Lt Ru En

 

MISIJA  

Teikti aukštos kvalifikacijos medicinos reabilitacijos, sveikatą grąžinamojo gydymo, palaikomosios reabilitacijos ir antirecidyvinio gydymo paslaugas mažiesiems pacientams, o taip pat  neįgaliems vaikams padėti integruotis į visuomenę.

VIZIJA

Toliau tobulinti medicinos reabilitacijos metodus įdiegiant naujausias reabilitacijos priemones, tenkinant mažųjų pacientų poreikius, siekiant tapti geriausia vaikų reabilitacijos sanatorija Rytų Europoje.

TIKSLAS

Teikti pacientams pažangiausius ir efektyviausius gydymo metodus, užtikrinant galimybę kokybiškas paslaugas gauti kuo didesniam Lietuvos mažųjų pacientų skaičiui, tenkinti mažųjų pacientų ir jų tėvų lūkesčius, gydymo proceso eigoje ugdyti pacientų sąmoningumą sveikos gyvensenos, fizinio aktyvumo, racionalios mitybos klausimais.

 

 

KOKYBĖS POLITIKA

 

     Garantuoti sveikatos priežiūros paslaugų kokybę, atitinkančią kiekvieno paciento ar jo artimųjų poreikius, pageidavimus ir lūkesčius, saugant sveikatą ir siekiant jos pagerėjimo.

    Mes įsipareigojame laikytis principų:

  • Savo žinias, įgūdžius ir patirtį skirti savo pacientams;
  • Nuolat gilinti savo žinias, tobulinti paslaugų kokybę, stengtis kuo plačiau panaudoti mokslo laimėjimus;
  • Siekti sukurti ramią, darbingą aplinką, kurioje kiekvienas atsako už savo veiksmus, žino ir supranta kokybės politiką;
  • Bendradarbiauti su kolegomis, gerinant sveikatos priežiūros veiksmingumą ir rezultatyvumą, siekti maksimaliai pagerinti pacientų sveikatos būklę, nekelti rizikos dėl gydymo.
  • Vadovybinės vertinamosios analizės metu peržiūrėti ir patikslinti kokybės politiką bei tikslus kartą metuose.
  • Įstaigos personalas analizuoja ir tobulina sveikatos priežiūros paslaugų kokybės sistemą, atitinkančią LST EN ISO 9001:2008 standarto reikalavimus.