvienais metais vieni ar kartu su tėveliais atvyksta į Palangą, į vaikų reabilitacijos sanatoriją „Palangos gintaras“, sustiprėti, pasigydyti, pasikonsultuoti su visoje šalyje žinomais specialistais. „Palangos gintaras“ per COVID-19 pandemijos pažymėtus 2020 metus buvo viena iš nedaugelio Lietuvos gydymo įstaigų, kuriai nereikėjo stabdyti reabilitacinių paslaugų teikimo, jos čia visą laiką vyko sklandžiai…”

Skaityti daugiau…

2020-12-07

direktoriussauliusdeveikis
internistas_logo

Sanatorijoje “Palangos gintaras” gydosi nemažai vaikų, kuriems diagnozuoti raidos sutrikimai. Jie gali būti labai įvairūs – skirtingo sunkumo ir sričių.

Su kokiais vaiko raidos sutrikimais dažniausiai susiduriate savo darbe? Kokiems vaikams galite padėti?

  Į šiuos ir kitus klausimus žurnale “Internistas” atsako sanatorijos direktorius Saulius Deveikis ir vyresnioji fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Rasa Vengalienė.

Skaityti daugiau…

2020-11-25

Išskirtinė vaikų sanatorija pajūryje

Direktoriaus interviu žurnale “Moters savaitgalis”:

   – Mūsų sanatorijoje  gydomųjų procedūrų metu daug dėmesio skiriame ne tik vaikui, bet ir jo artimiausiems žmonėms, t. y. tėveliams. Kol vaikas adaptuojasi naujoje aplinkoje, jo silpnosios ar stipriosios pusės neiškart atsiskleidžia. Todėl, norėdami jas išaiškinti ir sėkmingai gydyti, visada glaudžiai bendradarbiaujame su tėvais. Vaikams, turintiems negalią, ir juos lydintiems tėveliams sudarytos visos sąlygos stiprinti sveikatą, susitikti ir bendrauti su likimo draugais…

Skaityti daugiau…

direktoriussauliusdeveikis

2020-11-19

Viskas vaikų sveikatai ir sveikatinimui

direktoriussauliusdeveikis

Apie mūsų sanatoriją rašo  “Prie kavos” ir  “Sveikata”:

   Šiandien „Palangos gintaras“ – didžiausia Lietuvoje, moderni vaikų reabilitacijos sanatorija, turinti plačias galimybes gydyti įvairiausias ligas. Tai vienintelė įstaiga, kuri, kai nėra galimybės atvykti patiems, surenka vaikus iš visos Lietuvos, o reabilitacijai pasibaigus, juos išvežioja. Reabilitacijos metu vaikų mokymo procesas nenutrūksta; mamoms nereikia rūpinis dėl vaikų maitinimo…

Skaityti daugiau…

2020-11-12

ATŠALUS ORAMS, PATS LAIKAS STIPRINTI SVEIKATĄ MŪSŲ SANATORIJOJE

direktoriussauliusdeveikis

Kodėl reikėtų rinktis sanatoriją Palangos gintaras? Kuo įstaiga išsiskiria ir kokios paslaugos joje teikiamos?

Šiais ir kitais klausimais žurnalo “Pediatrija” korespondentė Natalija Voronaja kalbino mūsų sanatorijos direktorių Saulių Deveikį:

– Šaltuoju sezonu, t. y. lapkričio–kovo mėnesiais, dėl mažesnio personalo užimtumo labai laukiami vaikai su negalia, nes jiems galima skirti dar daugiau laiko ir dėmesio. Šiuo laikotarpiu mūsų sanatorijos specialistai gali suteikti maksimaliai daug paslaugų, skirti papildomas procedūras vaikui ir šeimos nariui, auginančiam sutrikusios fizinės ir psichinės raidos vaiką…

Skaityti daugiau…