(8 460) 40102 (9:00-12:00, 12:30-15:00 d.d.)

ATSILIEPIMAI

Pradžia » Kontaktai » Atsiliepimai
atsiliepimai

Parašykite atsiliepimą. Dėkojame už objektyvias pastabas ir pasiūlymus.

 
 
 
 
 
 
Laukai pažymėti * yra privalomi.
Jūsų el. paštas nebus paskelbtas.
136 entries.
donatas wrote on 2020-08-18 at 19:21:
pati geriausia ir mandagios virejos ir vaikai pasisveikina
Mamytė wrote on 2020-08-18 at 17:37:
Neįmanoma, nė kojos į vidų įkelt😪, kokia Jūsų mieli darbuotojai kultūra, sesutėms dėkui,o stovinčiom apsauginėm ir tam rinkodaros specialistui,tikrai ne vieta,juk čia vaikų sanatorija,ką toks vyras čia veikia,mačiau parėkė vaikinuką, bereikalo vaikas labai nusiminė, bus matyt kas bus toliau, mielieji atkreipkim dėmesį į stovinčio personalo prie durų elgesį...
P.Vidui wrote on 2020-08-18 at 10:16:
Beprasmiška. Varnas varnui akies nekerta. Greit vyks konkursas naujo direktoriaus vietai, tai gal po to kažkas pasikeis.
Vidas wrote on 2020-08-18 at 09:18:
Gerb. Kęstuti Speičį, Kaip vyras vyro prašau tvarkykite savo personalą. Kas pirmam aukšte pas jus darosi, Tas visas blondines, registraturos Dalia ir ypatingai RINKODAROS Vadovas kaip šunys puola žmones. Kavos ramiai nusipirkt neimanoma, kol issimaiseme cukrų prisistatė blondine su vadovu,neva per ilgai maišome cukrų. klausykit, neišprotėkite. Maistas apverktinas, ką jūs duodate vaikams?Cia sveika, ar pigu? Labai nepatiko, kitais metais vyksime tik į Druskininkus. P>s posto sesutes ir valytojos labai malonios ir mandagios moteriskes.
Liudviko mama wrote on 2020-08-17 at 09:04:
Galėtų tas rinkodaros vadovas vieną valandą rytais padaryti vaikams deguonies kokteilius, tai nors nauda būtų. Ir kodėl užrakinate vaikų žaidimo aikštelę diienom? Vaikams tarp procedūrų daug laiko, neturi ką vekt.
Liudviko mama wrote on 2020-08-16 at 16:49:
O kaip jums kokteiliai nuo 15.15 iki 16.15 ? Ypač šeštadieniais? Atvirai tyčiojasi iš mamų!
Tania wrote on 2020-08-16 at 16:45:
Administracijo turi vieną atsakymą viskam - “nepatinka- nevažiuok!!! Galima vaikams ir ant sulūžusių ,išglerusių , kietų fotelių pamiegot, vietoj normalios lovos, baisus čia daiktas. Dvivietis kambarys plius fotelis virsta į trivietį!
Sima wrote on 2020-08-15 at 16:20:
Kažkoks nesusipratimas su jūsų APSAUGINIU. Čia kas? Sugriežtinto režimo kolonija ar kas. Eini ten pro juos ir jautiesi potencialiu žudikų. Išeini terorizuoja, pareini vėl tas pats. Apyrankė kur, apyrankė turit. Ateikite dokumentus patikrinsime. Oi jus tikrai čia gyvenate. Jergau. Ne negyvenu šiaip ateinu pasivaikščioti su neįgalių vaiku. Vaikų žaidimų aikštelė užrakinta, penktadienį atrakino laisve vaikams. Ir vėl užrakino. Jei važiuojat su f kodu, tai net 1 logopeda gausite. Ir žinoma kasdien mankšta. Gydymo jokio. Gerai, kad mažai valgome. Tai maisto kiekis pakankamas. Jei tėvelis važiuoja, gaila mazai bus. Žinoma seni kotletai, sudziuvusios dešros 1 gabalėlis ir supuvusio pomidoro čia tikrai į Valias. Vargšai vaikai blyno nesukramto. Na bet kaip mums sakė gaunat nemokama stogą pajūri tai ir tylėkite. Grįžti į sanatorija palydejus saulė nuo tilto reikia begte. Nes po 22 h į sanatorija neileidžiama pradžioje tik durys rakinamos o db jau dekis kur nori. Norite kad tėtis atvyktų savaitgaliui? Tai UŽ raskladuske mokėsi už 22 dienas. Ir ne, susigrąžinti pinigėlių neįmanoma. Juk KORONA.
Mama wrote on 2020-08-13 at 14:15:
Sveikos mamos, mes pirmą kartą su sunumi važiuosime į Gintaro sanatorija, tai norėjau paklausti kokios sąlygos, koks personalas, kiek laiko reikia gulėti ar tiesiog palaiko diena ir paleidžia, ar savaitgaliais namo išleidžia, klausiu dėl to, kad toli gyvename 🙂
Mama wrote on 2020-08-11 at 18:27:
Šiai metais tai ne sanatorija, o griežto režimo kalėjimas. Suprantu, kad nėra niekam smagu dėl situacijos su virusu, bet žmogiškumo niekas neatšaukė. Administracija nemandagi ir pikta, vyras prie dūrų labiau tinkamas į kalinių prižiūrėtoją, nėgu į žmogų dirbantį su rinkodara. Dėl procedūrų, gydytojų bei valgyklos darbo jokių nusiskundimų nėra. Gydymą gavom puiku ir kokybiška, tik "nuosedos" dėl tvarkos ir bendravimo. Žmones, kokia bebūtų situacija, reikia išlikti žmonėnis!!!
Šrifto dydis
Fonas
Eiti prie įrankių juostos