SLAPUKŲ POLITIKA

SLAPUKAI

Kad ši svetainė tinkamai veiktų, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas informacijos rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Tą patį daro ir dauguma interneto svetainių.

KAS YRA SLAPUKAI?

Slapukai yra nedidelės informacijos rinkmenos, kurias naršyklė išsaugo jūsų kompiuteryje. Surinkta informacija iš slapukų padeda efektyviau nustatyti naršymo įpročius, veiksmus bei nustatymus (pvz., kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų kaskart pasirinkti, lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose. Kad interneto svetainė veiktų, nebūtina leisti naudoti šiuos slapukus, bet sutikus su slapukų politika, naršyti jums bus paprasčiau.

KAIP IŠTRINTI SLAPUKUS?

Jei pageidaujate, galite ištrinti slapukus. Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o naršyklę nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums teks iš naujo nurodyti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios funkcijos gali neveikti. Išsamesnė informacija pateikiama adresu aboutcookies.org.

PRIVATUMO POLITIKA

Palangos gintaro privatumo politikos taisyklių tikslas – reglamentuoti asmens duomenų tvarkymą įstaigos internetiniame puslapyje wwww.palangosgintaras.lt, užtikrinant 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo nuostatas, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo bei kitų susijusių teisės aktų laikymąsi ir įgyvendinimą.

Išsamiau skaitykite čia : Privatumo politikos taisyklės.

Šrifto dydis
Fonas