REABILITACIJA SU LIGONIŲ KASŲ SIUNTIMU

Pradžia » Reabilitacinės paslaugos » Reabilitacija su siuntimu
Gydymas TLK lėšomis

Norėdami gauti medicininės reabilitacijos paslaugas, kreipkitės į savo šeimos gydytoją ar kitą gydantį specialistą ir konsultuokitės dėl galimybės gauti siuntimą pas Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoją. Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas sprendžia, ar reikia pacientą siųsti medicininei reabilitacijai (sanatoriniam gydymui) ir informuoja apie atitinkamo profilio medicininės reabilitacijos ar antirecidyvinio sanatorinio gydymo paslaugas teikiančias įstaigas. Gydytojas elektroniniu būdu užpildo medicininės apskaitos formą Nr. 027/a “Medicinos dokumentų išrašas/siuntimas“, kuri yra jūsų siuntimas reabilitacijai.
Gydytojas turi jus informuoti, kokiai reabilitacijos paslaugai jus siunčia (ambulatorinei, stacionarinei, palaikomajai reabilitacijai arba antirecidyviniam sanatoriniam gydymui) ir su kokiu ligos kodu pagal Tarptautinę ligų klasifikacijos (TLK) sistemą. Kas yra TLK kodai galite susipažinti čia: http://ebook.vlk.lt/e.vadovas/index.jsp. Taip pat gydytojas turi šią informaciją suvesti į IPR IS sistemą e-sveikata taip, kad registruojant matytume siuntimą ir reikalingus duomenis. Nematant siuntimo su privaloma informacija, registracija negalima.

Vaikai iki 8 metų turi teisę atvykti į reabilitacijos įstaigą lydimi slaugančio asmens. Vyresni nei 8 metų vaikai taip pat gali būti lydimi slaugančio asmens, jei vaikui yra nustatytas neįgalumas arba gydytojų konsiliumas nustatė, kad vaikui reikalinga slauga. Slaugančiam asmeniui reabilitacijos metu priklauso maitinimas vieną kartą per dieną (pietūs).
Prieš vykdami į sanatoriją turite rezervuoti vietą iš anksto internetiniame portale esveikata.lt. Jei norite rezervuoti vietą dabar, spauskite čia.

Vietą galima registruoti ir telefonu: + 370 460 40102. Registracija telefonu priimama darbo dienomis 8:30-12:00, 12:30-16:00 val. Registravus vietą pacientas į savo nurodytą el. paštą gauna pranešimą apie sėkmingą registraciją.

Daugiau apie išankstinę vietų registraciją skaitykite čia:

Pacientai nuo 1 iki 18 metų amžiaus su slaugančiuoju asmeniu ar be jo gali būti NEMOKAMAI atsivežami į mūsų sanatoriją. Apie atsivežimo tvarką skaitykite:

Pacientą slaugančiajam asmeniui elektroninis nedarbingumo pažymėjimas išduodamas gyvenamojoje vietoje, o medicininės reabilitacijos laikotarpiu nedarbingumo pažymėjimą tęsia arba išduoda sanatorijos gydytojas. Daugiau apie nedarbingumo pažymėjimų išdavimo tvarką skaitykite čia.

Rekomenduojamų daiktų sąrašas atvykstant į sanatoriją:

  • Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas;
  • Išrašai ir medicininių dokumentų forma F-027/a (elektroninė arba popierinė);
  • Neįgalumą patvirtinantis pažymėjimas, jeigu vaikas tokį turi;
  • Reikalingos medicininės pagalbos priemonės ir vaistai (SVARBU! Pirmo vizito pas sanatorijos gydytoją metu reikia informuoti gydytoją apie visus vartojamus vaistus!!!);
  • Higienos reikmenys (dantų šepetėlį, pastą, šampūną, higieninius paketus ir t.t.);
  • Apatinis trikotažas;
  • Patogi laisvalaikio apranga pagal sezoniškumą skirta vaikščioti viduje ir lauke;
  • Šaltuoju metų laiku – šiltos pirštinės, kepurės, šalikas ir viršutiniai lauko rūbai;
  • Patogi avalynė vaikščioti viduje ir lauke;
  • Trumpa ir ilga sportinė apranga bei atskiros kojinės procedūroms;
  • Maudymosi reikmenys vandens procedūroms (maudymosi kostiumėlis ir kepuraitė);
  • Guminės šlepetės;
  • Asmeninis puodelis, šaukštelis, lėkštutė ir šakutė naudojimui pagal poreikį kambaryje. Jei planuojate naudotis mikrobangų krosnele, indai turi būti tam tinkami;
  • Didelis rankšluostis;
  • Moksleiviams – pagrindinių mokymosi dalykų vadovėliai, pratybos ir rašymo priemonės.

Išsamiau apie teikiamas mūsų paslaugas skaitykite čia:

Dėl atvykimo laiko ir laisvų vietų teiraukitės tel. + 370 460 40102 darbo dienomis 8:30-12:00, 12:30-16:00 val.

Atnaujinta 2024-02-08